0 oy
79 göst.
Aile kategorisinde (182 puan) tarafından

Kizlar oyun parkinda oynatiyordum.ansizin oldu nasi dustugunu gormedim ama nekadar sert vurduysa alni sisti bi damar gibi biseu cikti yaklasik 6 saat kadar oldu simdi aksam uykusuna yatiriyorum bisey olurmu ? 

Özür, bu belge tipi kabul edilmiyor.

image

image

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Su ana kadar olmadıysa daha olmaz ama yıne temkınlı ol, saat bası dürt su ver tepkılerıne bak yatır
(182 puan) tarafından
Tamam insallah bisey olmaz cok afalladi dustukten sonra sersem gibiydi simdi daha iyi
tarafından
Canım ama bak korktum skmdı afalladı dıyosun sersem gıbı dıyosun
(182 puan) tarafından
Ya o anda aglamanin etkisiyle mi oldu bilemiyorum ama sonra oyun oynamaya devam etti eve geldik evdede uyiydi hareketleri filan normaldi
-Reklam-
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Şimdiye kadar normalse hareketleri, gözlerde kayma kusma falan bişi olmadıysa korkma Allahın izniyle bişi olmaz
(182 puan) tarafından
Yok cok sukur olmadi sadece dustukten sonra sersemlesti uykusu gelir gibi oldu halbuki daha yeni uyanmisti
(11,113 puan) tarafından
Olayın şokuyla olmuş olabilir. O an yazsaydın doktora koş derdim ama bunca saat geçmiş oynadı yemek yedi konuştu etti dimi.. O zaman gitmene gerek yok derim. Gece ara ara uyandır yine de sen işini sağlama al. İçin rahat etmezse hiç olmadı sabah sağlık ocağına gidersin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 71 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Demet91 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
0 oy
3 cevap 70 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,228 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 494 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Huriyenur (181 puan) tarafından soruldu

383,313 soru

11,471,920 cevap

35,076 kullanıcı

...