0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde (419 puan) tarafından
Sorum başlıkta arkadaşlar 

3 Cevaplar

0 oy
(75 puan) tarafından
Evet ben oğlum 1.5 yaşındaydı hamile kaldım 22 hafyalık hamileyim ve bıraktırdım emmiyo şuan 
(419 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah :)  nasıl bıraktırdın, gcr rmmesi var mıydı ve bırakınca meme yerine ne verdin biraz anlatır mısın rica etsem
(75 puan) tarafından
Teşekkür ederim sizde hamilesiniz galiba sizede hayırlı olsun geceleri sürekli kalkardı emmek için ilk 1 hafta zorlandık gündüzleri sürekli yemek yedirdim meyve verdim süt bebek büsküvisi sabah öğlen çorba yoğurt akşamda yine ya büsküvi yada pirinç unu yaptım aralarda meyve verebilirsin zaten karnı tok olursa emmeyi istemiyo gece de yatmadan karnını doyur büsküvü yada pirinç unu ver yaşına göre zaten alışıyo uykuya kalkmıyo benimki şuan uyanmıyo hiç dene bence
(419 puan) tarafından
Yok değilim henüz ama şüpheleniyorum. Teşekkür ederim deneyecegim her yolu :)
(75 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canım bırakır zaten ya biraz zorla ama hemen pes etme
-Reklam-
0 oy
(2,401 puan) tarafından
Evet ben kızım 7.5 aylıkken hamile kadım bir yaşına kadar emdi sonra zamanla kendisi bıraktı tadı değişti diye 
(419 puan) tarafından
Evet tat değişiyormuş belli bir zamandan sonra
0 oy
(7 puan) tarafından
Ben kızım 1 yaşındayken hamile kaldım şuan 10 haftalık gebeyim sütü de kestim salça ve pulbiber surdum kızım aşırı memeye düşkündü hiç istemeden mecburen kestim hem onu emzir hem ev hem çocuklarla uğraş hiç halim kalmıyordu mAma aldım onu da kabul etmedi kizimm gece kalkıp arada su içiyor yatmadan karnını 2 saat önce doyuruyorum öyle yani
(419 puan) tarafından
Kaç aylık
(7 puan) tarafından
10 haftalık şuan gebeyim
(7 puan) tarafından
Kızında şuan 14 aylık oldu
(419 puan) tarafından
Allah bağışlasın
(7 puan) tarafından
Allah razı olsun cumlemizinkini inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 80 göst.
19 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,481 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
0 oy
22 cevap 664 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu

397,253 soru

11,881,499 cevap

35,999 kullanıcı

...