0 oy
241 göst.
Aile kategorisinde (5,879 puan) tarafından
Kızlar benim ablam geçen seneye kadar çalışıyordu ama boynundaki fıtık artık çok kötü duruma geldi ellerini titretiyor o yüzden çalışamazsın dedi doktor malesef işten ayrıldı öyle olunca çocukla tek maaş kirada zorlanmaya başladılar şimdi dedi ki aile ve sosyal politikalar bakanlığı ev hanımlarına yardım parası veriyormuş herhalde 1100 TL ona başvuruyu yapmak için e devlette ne yazacak ablam ya? Aradım bulamadım

4 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Öyle bişey yoktur bence bütün ev hanımlarına mi veriliyor 
(5,879 puan) tarafından
Bilmiyorum şartları valla ablam bana sordu bilmediğim için size sordum bacım shshshs
-Reklam-
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Oyle bir yardim yok aile destege filan basvursun
(5,879 puan) tarafından
Var kız baktım kaç sitede yazıyo ev hanımlarına 1100 TL diye ama e devlette bulamadık
(4,288 puan) tarafından
Yok işte yalan haber
0 oy
(108 puan) tarafından

Ev hanımlarina yardım yaz bu çıkana bas okudukça görürsüun  zaten link çıkicak 

image

image

(5,879 puan) tarafından
Evet bunu yolladım bende
0 oy
(2,687 puan) tarafından
En emin agizdan diyorum canim bende senin gibi google den ne gorsem direk soruyorum abime sosyalde memur yok ole bi yardim dedi aile destek paketi var canim ama sosyal hizmetlerle bi gorussun allah esirgesin bi tanidik var misal kanser hastasi kronik hastalar onlar yardim alabiliyor allah yardim ede şifa vere 
(5,879 puan) tarafından
Ya ablamın da boyun fıtığı çok ilerlemiş durumda yani çalışamıyor artık ev kira olunca Ankara gibi yerde çok zorladılar son bikaç aydır özellikle.. Duyum almış bana sordu aradım araştırdım bulamadım demekki aile destek paketi imiş başvursun bakalım
(2,687 puan) tarafından
Canim sagligiyla alakali rapor alip giderse yardimci olurlar arkadasim kalp hastasi calisamaz raporu vermislerdi o yardim aliyo.. oda nasibini arasin bi gorussun sosyal hizmetlerle aile destek mayista bitecek allah yardimcisi olsun gecim cok zor artik
(5,879 puan) tarafından
Ayy iyi çalışamaz raporu var bildiğim kadarıyla çok sevindim buna söyleyeyim ablama çoook teşekkür ederim
(2,687 puan) tarafından
Rica ederim canim insallah olur allah yardimcisi olsun herkesin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 204 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde BESelif (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Minikmeleklerim (7,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 516 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Canlarim 3 (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 380 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu

380,384 soru

11,389,283 cevap

34,894 kullanıcı

...