0 oy
281 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,389 puan) tarafından

Qizlar arkadasim bende yuzume kullandim  dedi.onerisi ile  veetin tuy dokucu kremini surdum cildimde hassasda degl cildim yikadim boyle kip kirmizi oldu ne yapicam be sursem yikadim kuruladim nemlendirixi bile surmedim dahada beter ederim diye yanik kremi var onu sursemmi??mahv oldu yuzum yoksa normalmi ya bilemiyorum ocuye dondum 

image

9 Cevaplar

0 oy
(7,545 puan) tarafından
Hametan sür canım ince bir tabaka iki güne toparlıyor cilt yenileme özelliği var ya 
(1,665 puan) tarafından
Hematen cilt yenilermi bende göğüs ucu için almıştım ama hiç kullanmadım normal sürsem olurmu ki
(7,545 puan) tarafından
Valla geçenlerde bende bi maske yaptım ertesi gün yüzüm kızardı kurudu iki akşam hametan sürüp beklettim ama ince tabaka çok değil yüzüm bebek gibi yenilendi
(1,665 puan) tarafından
Bende deniim ozmn sağol
(7,545 puan) tarafından
Rica ederim.
-Reklam-
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Kız yüze sürülür mü tüy dökücü krem 

Şimdi daha da çıkacak tüyler 

Zeytinyağı varsa doğal ondan sür
(1,389 puan) tarafından
Lazere gtmyrm zararli diye bunu surdum doksun diye buda mahv etdi cildimi
0 oy
(3,237 puan) tarafından
Hamilesen. Tük tökücü kimyasaldı canım. Olmaz
(1,389 puan) tarafından
Padruqam aptekde isliyr  dedi surt hecne olan deyl olar bir iki qizdanda maraqlandim dedi mende istfade elemisem vurdum yandi uzum elebil gunde yanmisam sjsj birde istfade elemycem
0 oy
(618 puan) tarafından

Ammman kiiz tüy dokucuyu yüzüne nasıl kullandın :'(

(1,389 puan) tarafından
Hic bir fikrm yok kullanmaz olaydm(
(618 puan) tarafından
Ben kullandım hamileyken  ama yüzüme kullanmadim:/
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Yüze sürülmez canım zaten üstünde yazıyor. Annemde yüzünde kullandı aynen böyle olmuştu. Yüz hassas bölgedir. Krem varsa sür bisey olmaz geçer 
(1,389 puan) tarafından
Tanisim yuzune kullana bilirsin dedi eczanede calsyr ondan aldm bide geciyr yavas yavas biseysurmedim korkmdan(
0 oy
tarafından
Bepanthol iyi gelebilir 
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Hamilelikte tüy dökücü krem kullanılmıyor bilgin olsun
(1,389 puan) tarafından
Oyleymis arkadalarm kullandik biz bisey olmaz lazer zararliymis dedi .bunuda vir daha kullanmam nr yapsamki .
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun. Bundan sonra arkadaşlarınızın söyledikleriyle değil de kendiniz araştırıp uygulamalısınız. Herkesin bünyesi yapısı farklı herkese herşey iyi gelmiyor. 
(1,389 puan) tarafından
Tesekkur ederim balim gecti cok sükür azcik kaldi kizarti oda gecer bir daha elime koluma bile surmem onu
tarafından
Şükür canım.
0 oy
(1,665 puan) tarafından
Özel bölgeye bile zararlı bide yüz çok hassas ya 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
7 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 106 göst.
29 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
7 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Canan1307 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 201 göst.
26 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...