0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (1,292 puan) tarafından
Alacaktık eşim sanal altın alalım onda zarar etme durumu yokç altın korumalı hesapta tutarız dedi. Bundan 4 gün önce 1103 tl iken neye karar verdin bence fiziki almak mantıklı dedim. 2 gün sonra bankaya sorcam bakalım hangisini tavsiye edecek dedi. Ya boşver gidip alayım dedim. Yooook dedi. Bankacı fiziki alın dedi. Ve sağolsun altın 4 günde 1103 tl den 1158 tl ye çıktı. Almayacam artık. Kısmet değilmiş. 

15 Cevaplar

0 oy
(7,373 puan) tarafından
Ben aldım yarım altın geçen ay
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dün bileklik aldım yatırım amaçlı almadım. 9 bine
(119,237 puan) tarafından
gorsel atarmisin
tarafından
düzenlendi
Yarın atayim. Diktortgen zincir sarmalı gibi.  spor
tarafından
Erindim fotosunu çekmeye de dün cekmisim onu atayim ama nasıl atcam. Direk buraya yukleyim
tarafından
Attım sevda
0 oy
tarafından
Bankadan alacaktim bende erteledim surekli belki biraz daha düşer diye almadım şimdi fırladı resmen bende öyle kaldım maalesef 
(1,292 puan) tarafından
Beklicem ama almam. Çok canım sıkıldı
0 oy
tarafından
Alacağım mecburen bekliyorum şuan eşimin gelmesini o gelene ne olur Allah bilir 
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Günümuz var ceyrek alcaktık bizde
0 oy
(796 puan) tarafından
Gecenlerde esim kur korumali altin hesabina yatirdi birikmis paramizi altin hesabi olarak insALLAH zarar etmeyiz 
0 oy
(1,188 puan) tarafından
Kuveyt turkte gram hesabım var gayet memnunuz düştüğünde alıyoruz yükselince seviniyoruz 
(1,188 puan) tarafından
Evet bi miktar alıyorlar 10 12 değişiyor
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Bnde isimli kolye yaptırdım 14 ayar ileride satılır mı 5 bin tuttu
(284 puan) tarafından
İlerde sattiginizda zarar ettirmez hemen satmayın da
(2,160 puan) tarafından
Yok hemen satmayı dusunmuyorum
0 oy
tarafından

Sevda bunu aldım

Hepsi ince zincirliudi. İnceler çabuk kiriliyor

image

tarafından
Ay hiç bilmiyorumki. Ayar sormadan aldım. Ben hiç ayar sormamki.
(1,292 puan) tarafından
Çok güzelmiş. Güle güle kullan. Bende alsam böyle kalın alırdım. İnceller hemen kopuyor
tarafından
Evet benim vardı sürekli kiriliyordu. Aslında oda kalındı taşliydi çok güzeldi ama zincirlerin yarisi kalın yarışı önceydi dolama gibi. Sürekli kiriliyor
(1,408 puan) tarafından
14 ayarsa zarar ettiriyor
tarafından
Öyle canım zaten. Bı tane daha bilekligim vardi 4 bin zarar ederek sattım. Valla eşimde anlamaz ayar işlerinden. Hangisinin modelini beğenirsek onu alıyoruz :)
0 oy
(982 puan) tarafından
Ben 4 gün önce 1 altın kolye beştaş birtane gram altın aldım imkanım olursa biriktirip almayı düşünüyorum tekrardan 
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Gecen hafta cuma günü 4 çeyrek aldım bugün ne kadar bilmiyorum 7400 idi 
(1,292 puan) tarafından
İyi ki almışsın cnm
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Bende öylesine kuyumcuya girdim bugün çok istediğim yarım kolye etrafını süsleyip zincirle satılıyor fiyatını sordum dedi yarimdanda oluyo çeyrektende yarım yaparsan zincirle beraber 15 bin 600 ediyo dedi dedim abi sana kolay gelsin çıktık sadece mrk ettim ne kdr diye ay çok pahalıyfi dedi 4.5 günde altın baya yükseldi 5 gün önce ile şimdi 600 TL fark oldu dedu
(1,292 puan) tarafından
Maalesef ya. Ya param hazırdı. Alacaktım boşuna beklekti beni. Şimdi de alamam artık
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bende baktım da 1185 yazıyordu ya bnde oğlum için altın hesabı açmıştım ona yatırıyorm eşimde Bayadır vermyiyodu bugun 1000 TL verdi baktım 1185 TL yazıyor gram bide ya vah ki halimize 
0 oy
(284 puan) tarafından
Para olsa alırdım hemen uzun vadede altın zarar ettirmiyor çünkü. Banka alımlarını da ben Kuveyt Türk üzerinden yapıyorum küçük tutarlarda alıp 1 Gr tamamlayayınca üzerine bir miktar verip fiziki olarak çekebiliyorsunuz.
0 oy
(3,828 puan) tarafından
Devamlı alıyor eşim sonuçta bugyn yarıınlık değil uzun zaman bozdurmayız dıye, 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 292 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,211 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 192 göst.
8 Mart 2021 Aile kategorisinde Ozgegear (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 458 göst.
26 Haziran 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 456 göst.
27 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,109 soru

11,348,256 cevap

34,813 kullanıcı

...