0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (514 puan) tarafından
Aşağı komşu sürekli saçma sapan sebeplerden habire laf söyleyen bı kadın balkonu yikamadigim halde yikadin diye ev sahibime kadar arayıp iftira atan bı tip az önce kızım hafif zipliyo diye aşağıdan Özge ozgeeee diye bı seslenişi var bana diyoki çok sert bı üslupla az susturun çocuğunuzu artık bilmem ne dedim çocuğun ayaginimi baglicam kaldiki saat daha 9 ben bunu polise şikayet etsem nolur biz kiraciyiz kendi ev sahibi

6 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Sizi rahatsiz ediyosa edebilirsin ama sonuç çıkmaz. O ev sahibiyse hele hiç cikmaz
-Reklam-
0 oy
(2,450 puan) tarafından
Şikayet et belki gözü korkar ama ters tepip daha da sana takabilir kafayı 
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Ay ne kotu bir durum
0 oy
(5,795 puan) tarafından
diğer konuları bilemem ama sesten dolayı siz onu rahatsız ediyor sunuz kızınız küçük zıpladığı için ses gidiyor oda tepki gösteriyor polise ne diyecek sin ki 
(514 puan) tarafından
Kime şikayet edebilirim nasıl yapabilirim bı yolu yokmu
0 oy
(751 puan) tarafından
Şikayet ederken gerekçeniz ne olacak?siz ce polis ciddiye alacak mi?
(514 puan) tarafından
Naoabilirim ben bunu kime şikayet edebilirim nasıl yaparim cidden haddini çok fazla aştı
0 oy
tarafından
Polis uyarıp gidiyor hiç bişey olmuyor ben şimdi annemde misafirim İstanbul’da burası kalabalık apartman farklı saatlerde tanıttılar sesler çocuk sesleri koşturma sesleri vs gelyor kımse birbirine şikayet etmiyor. Birazda anlayış olmak zorunda aşağıdaki ev sahıbı bile olsa orda yalnız yaşamadığının farkında olmalı saatte gayet normal çocuk istediği gibi oyun oynayabilir istediği gıbı haraket edebilir kımseyi ilgilendirmez karşılıklı  anlayış olmalı 
tarafından
Dediğin ğibi karşılıklı olmalı hem üst kat hem alt kat anlayışlı olmalı evet alt kat tek yaşamıyor binada ama üst katta, kafasına göre yaşamak isteyen toplu yaşama yerlerinde oturmamalı bence alt katta çıt istemiyorsa müstakil eve geçsin veya üst kat istediğim saatte ses yaparım derse oda müstakil eve ğeçsin

İlgili sorular

0 oy
61 cevap 2,171 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 270419gokce (1,797 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 471 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 204 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 1,056 göst.