0 oy
491 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar cocuklar doner istedi bizde tmm dedik ablamla gittik esim evde kaldi snra benim cocukla ablamin arkasinda kaldim onlar gitti biz cok yavas kaldik ayagimdada topuklu bot vardi yuksek degildi ilk defa gydim cok geride kaldik baktim onlar yok kestrmeden gideyim orda bulusuruz nasilsa dedum tlimde evde sarjdaydi durumcunun oraya gttim baktm baktm ablam yok gelmiyo bufecinin tlinden esimi aradim ablamin nosu aklima gelmedi ablami ara gelmesin ben eve donuyom dedim tmm dedi oraya gtmisken durumu yaptrdim bu arada bi firtina cikti bi yagmus ruzgar gorseniz cocukla perisan oldum bide simsek carpti ilk buldugum acik kapidan kendimi iceri attim orda bi abi vardi abi dedim  tl kullanabilirmiyim esimi aradim esimin tl.evde kalmis bizi aramaya gelmis ablamla konustum ordaki abiye beni eve birakabilinmi surda oturuyom dedim adamda saolsun birakim abla 10 dk snra dukkani kapatacam dedi saolsun beni eve birakti  hep islandk hemen uzerimizi filan degistik ablamda parkta bizi beklemis biz gelmeyince eve dönmüş  normalde asla boyle bsy yapmam ama oğlum cok korktu simsekte carpinca allah razi olsun o adamdanda eve soyleyemedik numara bulupta mecbur gttik bu anida boyle kalsn

16 Cevaplar

+2 oy
(1,408 puan) tarafından
Biraz karışık. Ama hiç kimseye beni bırak diyemem çünkü kimseye güvenemem elimde beni gebertir zaten
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Telini unutup bırıyle bulusmaya gıtmek sacmalık cocukla ablanın arkasında kalıyorsun donup bakmıyor mı ınsan yanındakini bırakıp gurur gıder mı esın de aynı hatayı yapıp telini nasıl vds unutuyor sızı nerde arıyor o kadar sacma kı sen ne alaka elın adamının dukkanı a gırıyosun bızı bırak dıyosun tuz degılsın ya eriyecek hayatta kımseye boyle bısı demem arabasına da binmem aılece cinsmişsiniz
(163 puan) tarafından
Aynen ya bende anlamadim çok saçma geldi .
(5,331 puan) tarafından
Bütün karışıklığın özetini geçmişsin:D
tarafından
:D karısıklık degil rezillik
(5,331 puan) tarafından
Maalesef :D
0 oy
(48,695 puan) tarafından
eskiden telefon olmadan nasil bulusuyormus insanlar demi benimde aklima geldi bursaya giderken otobus hareket etmişti babam otogarda kalmisti ☺️☺️☺️☺️
0 oy
(3,615 puan) tarafından
Gelmiş geçmiş olsun.
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Çok karışmış her şey. Keşke eve söyleseydiniz çocukla dışarda yemek zor oluyo
0 oy
(2,418 puan) tarafından
E sen gittin bebeyi niye götürdün cnm
0 oy
tarafından
Ben okurken yoruldum eminim sen yaşarMen bin misli olmussindur :) 
0 oy
tarafından
Kız nasıl bındın adamın arabasına gozunu seveyım
0 oy
(7,963 puan) tarafından
İyi Cesaret canım valla, akşam vakti kendimi kimseye biraktiramazdim ya. 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
10defa okudum yalnismi anladim diye tanimadigin adamin arabasinami bindin?esin bisey demedimi?o simsekde yagmurda ablan peki nasil beklemis seni parkta?cok karisık ama baskasinin arabasina binmeni dogru bulmadim gercekten rezilligin zirvesi...
(738 puan) tarafından
Kız artı oy kullanamıyorum ama olsaydı bütün artıları sana verirdim
0 oy
(76 puan) tarafından
Ne saçma sapan bı anı paylasmissin. Bende okudum ya rezillik neymiş die
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Şansına iui insanlar cıkmıs bo daja yapma bence nası bındın arabaya 
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Tanımadığın birinin arabasına neden biniyosun benim koca olay çıkartır valla
0 oy
(284 puan) tarafından
Ben bazen tanıdığın birisinin arabasına bile binerken kaç defa düşünüyorum iyi cesaret valla 
0 oy
(684 puan) tarafından
Tanımadığım arabaya kesinlikle binmem eşim yokken eşimde kızar ztn
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ay okurken ben darlandim seni düşünemiyorum cok sukur gecti cnm

İlgili bir soru bulunamadı

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...