0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar hanımlar 

öncelikle nasilsiniz ben iyiyim cok sukur elhamdülilah 

ama son zamanlarda özellikle cok bana anormal gelen bi durumum var sizinle paylasmak istedim Arkadaslar kisaca bana böyle insanlardan bi aşıri soguma geldi zaten öncedende cok fazla samimiyet kuramazdim kimseyle ama simdi daha fazla oluyor muhhakak bu durum tek bende yoktur böyle herkes bana çok sahte sanki hep bi maske varmis gibi geliyor bide ben kime bak heralde bu iyi bi insan desem yarin obür gün farkli bi yuzu cikiyor ortaya tamamen soguyorum sizce neden benim hah bu iyi gorusulecek biri galiba dedigim herkesin diger gunler farkli bi yuzunu ögreniyorum insanlar sogudum artik hic kimse samimi gelmio ittiyo insanlar ve sonrada cikan sahte yüzleri

4 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Aynılarını yasaya yasaya o kadar yoruldum ki. Komşumla bile diyaloğa girmiyorum artk. Evim çekirdek ailem tamam. Başka ne arkadaş ne bişey. 
-Reklam-
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Bizim yüklediğimiz anlamlardan başka bi taraf görünce üzülüyoruz ama ben artık formülü buldum kakara kikiri yapıp kimseyle duygusal bağ kurup anlam yüklemiyorum anı yaşıyorum ne fazla yakınım nede çok uzak insanlara karşı ararlarsa telefonu açıyorum yazarlarsa yazıyorum bu kadar dedikodudan kesinlikle uzak duruyorum birisi birinin hakkındamı konuşuyor ya konuyu değiştiriyorum yada başka bişeyi bahane edip o ortamdan uzaklaşıyorum olay bu kadar basitmiş bende 30 yıl sonra öğrendim 
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Vallahi diyorum eskiden polyanna gibiymisim şu son 4 senede insanlar ne kadar nankör ve iki yüzlü olabileceğini kafama vura vura öğrettiler.tabi sağlam olanlar var yok değil ama malesef dünyanın iyice çivisi çıktı
0 oy
(1,271 puan) tarafından

En iyisi uzak durmak  cunku herkes menfatti kadar yaninda olur menfat bitince sataşmaya  başlarlar insanoğlu  nankör :ermm:

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Eliiifffff (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 426 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Manas (888 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 239 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 386 göst.