0 oy
522 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Kızlar benim bi görümcem var bilen bilir evlenirken bana, abimin maddi manevi önceliği biziz falan diye ayar vermisti 2 senelik evliyim. İşte eşimle yolda el ele yürürken esim elimi bırakınca koşar eşimin elini tutar esimle el ele yürür falan sürekli benle yarışır ama ben hep güldüm geçtim bunlara abisini kıskanabilir. Üni mezunu koca kız bu arada. Şimdi de izindeyiz bunlardayız eşime şebeklik yapcak diye kendini yerlere atıyo resmen dikkat cekmek icin şımarıyo falan hepsine gülüyorum bende tatlı tatlı. Bugün sabah esim uyanmıs birlikte el yakmaca oynuyolardı( sırf esim benimle daha az ilgilensin yanıma oturmasın diye bi yerlerinden oyun cıkarır böyle görümcem) günaydın diye yanlarına gittim neyse yatağımızı toplamak icin odama geri geldim esim arkamdan gelmis ellerini uzattı el yakmaca oynayalım diye napıyon dedim yenildim ya bi de senle oynayalım dedi ben sevmem ya hem ellerin kızarmış  oynamak istemiyorum dedim hadi ya falan dedi bak canım dedim ellerimizin sesi iceriye duyulur kardesin kıskandım da hemen senle el yakmaca oynamaya çalıştıgımı zanneder dedim oynamışsın işte yeter dedim( kızın niyeti bozuk bunu bildiğim icin. abisini koynunda yatıracak nerdeyse yaptıklarını yazmayım) eşim sinirlendi bana işte art niyetlisin senn hemen senin lafını mı yapacaklar ne diyosun diye çıkıştı küstü gitti. Yapacaklarını biliyorum cünkü sürekli benle sd.ik yarıstırıyolar. Onlar esimi kıskanır paylasamaz laf olmaz ama ben onların yaptığını yaparsam kıskandı olur adım. Ben sizce eşimin gönlünü alayım mı küserse küssün mü diyeyim. Ulan kız benle yatırmicak nerdeyse kocamı o art niyetli değil ben art niyetli oldum olaya bakar mısınız :D eşime kendimi açıklamalı mıyım? Konuşmuyo benle deli bebe

21 Cevaplar

0 oy
(355 puan) tarafından
Asla alma bırak o gelsin alsın one öyle hiç sevmem eşin tavrını koysun bence ha tabi bunlar abi kardeş arasında oynalicak oyunlar ama sırf ilgi için yapıyorsa eşin birakmasin bir zahmet eşim mesela kaç kez benim için kardeşini uyarmıştır herkes yerini bilmeli...
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 212 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 71 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Can_su (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 767 göst.
27 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy