0 oy
519 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Kızlar benim bi görümcem var bilen bilir evlenirken bana, abimin maddi manevi önceliği biziz falan diye ayar vermisti 2 senelik evliyim. İşte eşimle yolda el ele yürürken esim elimi bırakınca koşar eşimin elini tutar esimle el ele yürür falan sürekli benle yarışır ama ben hep güldüm geçtim bunlara abisini kıskanabilir. Üni mezunu koca kız bu arada. Şimdi de izindeyiz bunlardayız eşime şebeklik yapcak diye kendini yerlere atıyo resmen dikkat cekmek icin şımarıyo falan hepsine gülüyorum bende tatlı tatlı. Bugün sabah esim uyanmıs birlikte el yakmaca oynuyolardı( sırf esim benimle daha az ilgilensin yanıma oturmasın diye bi yerlerinden oyun cıkarır böyle görümcem) günaydın diye yanlarına gittim neyse yatağımızı toplamak icin odama geri geldim esim arkamdan gelmis ellerini uzattı el yakmaca oynayalım diye napıyon dedim yenildim ya bi de senle oynayalım dedi ben sevmem ya hem ellerin kızarmış  oynamak istemiyorum dedim hadi ya falan dedi bak canım dedim ellerimizin sesi iceriye duyulur kardesin kıskandım da hemen senle el yakmaca oynamaya çalıştıgımı zanneder dedim oynamışsın işte yeter dedim( kızın niyeti bozuk bunu bildiğim icin. abisini koynunda yatıracak nerdeyse yaptıklarını yazmayım) eşim sinirlendi bana işte art niyetlisin senn hemen senin lafını mı yapacaklar ne diyosun diye çıkıştı küstü gitti. Yapacaklarını biliyorum cünkü sürekli benle sd.ik yarıstırıyolar. Onlar esimi kıskanır paylasamaz laf olmaz ama ben onların yaptığını yaparsam kıskandı olur adım. Ben sizce eşimin gönlünü alayım mı küserse küssün mü diyeyim. Ulan kız benle yatırmicak nerdeyse kocamı o art niyetli değil ben art niyetli oldum olaya bakar mısınız :D eşime kendimi açıklamalı mıyım? Konuşmuyo benle deli bebe

21 Cevaplar

+1 oy
(1,839 puan) tarafından
Bacım ne kız kardeşi ne ailesi onu senden kıskanamaz. Siz evlisiniz artık. Onu birinden kiskanacaklarsa en son kişi sen olmasın.  Nefret ediyorum böyle çocuksu şeylerden. Zaten bizim sorunumuz iki kişi evlenince onların aile olduğunu kabul edememek. Ne demek önceliği onlar? Keşke böyle erkekler evlenmese de anasının dizinin dibinde otursa. Aldığı kişiyi hayatının merkezine koymayacaksa ne diye evlenmiş? İster gönlünü al ister alma ama sen haklısın.  Eşin de az biraz gözlerini açsın.
(161 puan) tarafından
Ayyynenöyle
-Reklam-
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Yani kardeşinin nerden yüz buldugu belli oldu bosver küserse küssün ya görmüyor mu yaptıklarını
0 oy
(15,040 puan) tarafından
Bu durumda kuserse küssün derim valla 
0 oy
(119,156 puan) tarafından
maddi manevi incelik derken ne demek istemis esin milletvekilimi hani yanlis anlama ama su zamanda herkez jendine zor yetiyo bu ne bicim kardes boyle
(161 puan) tarafından
Askeri personel. İlk önce onlara yetmeye calısacakmıs sonra ben geliyomuşum. Tabi izin vermedim böyle bi seye de
babasi falan yokmu yasida gelmis bulsun bi askeri personel cok merakliysa kendinede aayy gicik kaptim
(161 puan) tarafından
Babası da var iki erkek kardesi de var ne ararsan var :)
o zaman ilk gelinsin ve sana gucu yetiyo
0 oy
(2,392 puan) tarafından
Ay bırak ya manyaklar benimde abim var valla evime bile önce yengemi arıyorum davet ediyorum sonra abimi arıyorum
(1,103 puan) tarafından
:D ben hiç görüşmem. Gelini çağırırım. Ben giderim . Arada yeğenimi getirir o sırada kapıdan naber senden naber bu kadar :D
(2,392 puan) tarafından
E öyle ama abiyle napılır ki :D abla olsa neyse bunlar abartmoşş
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Eşin ve gorumcen çocuk bence kuserse kussun gorumcene suç buluyorsun ama eşinde suçlu bence okey kardeşi tabiki iyi anlasacaklar tabi ki birbirlerine destek olacaklar ama sennhayat arkadaşın hayatı boyunca onunda aynı yolda yürüyecek olan kişisin yarın bir gün kardeşime öyle dedin diye küsen insan o kardeşi evlensin yüzüne bakmayacak kocam da kocam diye ölecek onu da bir düşünsün kardeşin yeri ayrı eşinin yeri çok ayrı olmalı bunu ilk önce eşin bir öğrensin 
(161 puan) tarafından
Anlatamıyorum ki. Onların kendisine cok düskün olmaları neden beni rahatsız ediyomus ki
0 oy
(1,279 puan) tarafından

Olayın öncesini çok bilmiyorum ama her halükarda eş önce gelmeli, herkesin yeri ayrı ama biri eşim, hayat arkadaşım, biri kardeşim. 

Eğer ayda yılda bir gittiğiniz yerler ise kimsenin ağzına laf vermeye değmez bence eşinle konuş, daha sonra başbaşayken canını sıkanları anlatırsın. Ben istemediğim yerde eşime sinir olacağım bir şey olsa hiç umursamıyor gibi davranır daha da mutlu rolü yapar eve gelince canına okurum, surat asarım :D 

Millete laf verip kendime güldürmem. Sen de eşin gelip teklifte bulunuyorsa içeri gidip deseydin ... abini nasıl yendiysen yenilen pehlivan güreşe doymaz beni yenmek istiyor bir daha yen de görsün derdim. Ben de görümceyim bu arada, kardeşim eşini sevsin saysın ama eşi bizim aramızı açmak isterse dur desin derim. Herkes haddini ve seviyesini bilmeli eşler de görünceler de bence.

(161 puan) tarafından
Evlendiğimden beri nedense kimse haddini bilmedi eşim tarafında
0 oy
(51 puan) tarafından
Ayyyy **** oldum görümcene ya
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Boşver kuserse kussun.benimde iki görümcem vardı.biri kiskanclugindan böyle sekiznsenede en sonunda bosatti bizi .ama öbür görümcem bak boşandık ettik hala beni arar.beraber plan yaparız gezeriz.bir kere dedim ki sana birşey demesinler .onlar benim hayatıma karisamaz dedi
0 oy
tarafından
Ee tamam kızın istediği olmuş senin sayende. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Küserse küssün ay ben 34 abim 39 yaşında ne saçma sapan oyunlar oynayıp el ele tutuştum nede gelini kıskandırmak için saçma hallere girdim o eşi ben kardeşiyim yani kusura bakmada sende bu konuda aşırı yüz veriyorsun aynı şeyleri sende abinle yap bakalım eşin ne kadar kabul eder triplere girer bence
(161 puan) tarafından
Kesinlikle öyle benim böyle cıvıklıklarım yoktur
0 oy
(302 puan) tarafından
Canım madem böyle bir durum var anladığım kadarıyla da eşin pek mudehale edemiyor bu gibi durumlarda. Madem böyle senin akıllı ve uyanık olman gözü açık olman gerekir. Belkide kardeşi abi yengem bizi kiskanmistir git birazda onunla oyna dedide ondan geldi hadi gel seninlede oynayalım gibisinden. Böyle insanlar kendileri kıskanır ama karşı tarafa atar haberin olsun. Kendi yapar yapar sonra yengem kıskanıyor der. Eşinde anladığım kadarıyla ailesini pek tanıyamamis belliki hayatı hep ailesinden uzak geçmiş yada okuldur istir egitimdir ailesini taniyacak firsati olmamış. Böyle bir durumda senin mudehale etmen gerekiyor. Hiç kimse kendi ailesine toz kondurmaz. Karaysada ak der. Suçlu hep sen olursun. O yüzden kârda yürü izini belli etme. Ve politika yap canım. Nasıl ki bazı şeylere gülüp geçtiysen bazı şeylerde de politik davran. Haklı olmana rağmen haksız duruma düşme. Ortada özür dilenecek bir durum yok. Ama eşinin saçma sapan bir muhabbet dahi olsa gönlünü almaya çalış. Küserse küssün amaan banane dersen kaybeden sen olursun görümcende amacına ulaşmış sizi birbirinize kırdırmış abiside ona kalmış olur. Belliki görümcen seni kendine rakip olarak görüyor. Sende ona göre hareket et. Ya herro ya merro de sende görümcenle uğraş. O kıskanıyor fakat sonunda sanki onların oyun oynamasını kıskanan sen olmuşsun gibi algı yaratıyor ve bunu her halde yapar. Uyanık ol canım gıcık olmak yerine sinir olmak yerine sinir eden sen ol. Madem bu kadar fesat kıskanç haset içinde tavuk ayağı var. Sende masus git kocana sarıl o varken öp elini tut. Görümcen evlenene kadar sinir olmak yerine sen onun sinirini boz. Güya biz abimle çok iyi anlaşıyoruz abim bana çok düşkün imajı veriyor. Abim beni çok seviyor sen sonradan girdin hayatımıza he heeyytt sen kim dış kapının dış mandalı muamelesi yapıyor sana. Ama unutuyor abisi her gece kimin koynunda naber 
(161 puan) tarafından
Ay hepsini yapcam söz :(
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Bence  ne eşin  ne de  görümcen büyümemiş  bacım  bu ne böyle  çocukca  hareketler 
(161 puan) tarafından
Sorma. Sinir hastası oldum
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Okuyunca Görümce filmi aklima geldi:D

(161 puan) tarafından
Aynı inanır mısın :D
0 oy
tarafından
Gönlünü almaya çalışmam küser küssün. Esinin huyunu bilmiyorum ama ben üstüne bir de kavga ederdim kesin agzima ne gelirse sayardım. 
0 oy
(583 puan) tarafından
Ay sen nekadar sabırlısın ben şimdiye bozardım o kızı. Ama kocan da belliki kardeşi gibi yani küsüp gittiğine göre ay bırak küssün be sende çok yüz verme 
0 oy
tarafından
teyzesi ensest, kardeşi ensest. koca seçimin mükemmel
(161 puan) tarafından
Ndmsdjsj teyze olayını yeni atlattım biliyo musun. Zaten teyze kayınvalidem ve görümcem ücü kocama haşa tapıyolar
tarafından
allah yardımcın olsun valla
0 oy
(323 puan) tarafından
Okurken aklıma ilk gelen madem benimle s*dik yarıştırıyo  yapacağım tek şey görümcem bize gelince kocamla ikisi otururken kocamı yatak odasına çekecek hareketler yapardım. Oda orda öylece kalırdı. Maksat cinsellik değil ama aslında kime daha dönük olduğunu ve benim kim olduğumu idrak etmesini sağlardım. Ayrıca sizin kocanızda çocuk ruhlu ve kardeşinin oyununa geliyo. Birde kimse kendi ailesine toz kondurmaz. Bende eşimle görümcem yüzünden bi kaç kez tartıştım bana cevabı o benim kardeşim anne babamdan daha değerli kimseye ezdirmem. Bende o günden sonra asla laf yapmadım kendisinin fark etmesini bekledim bi şeyleri.
(161 puan) tarafından
Fark etti mi peki
(323 puan) tarafından
Evet. Bizim durumumuz biraz daha farklı. Benim görümcem eşimden sürekli para istiyo ilk zamanlar hep verirdi artık çok nadir veriyo. Bide annesinden arkadaşında kalmak için izin istediği zaman ailesi izin vermediği zaman bize diye geliyo bizden çıkıp arkadaşına gidiyordu bende bir iki ses etmedim ama sonra sabrım taştı açtım ağzımı beni kullanıyorsun bilmem ne diye eşim hala izin ver gitsin kafasında ama artık oda karışmıyo ben yok diyosam yok.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Alma gönlünü falan gönlünü almak demek evet sen haklısın demek birde neden görümcen sizde
(161 puan) tarafından
Biz onlardayız izne geldik malesef
(7,768 puan) tarafından
Ah be canım izinde insan kaynanaya mı gider
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Daha başka konular var mı bilmiyorum ama bu yaptıkları normal geldi yani abisidir elini de tutar oynar da..

Ama onda bir art niyet varsa da eşinin suçu zaten yok burda bence.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 201 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 68 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Can_su (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 764 göst.
27 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.