0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Bagaj hakkı ne kadar acaba kızlar üst bagaj ve alt bagaj bilet aldığım bölümde 15 yazıyor nette 10 kg yazıyor ve bu sadece alt bagaj ya da üst bagaj için mi geçerli bagaj hakkı nedir yolculuk yapan varsa bilgi verbeilir mi 

6 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
15kg el çantasıda alıyorlar uçak bilgilerinde yazar sitelerinde zaten su süt almıyorlar bebek için şurup almıyorlar haberin olsun
(69 puan) tarafından
Yerine göre değişiyor mu dicem ama bilemedim ben getirmiştim Van dan Adana'ya canım. Bir de şey dicem bebek taşıma çantası problem olur mu bebeğimi yatırayım diyorum bilgisizlik cok yordu valla ilk gidişim öğreneceğim ama orada sorun olursa nasıl yaparım bilmiyorum tedarikli olmak istiyorum sizi de yoruyorum kusura bakmayın
(6,441 puan) tarafından
Puset alabiliyorsun araba yada uçak girişinde teslim ediyorsun arabayı ama puseti bilmiyorum bebeği kucağına alıp bebek kemeri takıyorsun benimki 1 yaşındaydı öyle yaptırdı
(69 puan) tarafından
Benlm 1 aylık canım kemetir de takılmaz ki
(6,441 puan) tarafından
Arayıp sorun o zaman ben hiç pusetli bebek görmedim uçakta herkesin kucağındaydı
(69 puan) tarafından
Aradım da numara düşmedi ya hayırlısı artık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben antalyadan dönerken 30 kg yapmıştı sunexpress 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Her şirketten değişir pegasusla 10lg ya gittik geçen yaz 
(69 puan) tarafından
Üst bagaj mı alt mı peki bende pegasusla gideceğim de
(3,055 puan) tarafından
Alt bagaj ve sadece o
0 oy
(13,805 puan) tarafından
Hangi havayolundan aldin. Hepsinin bagaj hakki farkli oluyor. 
(69 puan) tarafından
Aynen farklı pegasusla aldım da bebekte anlayamadım internette 10 kg yazıyor bilet yerinde 15 kg alt bagaj mı üst tıplam mı anlayamadım ilk kez bebekle gideceğim malum 1 kg bile önemli
0 oy
(119,153 puan) tarafından
ucak ici bagaj hakki en fazla 10 ve 8 dir uctugun firmaya gire degisir normal bagajda oyle her firmada baska rakam mesel thy 30 ken pegasus 20 yada 25 tabi extra ucret karsiliginda yuk hakki alabilirsiniz
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Artık kriterler değişti. Senin kabin bagajin 15 kg bebeğin 10. Sen yanına uçağın içine bir küçük çanta alabilirsin. Bebeğin de bebek çantasımin boyutuna karisilmaz içindekilere karisilmaz bebek çantası daha özgür bu konuda 
(69 puan) tarafından
Yeni mi değişti ben gelirken kızım vardı sadece 2 yaş üstü oldugu için bagajda sorun yaşamadım ve cüst bagaj çantasını hem tartmadılar hem bakmadılar şimdi bebeğim olunca eşyam da çok ona göre kg hesabına girdim de kafam karıştı. Kızımla ikimiz alt bagaja 30 kg toplam ayarladım bebeğime kg da anlayamadım yanıma mı almalıyım alta mı vermeliyim uzak olunca esya da çok olunca bilgisizlik kötü ya
(1,369 puan) tarafından
Bizim ucusumuz Kıbrıs Türkiye yönüne canım koronadan beri değişti. Ondan önce kişi başı 20 kiloydu. Yanına aldığın eşyaya da karışmazlardi. Çocuğun 2 yaştan sonra kabin hakkı oluyor ondan önce var mıydı hatırlamıyorum net sanki yoktu. Bence sen Pegasusu ara sor nerden nereye değişiklik gösterebilir diye düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 187 göst.
30 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde songulerkan35 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Arya455 (174 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,827 cevap

34,778 kullanıcı