0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar sütüm azdı ve yetmiyordu bebeğime mama da vermeye başladım hem emdi hem mama bakıyorum da gün içinde hiç emmiyo gece uyurken emiyo tek ve gündüz çığlık atıyor ağlıyo zorla uğraşıyorum yine tutmuyo ne yapmam lazım emzirmek istiyorum az da olse emzirmek istiyorum daha 4 aylık bebeğim 

7 Cevaplar

0 oy
(618 puan) tarafından

Bende bunu yaşadım ama benim sütüm 4 gün sonra gelmişti o zamanda mamaya  biberona alıştı bende silikon göğüs ucunu denedim belki biberon zanneder diye o sekilde emdi ama çok zordu  :(

(18 puan) tarafından
Bende denemeyi istiyorum denicem yarın
(18 puan) tarafından
Canım aldım gerçekten iyimis valla güzel emiyo çok sağol Allah razı olsun
(618 puan) tarafından
Ne demek canm faydası olduysa güzel güzel emsin kuzucuk♥️
-Reklam-
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Aslında sütun az değil. Mama verdiğin için sık emziremedin. Ve sütun çekiliyor. Ne kadar emzirirsen o kadar sütun olur. Her annenin sütü aslında çocuğuna yeter. 
(18 puan) tarafından
Ayn öyle ya ama işte doymadıgini fark edip mama aldim
(13,833 puan) tarafından
Her annenin sütü aynı olmaz bu doğru bir bilgi değil malesef ...ayrıca hem mama hem meme giden çok bebek var aylarca
(18 puan) tarafından
İnşallah olmaz
(18 puan) tarafından
Ayn ilk oğlum öyle olmuştu hem mama hem meme ama bu öyle değil hiç istemiyo her. Çocuk farklı işte
(13,833 puan) tarafından
Evet böyle şeyleri genellemek yanlış olur her bebek farklı .
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Sadece mama yla alakası olduğunu düşünmüyorum bu aylar da mama olmasa da meme reddi oluyor sadece vazgeçmeyin 
(18 puan) tarafından
İnşallah ondandır yaa
0 oy
(186 puan) tarafından
4 5 ay civarı zaten meme reddi çok sık yaşanıyor ara sıra oğlum da emmemek için direniyor ağlıyor. Ayakta hoplata zıplata emzirmeye çalışıyorum. İnşallah bu süreçlerimiz geçer annelik çok zor zanaat
(18 puan) tarafından
Ayn öyle valla Allah yardımcımız olsun annelik çok çok zor
0 oy
(200 puan) tarafından
Canım benim bebegım de su an 6aylık aynı senin gibi 4aylıga kadar bır sıkıntım yoktu 4aylıktan sonra sutum yetmemeye basladı aynı seninki gibi gunduz lerı imkanı yok almadı geceleri uyku sersemi ile alıyordu gunduz ama aglaya aglaya catlıcak dereecete gelıyor Du yıne de almadı bende sutum yetmediği ıcın mama verdım hatayı nerde yapmısım mamayı bıberon ile degılde ya enjektör ile yada kasık ile vermeyi dene canım bıberon cok geldıgı meme az geldıgı ıcın reddedıyorlarmıs dıger turlu daha kolaylarına gelıyor cunku
(18 puan) tarafından
İlk başlarda bilmiyodu biberon tutmayı hep kaşıkla veriyodum annemler.kiziyodu biberona alıştır diye alıştığı gibi bıraktı beni
(200 puan) tarafından
İşte orda hata yapmıssın canım benim gibi bundan sonra da biraz zor alır
0 oy
(12,859 puan) tarafından
Emzirmek için bi alet var bı hortum biberonda diğeri göğüs ucu ile birlikte bebeğin ağzında adını hatırlamıyorum belki işe yarar
(18 puan) tarafından
Bakarım şimdi cnm sağol
0 oy
(302 puan) tarafından
Üzülüp pes etmeyin mamayi biberonla değil kaşıkla verin zor oluyor ama mecbur. ben doğduğu gün başladım mamaya hem emzirdim hem mama verdim red ettiği zamanlar çok oldu ama pes etmedim şuan 1yasinda sütüm az olsa da hala emziriyorum bı damla bile içse şifadır.
(18 puan) tarafından
Biberona alıştı iyice şimdi kaşıkla versem istemezse
(302 puan) tarafından
Dene canım biberon vermemeye bak iyice sana alışana kadar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 83 göst.
31 Mayıs 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Sevim_aydin (187 puan) tarafından soruldu
0 oy