0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
iyi akşamlar hanimlar 

Oglum 3 yaşina girdi tek cocuk bizde bitane daha olmasini istedik ama 1 yila yakindir korunmasiz iliski olmasina ragmen birturlu gebe kalamadim doktorada gittim kan tahlili yapildi hicbir sorun cikmadi fakat benim ilk dogumum cok zor oldu epizyo kesigi dogumdan sonra atti hastanede yattim ama dikis atilmadi kiremle gececek dediler ama tekrar birlesmedi yani nasil soylenir bilmyrm ama o bolgenin yan tarafi yirtik ondanmi kaynaklanio bilmyrm ama icinde giden sperm yarinkisi gun altimdan geri geliyor ilk gebeligim de cok şükür sınknti cekmedim ama neden boyle oluyor anlamyrm bakalim bidaha gitcem hayırlisi

4 Cevaplar

0 oy
(68 puan) tarafından
Valla canım benim kizmda 3 yaşında bende gebe kalamiyorum bugün bir umutla gittim maalesef ama bir sorun olmadığını söyledi nedense bende kalamiyorum hamile 
(193 puan) tarafından
Hayırlisi olsun Allah geciktiriyosa güzelleştiriyordur inşAllah
(68 puan) tarafından
İnşallah aynen hayırlı valla bizde öyle tuturamiuorus eşimde sorun olduğu iicn zor bizim için ilk bebeğimide zor oldu yaptık
-Reklam-
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Ben hayıt tohumu gördüm aldım o ay hamile kaldım bu tohumla ilk aydan iki kez hamile kaldım kızımın bu ay doğum günü:) tafsiye ederim 
(600 puan) tarafından
Nasıl kullandın canım
(193 puan) tarafından
nasil kulaniliyor
(1,563 puan) tarafından
Adet bitmeden başlanıyor sabah akşam aç karnına bir tatlı kaşığı hayıt tohumunu bir bardak kaynar suya demledim ılıyınca süzdüm içtim bunu hamilelik testi yapana kadar tekrarladım merak etmeyin bebeğe zararı olmuyor iki kez kullandim o ay hamileydim
0 oy
(704 puan) tarafından
Aşı oldunuz mu ? Korona aşılarından
0 oy
(672 puan) tarafından
Soğan kürü yaptım hamile kaldım ben 
(193 puan) tarafından
nasil yapiliyor
(672 puan) tarafından
1 buçuk su bardağı su ile kaynat soğanı 4 e bölüp 10 dk kaynasın sonra ılık iç aç karnına sabah akşam yarım saat sonra yemek yemeğe başla bunu adet olunca yap

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 253 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Gurumicianne (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde Naz21 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 306 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesliss193. (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ebruiremcan (12 puan) tarafından soruldu

380,160 soru

11,380,680 cevap

34,871 kullanıcı

...