0 oy
70 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Kizlar yeni doğan aparatı ile kanguru kullanan varmı solomombaby marka kanguru bilgi verirmisiniz kullanımı nasıl iyimi bebeğin sağlığı açısından 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğru bulmuyorum ben kanguruyu ya heleki yenı doğan için alma bence 
(84 puan) tarafından
İkinci bebeğim biraz ihtiyaç gibi geldi bana kuzum
-Reklam-
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Ben kullanamdım kanguru belimi çok ağrıtıyor ilk aylar zaten kullanılmaz sonrada bebek ağırlaşıyor hiç kullanılmıyor 
(84 puan) tarafından
Aldım artık yapacak bişey yok canım
0 oy
tarafından
Yenidoğan değilde 3 aylıkken kanguru aldık ve toplasan 3-4 kez kullandım Tommybaby marka kanguru idi şuan 300 TL gibi bir fiyatı var bel destekli bebeğin anatomik  duruşuna uygun bir kanguru idi bana kalırsa gereksiz yani hiç boşuna masraf edip alma ne kadar kapsamlı bir kanguruda alsan bel destekli vs insanı yoruyor kullanılmıyor paranı boşuna verme 
(84 puan) tarafından
Benim ikinci çocuğum dışarı çıkarken kızımı bebek arabasına oturum oğlumu kanguruya koyarım diye düşündüm
tarafından
Sen bilirsin canım bende çok heves ederek almıştım ama taşıması gerçekten bel ağrıtıyor zor oluyor belli bir süreden sonra zor geliyor insana ona bebeği koy taşı zorluyor insanı
(84 puan) tarafından
Denicez artk

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 66 göst.
15 Mart 2023 Aile kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 82 göst.
0 oy
13 cevap 300 göst.
6 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
9 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alygtszr (4 puan) tarafından soruldu

377,790 soru

11,307,588 cevap

34,737 kullanıcı

...