0 oy
70 göst.
Aile kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Hangi aşamadasınız neler yaşıyorsunuz çok baskı uyguluyor musunuz tuvalete gidince ille yapsın yapana kadar çıkmasın gibi. Ben ilk bebeğime yani oğluma kolay alıştırdım ama bazı şeyleri de hatırlamıyorum üstünden  1 buçuk 2 sene geçti. Bugün de kızım için başladım inşallah zorlanmayız. 

4 Cevaplar

0 oy
(211 puan) tarafından
Bende burda beklim çocuğumu alistircsm neler yapmalıyım 
-Reklam-
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Benim oglan pantolonu baksiri olunca bezmi zannediyor napiyor isiyor cikartinca ciplak gidip lagzimligina yapiyor azdaha havalar isinsin soyacam yapsin suan bezli nie oyle yapiyor anlamadim ama sicaklari bekliorum iyce 3 yasinda
(472 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle yapiyor . 3 yaşında
(7,690 puan) tarafından
Pantolon oldumu yapiyor altina canim isde surekli deistiriyorum okey yikarim ben yikamiyorum sonucta makine yikiyorda hamileyim giydir cikart zorlaniyorum artik sicaklarda dogum yapcam ztn soyarim alisir die dusunuyorum disarda da sknti işde bilmiom akli bi erse gayri:)
(472 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım . Doğumdan önce öğrense iyi olurdu . Şuan havada soğuk .
(1,371 puan) tarafından
Aynen ya sıcaklar başlayınca giydirmez insan sadece küloduyla ya da külot bezi ile durur ama şimdi kıyafeti giydir çıkar sıkıntı. Benim 3,5 yaşındaki oğlan yapıyor geldiğinde tuvalete gidiyor ediyor onu halledelim çok oldu zaten de şu an 2 yaşındaki de abi seni gördükçe hevesleniyor kaka yapınca söylüyor falan rahatsız oluyor ama inşallah çok uzun sürmez.
(472 puan) tarafından
Eğer anliyorsa hevesliyse .hemen alışır deneyebilirsin
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bzde 2 yaşındayz bnde baslicam yakında 
(1,371 puan) tarafından
Birkaç haftaya başlarsan söylersin nasıl bir ilerleme kaydettiğini
0 oy
(677 puan) tarafından
Ağustos da 3 yaş olacağız ama hala bezliyiz niyetleniyorum sabah oluyor altını acıyorum ama yapmıyor beze gelince yapıyor nasıl olacak bilmiyorum 
(1,371 puan) tarafından
Daha tam anlamıyorlar ya çişin kakanın ne olduğunu ödüllendirmek korkulacak bir şey olduğunu anlatmak lazım da işte
(677 puan) tarafından
Canım herseyi deniyorum soruyorum varmı çişin yok diyor arkamı Bi dönüyorum anne yaptım diyor ama yok
(1,371 puan) tarafından
Benim kide var diyor oturuyor ama yapmıyor. Oyun a çeviriyor bazen de korkuyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 377 göst.
0 oy
5 cevap 112 göst.
27 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra yasin art (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,382,403 cevap

34,881 kullanıcı

...