0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (340 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bu ikinci gebeliğim ilk gebeligimde de bant vardı düşük riski geçirdik ikinci gebeligimde de ilk başta hafif kanamam olmuştu şimdi 19+5 günlük olduk ve bant bugün göründü 18. Haftada detaylı ultrason yaptırmıştım orda da uzmana söylemiştim var mı bakar mısınız diye yok demişti bugün kontrolüm vardı ve bugün çıktı bant acaba neden olur birden bire gözükür bilen var mı ? Yarın perinatoloji doktoruna randevum var inşallah sıkıntı yoktur 

4 Cevaplar

0 oy
(1,018 puan) tarafından
Hamilelik donemimden bildigim kadariyla amniyotik bant bebege degmedigi surece sknti cikmiyo ama degerse mesela parmagina veya baska bi yerine dolasip bebegi skntiya sokuyo allah kolaylik versin yardimci olsun insallah cikmaz bisey kalbini ferah tut 
(340 puan) tarafından
Evet biliyorum ilk gebeligimde de çok şükür sorunsuz doğum oldu ama iki gebelikte üst üste çıkması beni rahatsız etti
(1,018 puan) tarafından
Genetik bisey mi ki
(340 puan) tarafından
Bilmiyorum ki yarın bı gideyim perinatoloji doktoruna bakalım ne diyecek
-Reklam-
0 oy
(8,958 puan) tarafından
İlk kez duydum bilgim yok post üstte dursun 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Yengemede hamılelıgınde aynısını dedıler. Sukur kı bant bebege degıl keseye yapısmıs ılerıkı zamanlarda

Saglıklı dogdu. Gecmıs olsun
(340 puan) tarafından
İlk gebeligimde benimde öyleydi teşekkür ederim
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Ne oluyor öyle olunca çok geçmiş olsun
(340 puan) tarafından
Amniyotik bant sorun değil aslında önemli olan olduğu yer ve sayısı bildiğim kadarıyla bebeğin uzuvlarını koparabiliyor riskli bir şey malesef ki genelde bildiğim kadarıyla gebeliğin başında kanama olunca oluyor fakat benim 20. Haftada ortaya çıkması şaşırttı beni
(1,408 puan) tarafından
Bende detaylıya gireceğim cuma günü korkuyorum
(340 puan) tarafından
İçini rahat tut stres yapma bebeğin de stres yapmasın gerek yok ben şuan bile stres yapmamaya çalışıyorum evladım için ....

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mina (2,603 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 185 göst.
22 Mart 2024 Moda kategorisinde Mdnafsn33 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 241 göst.