0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından

Pofuduk pofuduk oldular ❤️

image

9 Cevaplar

0 oy
(1,965 puan) tarafından
Ayyy evimi mutfağımı özledim görünce :(
(688 puan) tarafından
İnşallah kavuşursunuz ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,356 puan) tarafından
Maşallah tebarekAllah Rabbim bereket versin çok güzel görünüyorlar Afiyet le yiyin canım 
(1,356 puan) tarafından
İnstant mayami normal kuru mayami canım birde maşallah çok güzel parliyorlar ☺️❤️
(688 puan) tarafından
Normal kuru maya kuzum kabartma tozu gibi paketlerde satılıyor ben 32 taneye 2 paket koydum sen az yapacaksan 1 paket koy ❤️ çok teşekkür ederim vallaha 2 çocukla yoruldum
(1,356 puan) tarafından
Rica ederim canım❤️ iki bebeyle iş yapmak kolay değil şimdide uzak ayaklarini dinlen :)
(688 puan) tarafından
Öyle yapacağım kuzum çok teşekkür ederim ❤️
(1,356 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım güzel olmuşlar. 
(688 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim ❤️
0 oy
tarafından
Offf çok güzel görünüyor mükoooo ellerine kollarına sağlık canım afiyet şifa olsun 
(688 puan) tarafından
Askom komşum olmamakla hayattaki en büyük şansı kaçırdın vallaha buranin yarısını sana verirdim❤️
tarafından
Ahhh keşke olaydık bee ne güzel olurdu vallahi demi aşko ☺❤
(688 puan) tarafından
Evet aşko kocaları şutlar birlikte yaşardık❤️ ben şutlardim sen de bir kendi evinde bi benim evde yaşardın dejdbbdbdb
tarafından
Hahahahaa aşko ben zor buldum şutlayamam beee ☺☺☺ gündüz sende gece evde olurdum olmaz mi ☺❤❤
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Sağlıkla afiyetle yiyin inşallah ♥
(688 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(4,278 puan) tarafından

image

afiyet bal olsun canım bende bugün yaptım hepsi pofuduk pofuduk oldu toplu çekmeyi unuttum ben böyle kabarinca çektim 20 tane oldu dolaba attım ramazanda yeriz diye:P

Merdane yada oklavaylami açıyorsun canım elinlemi bizim küçük ekmek boyutunda tahtamiz var bende onda elimle vurarak döndürerek acıyorum 
(688 puan) tarafından
Bende elimle döverek açıyorum canım parmak ucumla bastıra bastıra merdane ile açılınca kabarmaz belki hiç denemedim. Ben her hafta 30 35 tane yapıyorum ❤️sizede afiyet olsun benimkilerde böyle kabarıyor ❤️
(4,278 puan) tarafından
Sağol canım aynen öyle yapanı gördüm denemedim denememde bende parmak uçlarıyla hafif bastırarak mayasını kaçırmadan;))
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Offf yapıyorsun bu işi ajajsjsj
(688 puan) tarafından
Vallaha hiç sevmediğim sülalemden kalan tek yetenek hamur işi ve el işi xhebxbevehxhd
(1,392 puan) tarafından
Keşke bnde öyle olsam tüm beceriksizler bnde sagolayim adghj
(688 puan) tarafından
Ay ben bir yufka açarım herkes söyler ama gel gör ki şehirde nerde pişireceksin olmaz olsaydı sülalem dbexhsbbddv
0 oy
(10,431 puan) tarafından
Maşallah canım ağız tadıyla yiyin inşallah 
(688 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bazlama nereye has bir tad. Ramazan pidesi gibi mi oluyor bir de bunun hepsini nasıl yiceceksiniz bayatlamaz mı ya da dolaba koyarsanız çıkınca taze oluyor mu 
(688 puan) tarafından
Evet canım buzluğa atıyoruz yemeden 1 gün önce çıkınca tap taze oluyor. Nereye has olduğunu bilmiyorum ama a101 de bimde şokta her yerde bu ekmek satılır. Gerçekten buzluğa girince çıkınca bile bozulmuyor hiç bir şekilde kuruma olmuyor çok güzel bir tadı var denemeni tavsiye ederim ❤️

İlgili bir soru bulunamadı

381,084 soru

11,408,790 cevap

34,945 kullanıcı

...