0 oy
176 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (12 puan) tarafından
Bebeğime suluk alacağım 13 aylik şuanda aventin bardak şeklinde olanı mi yoksa pipetli olanı mi almalıyım pipetli alsam ne zamana kadar kullanır uzun süre kullanirmi şuanda 1 yaşında 

7 Cevaplar

0 oy
(1,596 puan) tarafından
Benim kızım 10 aylık falandı pipetli kullanmaya başladı. Şu an 18 aylık hala pipetliden içiyor. Bardak da kullanabiliyor ama içtikten sonra etrafa üstüne döküyor bilerek. Özellikle dışarda dokmemesi için pipetli veriyorum. Baya da kullanır
(12 puan) tarafından
Bende sipariş vermiştim avent pipetliyi kalitesi çok iyi , akıtma yapmıyor fakat pipetten çekmesi biraz zor
-Reklam-
0 oy
(2,782 puan) tarafından
1 buçuk yaşında aldım canım daha erken almak aklıma gelmedi bardaktan içiyo diye 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Alıştırma bardağına biz 6.ayda başlamıştık, dişler çıkınca ucunu kemirdi :))) 

qpipetli olanı da 9. Aydan beri kullanıyoruz şuan 15 aylığız. 
0 oy
tarafından
Bardak seklınde olana 6. Ay gecmıstık, 9. Ay da pıpetlı sulugunu aldım 
tarafından
Pipetli içebiliyorlar mı ya ben de alıcam ama benim ki kullanmaz diye almıyorum.
tarafından
Evet kızım hemen alısmıstı cok severek kullandık ta ki pipeti yırtılıp yedek pipet bulamayana kadar :) sadece nasıl ıcıcegını gostermenız lazım
tarafından
8.5 aylık kullanabilir mi acaba normalde su içmeyi hiç sevmez doktor ıhlamur ya da içir dedi öyle yapıyorum biberon denedim, bardak denedim, kaşık denedim acayip zor oluyor, bardak şekli suluk denedim yok. Bir de pipetle deneyim. Öyle de kullanmazsa elimde kalır diye korkuyorum. Emzik almıyordu emzik alsın diye çevremdeki herkes her modelden aldı evde emzik dolu şu an o hesaba benzer diye almadım hiç :)
(12 puan) tarafından
Benim bebeğim pipetli muzlu süt felan içiyordu baktım pipet kullanmayı biliyor bende pipetli aldım riske atarak maşallah içiyor elinden düşürmüyor sadece alacak olan annelere uyarım pipetten çekmesi bir tık zor avent pipeti ile alakalı bir durum diğer pipetli sulukları bilemem tabi
tarafından
Aldım denedik ama istemedi onuda malum yaş gereği süt filan içirmediğim için böyle de suyu sevdiremedim :) kalsın büyüdüğünde ben de süt filan koyarım artık :)
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Ablamın kızı 4 yaşında hala pipetli suluk kullanır 
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Biz 12 aylıkken başladık şu an 13,5aylık çok güzel içüyor daha da bayaa içecek gibi duruyor nuk marka pipetli suluk
(12 puan) tarafından
Maşallah benim kızımda baya su içmeye başladı bezinde bile farkettim ciş yapmasından ve bu durumdan çok mutluym
(1,025 puan) tarafından
Elhamdülillah canım Rabbim daim etsin mutluluğunu ❤ :)  gerçekten pipetli suluk hayat kurtarıyor ☺
0 oy
(1,532 puan) tarafından
Bardak olanını tafsiye etmem pipetli olanını da aldım onu da tafsiye etmem pipet kısmı çok minik çekmekte zorlanıyor Bardaklı da geniş delikli genzine sıçrıyo ama baya kaliteliler hakkını o konuda yemem
(12 puan) tarafından
Bende aldım sipariş vermiştim avent pipetliyi kalitesi çok güzel akıtma yapmıyor fakat ben çekmeye çalıştım denemek amaçli ben bile zor çektim alacak anneler bunu göz önünde bulundurmalı ama maşallah iyi su içmeye basladi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
23 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 171 göst.
4 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Summer33 (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu

376,964 soru

11,281,871 cevap

34,684 kullanıcı

...