0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar babasını kaybetmiş kızlar var mı acaba aramızda

Babam kan kanseri 4. Evre çok kötü durumda yoğun bakıma alındı durumu çok fazla kritik ne olur dua eder mısınız ? Vadesi dolduysa bile rabbım günahlarını affetsin cennette göndersin babamı dua edenlerden Allah razı olsun imkanı olandan tevhid Fatiha ve yasin okumasını istiyorum çok zor durumdayız kızlar yüreğim parçalanıyor :'(:'(

32 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

Doktorun yazdığı buydu kızlar 
-Reklam-
+1 oy
(11,086 puan) tarafından
Allah şifa versin. Yeni kaybettim babamı ama aslında yıllar önce kaybetmiştim. Neyse 
tarafından
Benimde öyle Allah sabır versin rabbım yinede tim günahlarını affetsin cennete göndersin onları ınşalalh
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Ah canım benim Rabbim şifa versin sabır versin ☹️çok üzüldüm müsait değilim şu an ama dualarım sizinle
tarafından
Allah razı olsun canım ☹️☹️☹️
(13,838 puan) tarafından
Duadan başka çare yok canim Rabbim sabır versin ☹️
tarafından
Amin amin bolca amın
0 oy
tarafından
Ahhh çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah ☹
tarafından
Amin ınşallah canım Allah razı olsun ☹️☹️☹️
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Dun gece babami ruyamda gördüm sarildim ona sıkı sıkı uyaninca cok kötü olmustum 2019 da kaybetttim ne evliligimi ne cocugumu hic bisi göremedi tam böyle düşünüyorsun kalkicak bi omuz ariyosun o geliyor aklina kendin kalkip devam ediyorsun biz arkadas gibiydik cok farkliydi iliskimiz babami gömünce bi yanımı gömdüm sanki insallah kurtulur kurtulmassa bile cok fazla cani yanmadan Rabbim alsin yanina benimde babam akciger kanseriydi 6 ayda kaybettim son evreydi en sonlara dogru tamamen unutmustu beni morfin yemekten cok zor cok
tarafından
Rabbım sabır versin çok zor ya biz o kadar yakın değildik zor bi hayatım oldu geçen gün ziyaretine gttim dayanamadım ağladım daha gelmeyin dedıler diye daha göremicem diye neyin var kızım dedı cevap veremedim o çok ağrıma gitti
(1,918 puan) tarafından
Helallik al Rabbim sabir versin size
tarafından
Daha görüşmem mümkün değil malesef canım yarım saat önce başka hastaneye sevk ettiler yoğun bakıma aldılar
0 oy
(682 puan) tarafından
Akciğer kanserinden kaybettim 12 sene oldu heran geri gelecekmiş gibi sen bu kadar yanlışı nasıl yaptın die hesap soracakmış gibi geliyor 
tarafından
Mekanları cennet olsun çok zor ya yüreğim parçalanıyor rabbım dayanma gücü versin
0 oy
tarafından

Babamı ben 5 yaşındayken kaybettim insanın bir tarafi eksik oluyor benim hiç ailem olmadı mesela annem babam yanımda değildi annem başkasıyla evlendi babam öldükten sonra bende babaannemlerde kaldım annemin öbür eşinden çocuğu vardı ve ben çok ozenirdim kuzenlerime arkadaşlarıma çok ozenirdim ağlardım hep okul açıldığında okula gitmek istemezdim herkes ailesiyle gelirdi ben tek otururdum bir köşede baban ne iş yapıyor diye sorardı tek tek öğretmenler ben ağlardım cevap veremezdim çocukluğum çok acılı geçti halada öyle anne oldum ve ben yine baba arıyorum insan eşiyle tartıştı ve baba evine gider benim baba evim yok hep bir tarafım eksik kaldı 

Beni burda çoğunuz anlamadan licledi. Belkide erken evlenmemin aile kurmamin sebebide ailesizliktir:(

(7,636 puan) tarafından
Hiç pişman olmadım zaten kızım benim can yoldaşım iyi ki var.
tarafından
Allah razı olsun senın gbı anneden canım
(7,636 puan) tarafından
Amin analığı hakkıyla yapan tüm annelerden Allah razı olsun.
tarafından
Babamla beraber annemde ölcek degidi annem hiç gün yüzü görmedi babamdan yana iyikide evlendi hayatını kurdu annemi hiç suclamadim eşiyle çok mutlu bir hayatı var.
Babaannemler bırakmadı anneme oglumuzu kaybettik torunum bizde kalsın diye yalvarmislar annemde dayanamamış
Ama bana soran olmadı ben annemle yaşamak isterdim
(7,636 puan) tarafından
Dünya önümde dursa bırakmazdım yavrumu bu durum annenizinde isine gelmiş biraz.
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Bağırsak karaciğer kanserinden kaybettim babamı gözümün önünde başında dualar okuyarak elini tutarak verdi son nefesini ama sanki ondan sonra ben de nefes alamadım. Ben bir gece de büyüdüm. Ben yaşayamam dayanamam bir daha gulemem saniyodum. O kadar büyük yokluğu ki tarif edemiyorum. 3 yılı geçti daha dün gece ben babamı çok özledim diye bağıra bağıra ağladım.basime birşey gelse arayıp soracak yardım isteyecek babam Yok. Güzel birşey olsa arayıp heycanla anlatcagim bayramda elini öpeceğim babam Yok.benim evlatlarımin dedesi yok biz her fırsatta gideriz babama mezarlığa oğluma bak oğlum dede burda demek çok zor. Acısı hiç gecmeyecek boşluğu asla ama asla dolamaycak hep sızıntı şeklinde kanayan bir yara gibi. Ne kadar zaman geçse de iyileşmeyevek bir tarafın hep eksik kalacak. Ben babam dan razıyım Allah'ımda ondan razı olsun mekanı cennet olsun... Kendini hazırla desende hazirlanilmaz böyle bir acıya Rabb'im iman ile nefes vermeyi nasip etsin mekanı cennet olsun 
tarafından
Ahh çok zor ahh çoğu ınsan kanserden vefat ermiş nenem ve dedemde kanserden vefat etmiş rabbım sabır versin bizlere mekanlarını cennet eylesin
0 oy
(201 puan) tarafından
Baba acısı bilmem yaşıyo babam çok şükür ama 3ay önce canımı ciğerimi annem i ksybettim kanser den ve acısı çok fena asla dinmiyo ve gün geçtikçe daha da çok özlüyorum hayat onsuz bomboş anlamsız heran beynimde aklımda biran bile çıkmıyo kokusu burnumda tütüyo resmen meleğim çok özlüyorum çok 
tarafından
Allahım sen gösterme ya anneni düşünmek bile istemiyorum
(201 puan) tarafından
Yemin ederim anne okadar zorki bazen ağlamak tan nefes alamıyorum alışamıyorum inanamıyorum yokluğuna ah benim Cennet kokulum biz ona dokunmaya kıyamaz ken ellerimle yıkadım kefenledim buz gibi toprağa koydum RABBİM e emanet ettim Annem i ama çok hasretim ona rüyalar yetmiyo bilmiyorum Çok Zor çok
tarafından
Allah sabır versin cennette buluşursunuz ınşallah
0 oy
tarafından
Allah şifasını versin canım benim babamda iki gündür yoğun bakımda kalp krizi geçirdi anjiyo oldu yoğun bakımdan yatıyor hayırlısı herşeyin bütün hastalara şifa versin Allah'ım 
tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Rabbim sifa versin canım fatiha okudum babamı kaybedeli haziranda 3 sene olcak ilk sene cenazesi hariç bende hiç yok ne yaptım ne yaşadım hatırlamıyorum hala hastaneden haber gelcekte babamı ziyarete gitcez gibi geliyo her perşembe aynı ses kulağımda kübra babam gitti perşembe ve cumadan nefret ediyorum babamı benden bizden aldı diye geçenlerde rüyamda sarıldım o bile o kadar iyi geldi ki anlatamam 
tarafından
Offf yüreğim parçalanıyor hiç iyi değilim korkuyorum kötü haber gelcek telefon çalıcak diye
(2,651 puan) tarafından
Dua et canım bol bol elden fazlası gelmiyo keşke gelse
tarafından
Ediyorum canım ediyorum gözümden yaş dilimden dua eksik olmuyor yoğun bakımda şuan kımse göremiyor
0 oy
(48,759 puan) tarafından
Rabbim sifa versin Allah acilarini dindirsin insallah
tarafından
Allah razı olsun amin inşallah merhamet etsin babama
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Rabbim merhameti ile muamele etsin babana. İki hayırdan birini versin . Kanser hastası olanlara şehit makamı veriliyor diye okumuştum çok çektikleri için . Rabbim yardım etsin sizlerinde yüreklerine ferahliklar versin
tarafından
İnşallah öyledir canım rabbım cennetine göndersin günahlarını afetsin canı yanmasın başka bişey istemiyorum yüreğim yanıyor
0 oy
(3,482 puan) tarafından

Ben 3 yaşında kaybettimisim babamı hatırlamıyorum ama hep merak ederdim babam olsa hayatım nasıl olurdu bayramlarda babam olsa nasıl olurdu okul müsamerelerinde babam olsa nasıl olurdu:'(

tarafından
Çok zor ya rabbım sabır versin gözünün önünde eriyor (ölüyor) hiç bişey yapamıyorsun bu aşırı zor bi durum
(3,482 puan) tarafından
Annem ikinci evliliğini yaptı baba bilmistik çok çok iyi bir adamdı ama onu da malesef bu pis hastalık yüzünden kaybettik rabbim şifa versin bitanem babanı sizlere bağışlasın
tarafından
Doktorlar umut yok diyor canım çok kritikmiş Allah razı olsun ☹️
0 oy
tarafından
Kızlar ara ara yorum yapın post yukarı çıksın belki dua eden olur hayrına bi Yasin okuyan olur belki 
tarafından
Allah şifa versin inşallah sabır versin Allah babalarımızi başımızdan eksik etmesin inşallah
0 oy
(12,497 puan) tarafından
Çok zor çok mide kanserinden kaybettim babamı 8 yıl oldu malesef Allah babana acil şifalar versin canım Rabbim size bağışlasın Allahtan ümit kesilmez 
tarafından
Bizde nenemi dedemi kanserden kaybetmişiz biri mide biri akciğer çok zor ya rabbım sabır versin dayanamam ya ölürüm diye düşünüyorum tam kendimi bırakıyorum çocuklar yakama yapışıyor herkes hastanede 3 çocuğa ben bakıyorum anlamıyorlar halden çok zor ya çok zor
0 oy
(8,937 puan) tarafından
4.evre mi aman allahim :(((( Allah tez zamanda kurtarsın cnm yakın tarihte eşimin teyzesi 22 sene önce dedem 25 27 29 sene öncede babamın tarafından akrabaları aynı musibetle vefat etti adını bile söyleyemiyorum sinirimden 
(8,937 puan) tarafından
Cnm rapor olarak anlamıyorum maalesef sadece 1.evre 2.evre 3.evre ve 4.evrede neler olduğunu hangi belirti ve tedaviler olacagini iyi biliyorum
tarafından
Teşekkür ederim canım
(8,937 puan) tarafından
Rica ederim cnm dualarım baban için
tarafından
Allah razı olsun canım hamilelerin duasi kabul olur derler ınşallah rabbım babamın günahlarını affeder canını yakmaz ınşalalh cennete gönderir cennette buluşuruz inşallah
(8,937 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(851 puan) tarafından
Nasıl bir duygu kolun kanadinin kırılmış gibi sanki bütün kemiklerin kırılmış gibi ve asla bitmeyecek bir acı allahin şifa versin babana
tarafından
Amin Allah razı olsun canım ınşalalh
0 oy
(6,257 puan) tarafından
Dün babacığın için yasin okumuştum cnm şimdi de fatiha okudum çok zordur eminim Rabb'im şifasını versin inşallah diyelim yine de:(
tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim
(6,257 puan) tarafından
Cümlemizden inşallah cnm
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Rabbim inşallah şifa versin babana bol bol dua et baban için  ölümlü kaybetmek nasıl bir duygu bilmiyorum ama ben yaşarken kaybedenlerdenim 12 sene oldu hiç görmedim ve hep babası ölen insanlara özendim gidecek bir mezarları var dua edecek başında ağlayacak diye benim ne başında ağlayıp dua edeceğim bir mezarı oldu ne yanımda duran bir babam oldu böyle babaları için üzülen insanları görünce ne kadar şanslı diyorum üzülmek ağlamak yerine ona dua et ve bol bol kuran oku çünkü en çok onlara ihtiyacı var şuan Rabbim size de güç versin babana da şifa vrrsin size bağışlasın inşallah
tarafından
Allah razı olsun canım Allah sizi kavuştursun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 172 göst.
+1 oy
10 cevap 230 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Beratcinar (2,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 921 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy