0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (4,164 puan) tarafından

Kızlar kan damlası başlandığı andan yaşına kadar ocean microfer kullandık oğlumun 1 yaş tahlilinde demiri düşük çıktı önce ferro sanol yazıldı onu hiç içmedi ferro zing G yazıldı o da dişlerde leke vs yapıyormuş Bi de zaten kabız bir bebek daha da tetikledi sanırım doktor da bunu önerdi aldık ama kullanımı yazmıyor hiç nasıl kullanılıyor bu bilgisi olan var mı? 

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunun bir değişini kullanmıştık canim sanırım o diclemin dişlerini mahf etti yaa çok geçmiş olsun şifa olsun kuzucuğa 
(4,164 puan) tarafından
Yaa bu dişlere zarar vermiyor dediler kuzum bende ondan Bi dünya para verdim valla buna en azından içsin diye inşallah faydası olur çok saol balım ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bunun damla şeklinde olanını kullanıyorum. Kilosuna göre damlatıyorum. Bu şekil hiç kullanmadım tek kullanımlık herhalde. 
(4,164 puan) tarafından
Evet canım sanırım bunun demir oranı daha yüksek diye bunu tavsiye etti doktor da ama nasıl kullanılır bilmiyorum hiç mi kullanan yok kimse de yorum yapmamış
tarafından
İnternette yazıyordur canım oradan bak.
0 oy
(1,675 puan) tarafından
Demir ilacından sonra muhakkak çocugunuzun dislerini temizlemenizi öneririm.  ilaç hakkında bi fikrim yok 
(4,164 puan) tarafından
Fırça ve macun aldım fırçalıyorum canım saol
(1,675 puan) tarafından
Nasıl bir fırça aldin canım bende Alacam da henuz 1 yaşında ki bebeğe nasıl fırça ve macun almalıyım bilemedim.
(4,164 puan) tarafından
Resim ekleyeyim canım roocs marka idi sanırım fırça diş macunu da chicco aldım yutsa da sorun olmuyormuş zaten çok minicik koyuyırum
(1,675 puan) tarafından
Evet canım resim eklersen çok iyi olur

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 58 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
14 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bglm_ftma (5,467 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
28 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Huthut (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...