0 oy
477 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (253 puan) tarafından
Kuru fasulye yaptım ben bide pilav yaparım aslında hiç keyfim yok yarın hastane randevum var dahiliye ve nöroloji korkuyorum zaten bütün faleketler üst üste geliyor havada kapalı içim karadı iyice ya ramazana hayırlısıyla bi ulaşsak rabbim bu mübarek günlerde şu kötü günleri unuttursun bize artık bahar gelsin güzel günler görelim heryer çiçek açsın o kokular bambaşka bu arada depremzede arkadaşlarım selden etkilenen arkadaşlarım size tekrar tekrar geçmiş olsun böyle bi felaket yaşamasın bidaha güzel ülkemiz :(

29 Cevaplar

0 oy
(1,752 puan) tarafından

Şimdiden afiyet olsun. Geçmiş olsun. 

Ve inşallah Allah'ın izniyle son bulur afetler. 

Şurada beklim yemek yok ve seçenekleri de tükenmiş gibi ne yapacağım.ya
(1,752 puan) tarafından
Kaynanam bizde aslında o olmazsa takmazdim da sağol canım bakayım artık kızartma vs olabilir
tarafından
Gaaaaaalk gaaaalk kadın acıkmıstır :D o yapsın kzı yemek karnın burnunda sen ne ugrasıyosun
(1,752 puan) tarafından
Aaa olur mu öyle şey ben dururken ona düşer mi hiç :))) valla pazartesi den beri bizde ben yaptım hep ben yaparsam yeriz yapmazsam açız sjsjsjjs ben uzanıyorum o benden önce uyuya kaliyo öyle de yeteneklidir canımmm kaynanammmm ay pardon annemmmmm
tarafından
:D ay cok guldum yoruma oylede yeteneklıdır benden once uyuya kalır dıyor ya  :D
(1,752 puan) tarafından
Valla öyledir hakkını yiyemem :D
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Amin amin inşallah <3Ben de kuru fasulye pilav salata yaptım, bi de sütlaç yapmıştım sabahtan. eşim erken geliyor 1 saat sonra kurarım sofrayı. 

(253 puan) tarafından
Eline sağlık canım bereketli olsun inşallah
(5,406 puan) tarafından
Amin inşallah, size de afiyet olsun
0 oy
(48,671 puan) tarafından
dunden fasulye var esim onu yer arkadaşım geldi kisir tikadi beni
(253 puan) tarafından
Bende genelde gündüz komşularla oturunca akşama yiyemiyorum ya yetiyor
0 oy
(7,380 puan) tarafından
Tovuk yemeği ve pilav yapıp anneme gitcem badana yapıyolar bende yemek yapıyom 
(253 puan) tarafından
Ne güzel canım afiyet olsun size şimdiden
(1,408 puan) tarafından
geçen günde götürmüştün demi badana yapıyorlar diye. Afiyet şifa olsun
(7,380 puan) tarafından
Aynen canım dünde götürdüm bugün biter badana işi sizede afıyet olsun
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Bilmiyorum aklimada bişey gelmiyo en son makarna olacak heralde 
(253 puan) tarafından
En güzeli benim bir numaralı kurtarıcım :)
(7,249 puan) tarafından
Öyle ya en basitinden o oluyo anca :))
0 oy
(58 puan) tarafından
Ay bu gün kayınvalidem yapdı lahana satması sağolsun
(253 puan) tarafından
Bende geçen gün yapmıştım biraz fazla olmuş yarısını buzluğa attım çok seviyorum ben bi tencereyi iki günde bitirebilirim tek başıma abartısız :)))
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Kocam yok. Akşama oturmaya eşimin kuzeninin eşi falan gelecek simit yaptım Rus salatası ve haşhaşlı revani bide ağzı açık 
(253 puan) tarafından
Ağzı açık ne canım
(1,408 puan) tarafından
Urfa usulü bi çeşit hammur
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım afiyet şifa olsun patates yemeği pilav ve köfte kizartacam bir de salata ayran oruçluyum bende 
(253 puan) tarafından
Rabbim kabul etsin benim 3 ay borcum var ama bir haftadır iyi hissetmediğim için tutamıyorum hayırlısıyla şu hastane işini bi atlatsam devam edecem inşallah
tarafından
Amin canım Allah razı olsun benim de son 1 günüm kaldı çok şükür 2 aydır tutuyorum.
(253 puan) tarafından
Ne güzel bitirmişsin oruç tutunca insan daha dinç oluyor
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Amin kuzu sana da çok geçmiş.olsun şimdiden.  Akşama hiç bisey yapmadim.bir sürü azar azar yemek kalmış.dolap.dolmus.onlari yedirmem 
(253 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ziyan olmasın tabi onlara öncelik veriyorum bende öyle bi durumda sizede afiyet olsun
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Poğaça ve cevizli kek var akşama Rabbim felaketleri yaşayan insanlara yardım etsin inşallah en kısa zamanda sağlam evlerinde huzurla oturmak nasip olur 
(253 puan) tarafından
Amin amin inşallah sizede afiyet olsun canım
0 oy
(119,315 puan) tarafından
pizza yaptim ama simosla cok zor oldu
kiz yemek yapcakdim baktim mantar falan var hadi pizza olsun dedimde şimoş bide 1 yas asisi oldu bugun bide dogum gunusu huysuz durmuyo mahvoldum
(253 puan) tarafından
Bu günler ilerde gülerek hatırlanıyor 5 ve 2 buçuk yaşında iki oğlan annesi olarak yazıyorum zaman çok hızlı
3 ve 1 yas olduk bizde ☺️❤️❤️
(253 puan) tarafından
Sağlıkla büyüt rabbim acılarını göstermesin :)
amin cumlemize❤️
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Karnıbahar yapcam tavuklu bide pilav 
(253 puan) tarafından
Eline sağlık canım benimde var dolapta da yemeğini yemiyor eşim yarın çocuklara birazını haşlarım yoğurtlu yerler yarısında kızartırım nasip olursa bende
0 oy
(933 puan) tarafından
Tavuk kızartcam

Pilavdan gına geldi salçalı spagetti makarna yapcam 

Bide bol limonlu zeytinyağlı brokoli haşlıcam 
0 oy
(7,612 puan) tarafından

Sebzeli tqvuk yemegi pisirdim bide pilav esim sevmior oyle sebzeli falan ona ne yapsam bilmiorum kafam karisik:(

0 oy
(7,949 puan) tarafından
Dünden kalan yemeğim var yemek yapmiyacm eşimde işte bu akşam yok rahatım 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kofte pilav salata 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Lahmacun salata ayran llerine sağlık cnm 
0 oy
(618 puan) tarafından

Börülce yapcam buzluktan :angel:

0 oy
(3,582 puan) tarafından
Zeytinyağlı portakallı kereviz yanına da kremalı mantar soslu tavuk pirzola düşündüm kereviz yapmıştım tavukta biraz dinlenip yapcam inşallah 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Ben eşim ve cocuklarim hastayız:( sadece evi topladım hiçbişey yapmadım eşim dışardan istedi hiç mecalim yok ;(

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 222 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
28 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
+1 oy
38 cevap 445 göst.
28 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde N!ho de bana (14,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 506 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,753 soru

11,368,322 cevap

34,850 kullanıcı

...