0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (4,068 puan) tarafından
Bu postu açacağım aklıma gelmezdi... 

Çk iyi anlaşırız şükr sorunumuz yok 27 aylık kızm var ve şuan 1 haftalık ta oğlum var. Evlerimiz 10 dk mesfde araba ile. 

Kayınvalidem arada kızı götürürüm akşm getiririm yda kalır sende dinlenirsn dedi bnde olmaz dedim onu götürrseniz bnde gelirm içn raht etmz dedim. Sen dinlen yenidoğanla raht ilgilen dye diyorum dedi ama içim razı gelmiyor benm

18 Cevaplar

+4 oy
(16,062 puan) tarafından
Bir kaç saatligine gidip gelebilir. Ama daha fazlası için küçük daha. Kardeşim doğdu annem beni attı diye düşünmesin bebis. O da küçük daha sana ihtiyacı var. Kayinvaliden iyi niyetle diyor belli 
(3,765 puan) tarafından
Aynen bende bu yorumu yazacaktım
(4,068 puan) tarafından
Niyeti elbette beni dinlendirmek ama alışkın olmayınca bilemdim
-Reklam-
+2 oy
(1,659 puan) tarafından
Kesinlikle göndermeyin, bu kızınız için de haksızlık. Kendini sevilmemiş hissedecek. Eğer size yardım etmek istiyorsa gelsin akşama kadar baksın çocuklara sizde dinlenin. Kaynananıza söyleyin, ben kızımla birlikte bakarım diyin. Bu kaynanalar da ne meraklı başkasının çocuğuna bakmaya 
0 oy
(1,992 puan) tarafından
Ne güzel seni düşünmüş.. bence bir sıkıntı yok babannesi sonuçta ..iyi baktığınada eminsen gönder canım nolucak
0 oy
(9,166 puan) tarafından
Ben Kendi anneme bırakmıştım 2 gün Zor dayandım selim olmadan. Eşim işteyken ağlayarak arayıp beni oğluma gotuuuuurr dedim kapattım :D dayanabilceksen güzel bakacaklarindan eminsen gönder. Ama lohusa piskolojisicok farklı oluyo büyüğe haksızlık gibi düşünüyor insan 
0 oy
(14,215 puan) tarafından
Keşke benimde bir kaynanam olsada büyük kizimla 1 saat bile olsa ilgilense. Yabanci değil babaannesi niye izin vermiyorsun. Emin ol heliniz için iyi okur yollaman. 
(6,440 puan) tarafından
Her kaynana bir değil olsaydı keşken olmayabilirdi yada keşkelerin farklı olabilirdi. Ayrıca babannesi olmasının bir önemi yok sonuçta senin evladın senin yanında olmalı bebek oldu annem dışlıyor gibide hissedebilir yada sen içinden haksızlık yaptığını düşünebilirsin
0 oy
(3,439 puan) tarafından
Kayınbaba kaynana tek yaşıosa olabilir ama başka yaşayan varsa göndermezdim kuzum
(4,068 puan) tarafından
İkisi yaşıyor canm gözü gbi bakrlr çk severler bliyorm hastane de 2 gce kaldm baktılar sorn olmadı ama sanki hırçınlaşır gbi gelyo bna
(3,439 puan) tarafından
Arada götürebilirler en azından sen biraz daha toparlanana kadar canım
0 oy
tarafından
Bana da aynısını diyorlar bizde kalsın sende dinlen diye ben istemiyorum. Ben de gelirim orada siz ilgilenirsiniz ben dinnlenirim kenarda diyorum. 
0 oy
(2,649 puan) tarafından
Ben ayrı kalamam heralde eğer evde başka kimse yoksa o kalsın sende canım daha çok yardımı olur öyle 
0 oy
(12,884 puan) tarafından
Verirdim ki verdim de 1 hafta kalmıştı oğlum
0 oy
(5,864 puan) tarafından
Ne güzel seni düşünüyor üstelik çok uzak değil Evleriniz gidip kalsın ne olacak ki babaannesi sonuçta 
0 oy
tarafından
Ben çocuklarımı emanet ederim canım çokta iyi bakar güveniyorsan 
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Benimkide alt üstüz teklif etti doğumda alırım falan diye hayır dedim canım hem kızım bebek geldi diye dışlanıyor gibi olur kalmak içinde izin vermiyorum zaten deprem falan bitmiyor bide götürürse olsa aklım şaşar
(4,068 puan) tarafından
Deprem korkutyo benide
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Mesela öğleden sonra gelse bikaç saatliğine götürse haftada 2 3 gün sanada iyi gelir kızınada öyle düşün orda kalması için daha küçük ama babaannesiyle oynuyor vakit geçiriyorsa götürebilir yaz geldi mesela yakında park varsa parka götürebilir sende dinlenirsin
(4,068 puan) tarafından
Çiftçilkle uğraşıyoruz canm yazn gördğümz tek yer tarlalar :)
(5,952 puan) tarafından
Yaaa kıyamam :) gece kalmasına izin vermemen normal ama bikaç saatliğine de olsa giderse rahatlarsın
0 oy
(580 puan) tarafından

Kesinlikle yollardım büyük çocuğumu 

3 saatliğine bile olsa o kadar iyi gelir ki insana
(4,068 puan) tarafından
2 gn hstanede kaldm gözümde tüttü vlla geldi görüştük ama ayrı uyumak çk koydu bna
0 oy
(2,210 puan) tarafından
Oğlum 14 aylık 8 aylıktan beri gönderiyorum valla nolcak. Tabi 2. Bebek olunca durum ne olur bilmiyorum oğlum kendini dışlanmış hisseder mi vs diye onun rızasını sorarım 18 aylık olcak kardeşi doğunca :) bakalım bizi ne bekliyor
(4,068 puan) tarafından
Şimdlk iyi gidiyoruz kısknçlk yapmıyo kızmda zaman ayırıyrm kayınvalidem oğlumla ilgilnrkn bnde kızmla markete gdyorm yda oyuncaklrıyla oynuyorz yda kek yapıyoruz 1 haftadr bu şeklde ilerledik oğlm ağlayınca kızm koşp gelyo anne süt istiyo bebk koş dyo
(2,210 puan) tarafından
Ya kurban olurum ne güzel:) tebrik ettim seni canım çok güzel ebeveyn olmaya çalışıyosun ❤️❤️
0 oy
(7,349 puan) tarafından
Gündüz gelsin gözünün önünde kızımla iglilensin aksmada gitsin eğer amaç kıza bakmaksa deprem oluyo bişey oluyo yanımda dursun de ben göndermezdim 
0 oy
(49,044 puan) tarafından
göndermezdim beni düşünen gelsin evimde baksin bir kap yemek yapsın süpürsun falan hazir cocuga bakmaya ne meraklilar
(4,068 puan) tarafından
Yapıyo zaten canm 1 haftadr bnde hakknı ödeyemm Allah razı olsun ondn
(49,044 puan) tarafından
he iyi o zaman ☺️ gunahini aldim teyzemin ellerinden operim
0 oy
(1 puan) tarafından
Nasıl bı insan bilmiyorum ama seni düşünüyor gibi . Ne güzel işte rahat edersin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 332 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (262 puan) tarafından soruldu
+1 oy