0 oy
94 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,649 puan) tarafından

image

image

kizlar hangi markanın düdüklüsu iyi oluyor daha önce düdüklü kullanmaya cesaret edemediğim için almadım ama şuan almayı düşünüyorum.

İlk fotoğrafta ki standart model mi iyi olur yoksa ikinci fotoğraftaki yoğurtta mayaliyormus hangisini ve hangi marka almalıyım 

6 Cevaplar

0 oy
(1,649 puan) tarafından

En İyi Cevap
Şuan eşimle bakıyoruz ona göre alacağım tecrübelerinizi bekliyorum. Yanıt verirseniz çok mutlu olurum ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi fikrim yok ben taç markasının duduklusunu kullanıyorum memnunum da ne kadar pahalı bu fiyatlar ya uçmuş resmen
(1,649 puan) tarafından
Evet aşırı pahalı bunları model olarak attım. Eğer diğer annelerde marka konusunda tecrübelerini söylerlerse ona göre bakınacagim.
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Bunları bilmiyorum ama tavsiyem fissler marka ben çok memnunum 
(1,649 puan) tarafından
Tamam canım ona da bı bakayım çok sağol.
0 oy
(6,151 puan) tarafından
Ben korkmaz marka kullaniyorum memnunum. Arkadaşım emsan kullanıyo bu modele benziyo o da memnun 
(1,649 puan) tarafından
Korkmaz iyi dime bende korkmaz baktım ama kimisi iyi değil dedi o yüzden tereddütte kaldım.
(6,151 puan) tarafından
Ben 4 sene olacak nerdeyse kullaniyorum sıkta kullanırım ben memnunum cnm
(1,649 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakayim o zaman
0 oy
tarafından
Korkmaz tessa 7 lt düdüklü tencere var bende ben memnunum ama kaynanamda eski tip var oda çok güzel pişiriyor bence ne kadar fonksiyon olursa o kadar çabuk bozuluyor. Yoğurt mayalamak çok basit bişey bunun için inan ki gerek yok :)
(1,649 puan) tarafından
Çok sağol canım tamam o zaman ben standart modellerden bakayım
tarafından
Bence en önemlisi tabanı canım muhakkak kalın olmalı ve eski tip modellerde lastiği kontrol et alırken çünkü patlamalar hep bu yüzden oluyor yeni tiplerde basınç valfi olduğu için patlamiyor ama çok pahalı yani şuan 168 liraya almış olan ben 1600 lirayı görünce gözlerim açıldı :)
(1,649 puan) tarafından
Evet şuan bakıyorum fiyatlar tavan :)) çok sağol tecrübelerin için canim
tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
(1,170 puan) tarafından
kesinlikle fissler onun haricinde dudukluye bakma bile o kadar derim
(1,649 puan) tarafından
Tamam canım inceleyeyim onu da
(1,649 puan) tarafından
Kız o fiyatlar nee :))) 5 bin falan :))))))
(1,170 puan) tarafından
ama deger sana bu kadar diyim alirsin omur boyu kullanırsın  bi yemegini 5 dk da 7 10  dk da hazir ediyor oyle bir duduklu yok yani o derece

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
15 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Herhangibiriiii (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 64 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
4 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nazli.51 (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 377 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,177 soru

11,287,751 cevap

34,693 kullanıcı

...