0 oy
1,007 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kaynanamın eltisi aramış bebeğinizin ağlama sesini duyum kaynanam eşim götürmüş yanına burnunu skyr aglasinda sesi gtsn gttm aldım günah ddm iyimsnz siz ya .ben yokken bebeğinde şeyini çekmiş kızına yollams bu kadın deli artık eşimde biliyor eşim cekms eşime bagrsam kaynanamami blmyrm bıktım ikisindende hayatımda bu kadın kadar pislik insan görmedim torun sevme şekli seyini yym yok napim mikrop haram nefret edyrm ondan nefret.. 

30 Cevaplar

+2 oy
(1,752 puan) tarafından
Bazen ne yorum yapacağım şaşırıyom
(2,687 puan) tarafından
Duyguma tercuman oldun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tövbeeee ne kadar ayıp yaa Allah yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(929 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok zor.
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Ay edepsizlik çocuğun seyini çekmek de nedir mahrem yaaa o bebek de olsa çok yqnlis bir şey . Sessiz kalma ki yapamasn bir daha 
0 oy
(826 puan) tarafından
Ne diyelim bacım? Allah yardımcın olsun o yüzden çocuklarınızı okutun ki muhatapları eğitimli kültürlü insanlar olsun 
(1,043 puan) tarafından
Tuba ❤ kadar haklısın ki ..
0 oy
(6,245 puan) tarafından
Bacım çocuğunu kaynananın elinden kurtar bu nedir böyle 
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Yok canım sen ikisinin kafasını birbirine sürterek ateş çıkar ki bir da akîllarından saçma sapan şeyler geçmesin 
0 oy
tarafından
ALLAH ım yarabbim ne diyeceğimi bilemedim, bende

Bi ara niyetliydim kaynanayı görümceleri gebertmeye kocamı gebertsem çocuklarım ortada kalır cezaevine girersem bari kocam çocuklara bakar diyorum gidişat öyle devam etseydi gerçekten de yapacaktım hayatımın içine etmişlerdi
0 oy
tarafından
Aaa manyak mi kız 
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Sen niye bebeğini alıp evine gitmiyorsun kac kere dedim sana doğumdan sonra evine git bu kadın hamileliginde böyleyse lohusaligini zehir eder diye niye inatla kalıyorsun orda 
(2,476 puan) tarafından
Bu post sahibi o degil mi ? Ne kadar benziyor ya o zannetim ben
(8,937 puan) tarafından
Bu o değil onun nicki hu ile başlıyor adminden uyarı yememek için tam adını veremiyorum.... gerçekten böylelerini boğmak lazim dünya pisliklerden temizlenir
(2,476 puan) tarafından
Ayy ayy iki taneler hemde
Rabbım çocuklar korusun böyle zihniyetlerden
(8,937 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
(7,272 puan) tarafından
Onun bebeği daha büyük canım bu da farklı insan çileden çıkıyor ya onada çok dedim yani kedinin elinden yavrusunu al aslan kesilir nasıl hiç sesleri cikmiyo anlamiyorum
0 oy
(915 puan) tarafından
Gerçekten böyle insanlar var ki ah benim kayınvalidem canım kayinvalidem
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Ayy nolur gerekirse kavga edin kolundan tutup kovun. Esine de iyi bir ayar vermen lazim. Ozel bolgeyi görünce nolacakmis yani ozelligi ne kurban olayim. Cahil cahil hareketler
0 oy
(119,442 puan) tarafından
ara 155 anlat bu yazdiklarini pedolifi diye dusunuyorum de
0 oy
tarafından
Bence kaynanandan daha büyük bir sorun var oda eşin. Eşin nasıl çocuğunun mahremini paylaşır ya aklım almıyor.
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin yarabbim 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hersey oluyor buna da şaşırmadım. Ben oğlum doğduğunda kaynanam sürekli sözde seviyor "si... yiyin siz yiyin hepinizi si..Cem" deyip duruyordu bir daha duymayayim dedim. Oğlum kadınlara saygılı bir erkek Allah a hayırlı bir kul olacsk ınsallah dedim. Zina vs meşrulaştirmayin dedim. Burnunu kaldırdı ama el kadar bebek diyor hahh işte onu sen bileceksin, el kadar bebege denilir mi güzel ahlak dile dedim
0 oy
(403 puan) tarafından
Ne geri kafalılar var ya o çekiyor da karşıdaki neyi merak ediyor da istiyor çok istiyorsa knfdininkiki  çekip atsın 
0 oy
(1,810 puan) tarafından
Bunuda duymuş oldum burda artık.. Allah'ım akıl fikir versin böyle insanlara.. 
0 oy
(3,429 puan) tarafından
Kaynana deli raporu al  sen cnm  belli  ki biraz var  aklında 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 469 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asya15 (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 750 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 466 göst.