0 oy
213 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (872 puan) tarafından
Kızlar selam. Hali örtüsü almak istiyorum. Trendyoldan mi alsam ? Beğendiğim yok ama biraz iyi gibi olanlar var. Ama içimde wow deyip almak istediklerim yok malesef. Bir de google den arama yaptım ya ınstagramdan bugün sabahtan beri hali örtü sayfaları reklamda çıkıyor  . Instagramdan sipariş edenler var mı? Güvenilir sayfalar var mı? Ve güzel desenli şöyle göz yormayan hali örtüleri nerelerde satılıyor? Hiç bir zaman hali örtüsü kullanmamıştım o yüzden o kadar sorularım var. Herkese iyi akşamlar hanımlar.

12 Cevaplar

0 oy
(6,515 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
(872 puan) tarafından
Cansın. Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç kullanmadım ama alacak olsam Trendyoldan alırdım yorumlara felan bakardım en güvenilir yer 
(872 puan) tarafından
Ben de ınstagramdan sayfalardan cekiniyorum çok duydum dolandırıcılar olabilir diye. Ama aynı desenli örtüler varmış biraz fiyat farkı var. Olmadi ben de trendyolu bir daha tarayacam
0 oy
(68 puan) tarafından
Trend yoldan aldım canım ben 
(872 puan) tarafından
Saol canım ben de ilk sırada aklımda trendyolu tutuyorum.
(68 puan) tarafından
Ben memnun kaldım canim güzelde çoğunlukla trendyolu alışveriş yaparım
0 oy
(3,403 puan) tarafından
Benim sana tavsiyem şu parlak caf cafli olaanlardan almaa derim hem kotu gorunuyor hem de kalitesiz hele de internetten alacaksan genelde fiyasko cikiyor bi tane aldim yeminle pecete daha kalin yani :) trendyolda bi sayfa buldum normal hali gibi goruntusu ve gayet şık fakat digerlerine gore biraz pahali kendi durumuna gore karar verirsin artik ben link paylasayim.
(872 puan) tarafından
Tamam canım bekliyorum linki:)
(872 puan) tarafından
Aynen güzelmiş bu satıcının örtüleri. Valla evde gözlerim yoruldu aburcubur renklerden. Salon mutfak için 3 tane 3 farklı desen halılarım var. Acil ev artırmıştık kaynanalardan elimize ilk ne geldiyse almıştık:) şimdi yeni hali almaya kalkarsan yetişemem.
(3,403 puan) tarafından
Ben memnun kaldim canim senin beklentin nasil bilemem tabi arastirirsin yine
(48,392 puan) tarafından
cok guzel ama.pahali ya nerdeyse hali fiyati☺️
(3,403 puan) tarafından
İkbal ben aldigimda 460₺ di su an cok artmis fiyati bunun yerine yedek ince halilardan alabilirdim ama hali her gun yikamaya gonderilmiyor bunu her hafta atiyorum makinaya o yonden avantajli
0 oy
(260 puan) tarafından
Benim de almaya niyetim var trendyolda alicam. Ne aldıysam hep iyi geldi bu beğendiğimi sana link atayım o satıcıdan bakabilirsin 

https://ty.gl/mvgfmkfth2
(3,403 puan) tarafından
Evet ayni satici inan sadece renki gri olaniydi benimki gercekten cok asiri ince hemen toplaniyor ustune bi sey dokulse saniyeler icinde alta geciyor ben aldigimda 200 küsür bi seydi artmis fiyati ben de yorumlara aldanmistim ama sasirdim yani
(260 puan) tarafından
Ay almıyim o zaman bende ya arkadaşa da önerdim kusura  bakma alsaydın çok mahcup olurdum :(
(3,403 puan) tarafından
Yok cnm sen saticiyi demişsin sonucta her urunu kotu olmayabilir sen de aldigin bi seyi onermemişsin, ben alip kullandigim icin uyarmak istedim
(872 puan) tarafından
Yok canım ya daha araştırıyorum. Güzel görünüyor, renkleri hoş duruyor. Sen nereden bilirsin ki ben de yorumlara bakıyorum. Bak arkadaş kendisi almış öyle öğrenmiş, yorumlar her zaman 100% gerçeği göstermiyor.
(260 puan) tarafından
Aynen öyle kızlar böylelikle bende öğrenmiş oldum :))
0 oy
(2,789 puan) tarafından

image

bugün bunu aldım mecburen aldım bende öle çok beğenmedim günlerdir bakıyorum hiç içime sinmedi
(872 puan) tarafından
Güle güle kullan canım. Güzelmiş:)
0 oy
(489 puan) tarafından
Ben instagram da meryemcehome var ordan aldım. Güvenilir bir site adres ve ürünleri gerçekten kaliteli modelleri de çok güzel zaten kullananlar çok memnun ben de memnun kaldım kayma da yapmıyor leke de geçirmiyo
(872 puan) tarafından
Saol canım teşekkür ederim. Incelicem ben de o siteyi
(48,392 puan) tarafından
cikmadi o adres bende
(872 puan) tarafından
Instagrama aramalara yaz çıktı ben bakiyorum
(48,392 puan) tarafından
yazdim cikmadi☺️ bir tanenin linkini atar misin
0 oy
(2,965 puan) tarafından
Lüx hslı örtüleri meryemce home var instagramda 
(872 puan) tarafından
Tesekkurler canim
0 oy
(48,392 puan) tarafından
bende bakiyorum bekliym.surda aldim.bi dane götu basi ayri oynuyo ortunun astari da yirtildi
(872 puan) tarafından
Ben de korkuyorum öyle olacaksa diye sonuçta bazıları hali fiyatının yarisi:) var burda yorumlarda bir kaç tane öneriler
(48,392 puan) tarafından
baktim canim onlara da kızım kelebekliyi gördü o olsun diye tutturdu eski model artik oda ☺️
0 oy
tarafından

Ben çarşıdan aldım bu desenden iki tane 

Bı tane de internetten aldık çok güzel.

image

image

(872 puan) tarafından
Güle güle kullan
0 oy
tarafından

Ben trendyoldan aldım cok guzel kac kere yikadim solma cekme pütürlenme olmadı sadece kenarlari lastikli halim ince degil ama cok kalin sert halida degil o yuzden kenarlari kalkiyodu bnde lastikleri kestim kenarlari halinin altina koyuyorum gayet guzel duruyo altinda sunger gibi katman var kayma fln olmuyo 

https://ty.gl/ra5ci3qecj

Sayfasina bak 

image

image

(872 puan) tarafından
Güle güle kullan güzelmiş. Teşekkür ederim
0 oy
(5,559 puan) tarafından

Ben iki hafta önce trendyol dan aldım çok memnunum her kes halı sanıyor instagrama gelince halı örtüsü almadım hiç koltuk örtüsü aldım 

image

(872 puan) tarafından
Güle güle kullan güzelmiş
(5,559 puan) tarafından
teşekkür ederim Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Esraesraa (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 259 göst.
6 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 397 göst.
7 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...