0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Nsnsnsnsnsnsnsnsnsmsmsmsms

3 Cevaplar

0 oy
(9,117 puan) tarafından

Annen yaptırmıyo mu izin vermiyo mu tarzı bişe dediğinde onun annesi benim neyi yaptırıp neye izin vermeyeceğimi en iyi ben bilirim. Sen doğur sen de kendi çocuğunun en iyisini bil derim.

En sinir olduğum insan tipi. Ben yapma etme dediğimde eşim bile karışmaz ki halası şöyle dursun. 
tarafından
yüzsüz arsiz olunca boyle tepene binerler
(9,117 puan) tarafından
Ay adamı çatlatırlar valla. Vur lafını çekinme hiç
-Reklam-
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Yalnızken yaptığında eeee abla evlilik düşüncen yok mu kendi çoçuğunu yönlendirmek seninde hakkın yeğenlerin bir yere kadar oluyordur değilmi diye iğneleyecen böylesini tamam tabiki sevsin halası ama halası olarak kalsın annesi rolüne girmesin eşine yetistirirse aaa ben öyle demedim ki yanlış anlamış kadın kadına özel konuşur sonuçta konuştuğu varmı diye sormak istedim dayı olsan fenami olur dersin 
tarafından
yoo ben evlenmek istemiyorum dyor evlilik bana gore degil diyo bunlar var bunlarla.idare ederim der
(7,407 puan) tarafından
Aa anne olmadığın için o duyguyu bı tatsan yeğen filan görmez gözün de sen sırf anne olmak için evlenirsin filan de
tarafından
kendi cocugu olsa bu kadar yapmaz zaten ceremesini kendi çekeceği icin.soyledim de kendi cocugun olsa gözün gormez yegeni dedm.ay yok valla gelemem çocuğa benimki ancak boyle uzaktan diyor haspam
(7,407 puan) tarafından
Biliyorum yapmayacagini da sen sürekli şöyle kendi doğurduğunu kokusu bile farklı bı alsan o kokuyu filan de özendir sürekli
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Adli adinca elinden alıp sen doğur sen istedigin gibi bak bu benim çocuğum diye alacaksın.yoksa bu beyinler öyle imadan güzellikten anlamaz.
tarafından
çocuk da her istwdgni yaptigi icin sen git halam gelsin dyo artik.amacına ulaşıyor pislik kendi evlilik kuramadığı gibi kurulmuşa da fesat karıştırıyor.ne yapmaliyim ne demeliyim akrabalarına söylüyorum biraz çekiniyor snra yine ayni yapışıyor adeta çocuğa .hala gibi degilanne gibi olmak istiyor.kucagina aliyor ver bana dyrum biz iyiyiz boyle dyor cocuk da disliyor snra

İlgili bir soru bulunamadı

397,237 soru

11,881,017 cevap

35,997 kullanıcı

...