0 oy
2,108 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Selam kızlar. 1.5 yıllık evliyim 1 çocuğum var. Her zaman bakımlı temiz biriyim ama eşim için öyle değilmiş. Bir kaç kere ilişkiyi yarım bıraktı sebebini sorduğumda yorgunluk dedi ama her defasında olmaya başlayınca bende mi sıkınti var doğumdan önce böyle değildin  beğenmiyor musun artık gibisinden konuştum o da vajina kokusu popo kokusu geliyo tiksiniyorum olmuyo dedi şok oldum ve çok üzüldüm ağlamaktan kendimi alikoyamadim. Spiralim var o enfeksiyon yapabiliyo ve her hafta dikkat ediyorum fitil kullanıyorum. Her ilişki öncesi duş alırız .eşim bu konuda çok titiz. Arkadaşlarıma sorduğumda ansızın geliştiğini hiç planlayarak duş almadiklarini söylüyorlar. Çok özeniyorum biz hiç ansızın birlikte olamıyoruz illa o duşa girilecek, ( 2 günde 1 duşa giriyorum normalde )  böyle olunca bir xamandan sonra hevesim kaciyo. Ben isterdim ki uyurken sarıldığında ne biliyim otururken bı anda yanassin isterdim. Hadi onu geçtim duş alsak bile koku olduğunu söylemesi beni çok rahatsız etti ben benden tiksinen bir adamla birdaha nasıl birlikte olucam hep aklımda acaba tiksiniyo mu düşüncesi olacak. Eşim mi çok hassas anlamıyorum sizler de de böyle bir sıkınti oluyor mu sormak istedim. Kusura bakmayın biraz açık konuştum l

53 Cevaplar

0 oy
(46 puan) tarafından
Canım eşin tuhaff böyle şeyler aniden gelişir okb si falan var herhalde günlük yaşamında da böyleyse gerçekten bir destek almalı uzmanından 
-Reklam-
0 oy
(3,892 puan) tarafından
Kullandığın fitilin ismi Nedir?

Bazı fiiller yağlı yapıdadır, güçlü enfeksiyon söktürücüdür.senin burnunun alıştığı koku dışardan alışılmamış olabilir. Ağır koku, ten kokusu, apış arası kokusu olabilir. Fitildeki yağlı yapı vajina dan zor temizlenir. Sabun, duş jelini de herzaman vajinaya uygulama, ph değeri düşer. Fazla temizlikte enfeksiyona açık kapı bırakır. 
0 oy
(20,048 puan) tarafından
Çok kırıcı gerçekten 8. Seneme gircem evlilikte asla böyle bişey duymadım eşimden senin eşin bence kafayı yemiş olsa bile bu şekilde insana söylenirmi hiç mi kibarlık yok yaa
0 oy
(301 puan) tarafından

Hayıt Tohumu Faydaları

image

0 oy
(301 puan) tarafından

Rahim temizliği ve hamile kalmak isteyenler mantarı olanlara enfeksiyonu olanlara duyurulur.

image

0 oy
(301 puan) tarafından

image

hamile kalmak isteyenlere duyurulur 
0 oy
(50 puan) tarafından
Spiral kullanma canım başka bir yöntem bulun ya da eşin korunsun o şekilde enfeksiyon sorunun olmaz bence
0 oy
(17 puan) tarafından
Kendine yazık etme çok mi aradin bu adamı ömur geçer mi böyle biraz kendini düşün benden tiksindigini söyleyen adamın yüzüne bakmam o kadar netim. Her ilişki öncesi duş ne alaka insanın zevki kaçar bikere anlık gelişen bir şeydir cinsellik planlı olursa olmaz bence  
0 oy
tarafından
Cnm senin esinde sorun var. Hep mi oncesinde dus alirdiniz. Oncesinde dus sonrasi da duş insanin dermani kalmaz. Ten uyumu diye birsey var o esnada koku moku gelmez insanin aklinaki
0 oy
(216 puan) tarafından
Yorumları okudum normalde bu tarz postlarda pek yazmam ama acaba ilişkiden önce parfüm falan mı sıksanız o aldığı kokuyu bastırması için  belki içeriden gelen bi kokuysa ilişkiye girdikçe o koku yayılıyor olabilir yani duşla veya sizin kötü kokmanızla alakalı olduğunu düşünmüyorum parfümü biraz fazla sıkın parfüm kokusu ön planda  olsun bence 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Bendede spiral var bendede koku oluyor canım bu gayet normal enfeksiyon yapabiliyor ben intim jel aldım onu kullaniyorum koku kalmıyor kaşıntı yanma önlüyor bir dene istersen rahatsız edici bir koku ama biz kendimiz zaten o kokudan rahatsız oluruz kimsenin dile getirmesine gerek yok ona göredir dikkat ederiz zaten eşinin öyle söylemesi doğru olmamış 
(8 puan) tarafından
Hangi jeli kullaniyosun canım bende Sebamed aldim
(7,375 puan) tarafından
Laventin canım özellikle kokudan kendim rahatsız olduğum için aldım koku önleyici zaten mantar enfeksiyon kaşınma hepsine iyi geliyor aldığından beri rahatladım cidden
0 oy
(1,760 puan) tarafından
Lavanta yağı al kullan o bolgene 
0 oy
(309 puan) tarafından
Canım benimde öyle takıntım var kendim için sürekli dus alır yada afedersin genital bolgemi popomu filan yıkar giderim eşimin yanına hani o istemez ama duştan sonra aynı çamaşıri giymiyorsan koku olması imkansız isterse enfeksiyon olsun bir saat iki saat geçmiyor ki olsun koku bence kendi burnu kokuyodur kendiside duş alıyormu kendisi kokuyor olabilir 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,129 göst.
18 Mart 2023 Aile kategorisinde aysenkr (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 369 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (611 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.