0 oy
987 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Çok ama çok mutsuzum sanki o günden sonra içimden bir şeyler kopup gitti kalbim aciyo eşimin yüzüme bakasim gelmiyo o da durumun farkında sarıldı öpmeye çalıştı izin vermedim istemsizce yine ağladım. Akşam dışarı cikicakti çıkana kadar banyoda durdum agladigimi görmesin diye. Normalde onsuz asla uyuyamazdim ama dün beklemeden uyudum bilmiyorum bu saatten sonra nasıl olucaz içim çok soğuk hiç konusasim gelmiyo resmen kaçıyorum muhattap olmamak için,  nasıl davranmam gerektigini, ne yapmam gerektiğini bilmiyorum artık ...

21 Cevaplar

+4 oy
(84 puan) tarafından
Yorumlara bakıyorumda boşan diyen bile var ne kadar çok abarttınız evet adam kırmış kadını onu o an söylememeliydi ama insan hiç mi birbirini uyaramayacak şahsen eşimin ayağı kokuyorsa bende bunu espiriyle dile getiriyorum o da yapması gerekeni yapıyo sorunların çözülebilmesi için bişeylerin dile getirilmesi gerekir. Sanada düşen evet tribini yap bi süre anlasın hatasını ama sende güzel kokulu jel krem bişeyler sürün enfeksiyon için tekrar hastaneye git veya bitkisel doğal çözümler bul burdaki velveleye kapılma canın daha çok sıkılr
(2,162 puan) tarafından
Aynen katılıyorum dunden beri adamı suçlayıp duruyorlarda afedersiniz erkek ereksiyon olamadıktan sonra nasıl olacak o iş. Sıkıntısını söylemesi gerekiyordu. Post sahibide sıkıntısını dile getirmeli ve çözüm aranmalı. Hop sorun çıktı boşanalım ne demek
(682 puan) tarafından
Ya burda en ufak şeye bile boşan diyorlar. Gerçekten anlamıyorum hangi kafayla bunu diyorlar. Kolay mı bir yuvayı bozmak, çocukların hayatını alt üst etmek bu kadar kolay mı. Geçen bir post okuduk eşim bana hakaret etti diye. Altında bir sürü post var boşan o admdan sana hayır gelmez vs. Vs. Ya arkadaşlar şaka mısınz siz ya eşler arasında böyle şeyler olur. Hadi onu geçtim en ufak şeyi hemn buraya paylaşıyorlar bnce bunu yapan esvliligine saygısı yok demediktir. Ve diyeceğim o ki bu boş yorumları yapanlara takma manipüle olma. Bir önceki postunda da yazmıştım zaten eşin böyle demisse ya sogumustur ya da başka biri vardır diye. Ama şükür ki öyle birşey yok dedin senin adına çok sevindim çünkü bn buna bnzer bir durum yaşamıştım aldatilmistim bnde çok kötü olmuştum hala eskisi gibi olamıyorum. Ama ozur diliyorsa bilinçsiz söylemiş belli ki bu kadar uzatma ya kendine yazık edersin. Gerçekten çok üzgünum senin adına :(
-Reklam-
+1 oy
(7,376 puan) tarafından
Bence tavır al canım istediği olmazsa belki daha da yakınlaşır sana kirarsiniz bu tiksintiyi 
(8 puan) tarafından
Kasten yapmıyorum canim içimden böyle davranmak geliyo bilmiyorum kendisi ne dusunuyo
(7,376 puan) tarafından
Canım Allah yardımcıniz olsun inşallah düzelir siniz daha da yeni evlisiniz
(119,362 puan) tarafından
ipek meltem napiyo konusuyonmu
(7,376 puan) tarafından
İyi valla napsin bebiş büyüdü
+1 oy
(7,740 puan) tarafından
Duzelecegini sanmiyorum cok kotu bo durum bence insan esine bunu dememliydi ayni wvin icinde gurue kirici bisey ama evliligini kendi eliyle sarsti ne hali varsa gorsun uzaklas yapabiliyosan bosan 
(7,740 puan) tarafından
İllede bosansin demiyorum cano zaten konussun tabiki de adam nie oyle patavatsiz soylemis surekli iliskinin yarisinda kalkip gidiyormus soyleseymis operken severken karicim soyle bi durumumuz var isde bi hastaneye godelim kadin doguma gidelim bi skntimi var bakalim bsyler deseymis bu oylemi gosterilir onasi tavir kadin utanmis iliskiye bile giremeyecek bidaha
(2,358 puan) tarafından
Ya işte adamın hatası o zaten oturulup konuşulmalı illa ki hallederler. Adam da öküz. Olmasa öyle bir kelime etmez zaten. Gerçekten insan psikolojikmen etkilenir anlıyorum bayanı ama boşanmak burada devreye girmemeli
(7,740 puan) tarafından
Bu öküz adamlada nasi konusulcaksa kim bilir daha nelrr dio boyleleri anca kendini dusunur karsidaki ne hisseder bilmez hayatta gecmez
(2,358 puan) tarafından
Bilmiyorum belki normalde öyle değildir ama bir anda çıkmıştır ağzından. Bilemeyiz ki
(903 puan) tarafından
Yok artik guzel kardesim boşan ne demek? Sen bunu yazdiktan sonra kadinin aklina girse ne bileyim hassas bir anina denk gelse ve dusunup tartmadan boyle bir karar verse sen ne büyük bir vebal altına girersin farkında mısın?
+1 oy
(1,369 puan) tarafından
Kirilmakta haklısın. Bak o da farkindaymis. Şimdi sana kendini üzme yada uzatma diyemem kirilmislik hissi öyle bişey değil çünkü. Üzüntünü yaşa aglayasin varsa ağla. Zamana ihtiyacın var. Bir süre sonra ağlamayı bırakacaksın bir süre sonrada eşine karşı soguklugun geçecek. Bazen eşimle en kötü zamanlarımda üstüne gitmem kendimi de hirpalamam ne zaman barisacagiz diye de düşünmem. Biliyorum ki aynı çatı altında bibirimize söz vermiş insanız. Hem aynı yastığa baş koyarken nereye kadar kaçabilir veya nereye kadar kırgın kalabilirim diye düşünüyorum. Büyüklerimizin tecrübelerine yaslaniyorum. Onları dinle inan ki neler neler yaşamışlar. Ama 50 senelik evliler. Demek ki geçiyor diye teselli ediyorum kendini. Ve hep geçti. En kötüsü bile geçti. Yaşanacak kötü şeyler de geçecek. İçini ferahlat. Kendine yüklenme onu asla affedemem diye de kendini doldurma.esimde asla affetmeyecem dediğim biseyi affettim:) ne olursa olsun evlisiniz ve bir yolda birlikte olmak için yemin etmissiniz. Bu günler geçecek buna iddaya girerim. Sadece şuan üzüntünü yasamalisin. Bazen de bazı şeyler değişerek olgunlasarak o yolda yürürüz. Hangimiz evlendigimiz gün gibiyiz ki. ❤️
+1 oy
(48,704 puan) tarafından
sprial vardi enfeksiyon yapiyodu demi onu cikarttir baska korunma yontemi deneyin belki sana gelmiyordur kokusu ama esini rahatsiz ediyodur senin icinde zor surekli fitil kullanmak tamam esin haksiz ayip etmis ama birde böyle dusunmek lazim
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Canım önceki postunu okudum sende ilişkiden hicbirsey hissetmediğini  bahsetmişsin olaki eşin ile konuşursan sende bunu dile getir kendini kusursuz sanmasın  her ne olursa olsun insan eşinden tiksinirmi ya ilk defa duydum boyle birşeyide kendini de üzme eşinin seni bu derece uzmesine izin verme zaten bu kadarınada hakkı yok 
0 oy
(45 puan) tarafından
Malesef bende senin gibiyim eskiye dönmem aylar alıyor ama bu tek eşime karşı değil herşeye böyleyim o  an birşeyden soguduysam asla geri isinamiyorum.allah yardımcin olsun
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşadım kuzum tam 4 yıllık evliyim ve eşim karakter olarak on numara inşan evinden işine işinden evine çocuğuyla ilgilenir ama bana karşı üslubu beni soğuttu şuan da sogugum valla onun zoruyla olur herşey benimkinin öyle hijyen takıntısı yok ama o da sürekli bana kokuyosun muahbbeti yapıyordu bide erken boşalma var yani 5 dk da ne kokusu alıyorsa sevisme dahi yok sonra işte vucuudmla ilgili espri yapardi ki ozmnda kilolu değildim şuanda 63 um şükür halendaha yalaar kilolusun muhabbeti bana sonra genişlikte şikayet eder bı zmn sonra daha da uzaklaştım valla her ilişkide söyledikleri gelir midem çekmez Allah herşeyin hayırlısını versin kuxum tek bu durumu yaşayan sen değilsin bebeğim fakat evlilik gidiyor bı turlu işte boşan asla demem bende öyle düşüncem yok çocuğum var ama bilmiyorum insan arafta kalıyor :( tavsiyem sana bu durumu onunla konuşman konuşmadıkca kafanda kurmaya devam edersin ben bu olayı öyle aşmıstım konuş çözümünü ara bence :) somra zmnla birbirinize isinirsiniz emin ol ki erkekler bizim gibi ayrıntılı değil onu seni kırmak için söylememiştir bebeğim vajina bölgesine temizleme jeli değilde kokusu için farklı ilaçlar vardır kullanabilirsin ben özellikle takıntı oldu bende duş dahi alsam hemen banyo sonrası dus jeli sürüp öyle giderim yanına ama duş hekimi yikamam vuucudumda kokusu kalson diye gayet memnun çabuk unuturlar erkekler kuzum takılma. Falza ayyy uzun oldu valla
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Çok zor bir durum bir kadın için onur kırıcı ama onunla oturup konuşun yoksa çözüm bulamazsınız 
0 oy
(239 puan) tarafından
Zamana birak hatasini anlar umarim ne diyim haklisin sonuna kadar...denir mi ya hic boyle sanki kendisi brad pit 
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Canim sen iliski yönünden eşinden memnun degilsen sen de dile getir. Bu tür seyler cok kırıcı oluyor bunu onun da anlamasi lazım. Kendini kusursuz sanmasın. Empati yapsın hem
0 oy
(351 puan) tarafından
sen niye uzuluyorsun kiz bosver sen bakimina dewam et bi kadin dogumcuyada git tedawini ol bunu kendin icin yap esin icin. degil 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Banyodan sonra nasıl koku gelebilir ki psikolojik bence. Bir de her ilişkiden önce duş mu alınır yani tamam dışarıdan gelmişsindir ve yahut başka bir şey vardır o zaman duş alıp temiz yaklaşmak istersin ama her defasında da olmaz ki isteği kaçar insanın 
0 oy
(981 puan) tarafından
Biraz tavir yap tabiki kirildigini anlasin taştan degiliz ama seviyosaniz birbirinizi cok uzatma birak kendini affettirsin erkek bazen elinin altinda oldugu icinde karisina kotu davranabiliyo onu uzmemek kacirmamak gibi bi telaşesi olmuyo.sen kendi temizligine dikkat et tedavi gerekiyosa tedavi ol laf verme agzina daha fazla
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Beni yanlış anlama asla seni üzmek kırmak için demiyorum bunu ama idrar yolu enfeksiyonu varsa eğer bu çok ağır bir kokuya sebep oluyor. Tabi ki bu eşinin söyleme üslubu doğru anlamına gelmiyor dile getirme söyleyiş şekli hoş olmasa da. 

Şöyle diyim benim de bir ara enfeksiyon vardı ve ben kendim fark ettim nasıl berbat bir koku olduğunu inan ki afedersin kokuyu aldığım da midem bulaniyordu. Ben kendimden o kadar rahatsız olurken karşımda ki kişi çok daha rahatsız olurdu. Öncelikle spirali çıkarıp Dr. Gidip ilaç kullanmalısın. Herşeyden önce kendi sağlığın için bunu yapmalısın umarım aranızda ki bu problemi çözersiniz kendini yıpratma kalk silkelen.
0 oy
(444 puan) tarafından
enfeksiyon için nioli yağı kullanabilirsin ben monoville marka kullanıyorum.   eşinin de demek ki takıntısı var bende eskiden İlk evlndipimiz zamanlar eşim öpmek istediğinde yada ilişki dişlerini fırçakatırdımm midem bulanırdı eşimide çok seviyodum ama çocukluk aşkım sevmemekle alakası yok yani eşin seni seviyo sadece takıntısı var dmek ki bacak aralarına vpcut kremi flan sür ilişkiden önce 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Bacı ALLAH aşkına sen buraya bakma burda akıl verdiklerini sanıyorlar ama aksine, boşan diyenede bakma onlar için söylemek hoş eşin hatasını anlayacak sen bence ona kırıldığını anlat. Kendini de üzme bu kadar 
0 oy
(32 puan) tarafından
Ne kadar kolay boşan demek birisine anlamıyorum kardeşim eşine kirilmakta cok çok hklisin ama evlilikte böyle olmuyr işler bir süre birlikte olmayın ama sende o arada enfeksiyona çare bul muhakkak doktora git isersen spirali çıkart eminimki ondan kaynaklaniyordur eskisinden daha dikkat et herseyinn o peşinden koşsun kendini toparlamalısin bı an önce 
0 oy
(142 puan) tarafından
Yav hu adam koku geliyor demiş belki gerçekten koku geliyor kendi kokun olduğu için sen anlamiyorsundur ne var bunda tabiiki de söyleyecek benimde eşimin agzi kokardı soylerdim dişlerini fircalasa da geçmezdi koku ben her seferinde derdim ağzın kokuyor diye doktora gitti en son meğer bademciklerinde taş oluşmuş onlar kokuyormuş. Eşin o senin en mahremini bilen gören insan oradaki kokuyu alması ve sıkıntılı bir durum varsa dile getirmesi de çok normal bence sagliksal açıdan düşünüp araştırmalısınız bu kokunun nedenini bunda kötü birşey yok fitil kullandıktan sonra sor bence koku devam ediyor mu diye ediyorsa başka bir sıkıntı olabilir içeride 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Eşin belki kendince haklıdır rahatsız olduğu şeyler vardır ama bir kadın için böyle cümleler duymak ne olursa olsun acıtır. Çok iyi anlıyorum seni. Ama kaçmak, ondan saklanmak bir çözüm değil. Kırgınlığını oturup güzelce ifade et. Bu sorunları asabilmek için neler yapabileceğinizi konuşun. Aslında şöyle bi durum da var daha cok yeni evlisiniz. İlk zamanlar böyle şeyler yasanabilir zamanla asarsiniz inşallah. 

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 1,904 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde aysenkr (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 327 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mheser22 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 515 göst.