0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ta kozlar 2 saat önce bi teyze çaldı kapıyı dürbünden baktım komşu teyzeye sandım açtık yaşlı bir teyze pazara geldim kızım şekerim var sıkıştım yaptım yapıcam dedi kapıyı kapatmama izin vermedi çok ısrar etti kapı Açık kalsın girip çıkıyım dedi 10 dk ısrar etti sonra gel dedim girdi dış kapıyı Açık bıraktım girip çıktı çok dua etti eşime söylesem mi bilemedim çok kızar yabancı aldım diye ilk defa bir yabancıya kapıyı açtım 

9 Cevaplar

0 oy
(7,406 puan) tarafından
Kız nolcak yaşlı kadincagiz tutamamış demekkki 
tarafından
Çok korktum ama girip çıkana kadar yüreğim ağzıma geldi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence soyleme canım bir dahafa alma sakın tartışma çıkmasın 
tarafından
Yok daha konşuya bile açmam çok korktum çıkana kadar
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Yani bu devirde kismeyw güven olmaz kimin ne olduğunu bilemezsin belki bı sevap işledin yqrdimci olqrak qma güvenilmez yaaa ben olsam derdim 
tarafından
Dedim zaten güvenemiyorum alamam diye yavrum çok kötüyüm falan dedi vicdan ettim aldım daha tövbe komşuya bile açmam
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Bizim evimiz caminin tam karşısında geçen gün bi cenaze vardı zil çaldı genç Bi bayan abla biz cenazeye geldik hamileyim cok sıkıştım tuvaletinizi kulla bilir miyim dedi eşim de evdeydi zaten kadın girdi çıktı cok dua etti giderken eşim de cok memnun oldu birinin duasını aldık diye.  Yani bu gizlenmesi saklanması gereken yada illa bilmesi gereken birşey degil bence cok fark etmez bence 
(6,209 puan) tarafından
Ha eşim khzar diyorsan hiç söyleme sıkıntı çıkmasın
tarafından
Çok kızar devir kötü diye korktum bende açıkçası çıkana kadar
(6,209 puan) tarafından
Yaşlı başlı kadın ne yapacak canım boş yere kendini korkutmuşsun
tarafından
Vala cnm hiç beklenmedik insanlar neler yapıyor
0 oy
tarafından
Yakınlarında cami yok mu canım. Ben tanımadığım kimseyi almam evime. Bir çok olumsuzluk gördüğüm için çevreden yaşlıda olsa sokamam içeri. Cesaret edemem. 
tarafından
Cami yok yakında cnm yüreğim ağzıma geldi kapının önünde durdum girip çıktı bidaha komşuya Nil’e açmam
tarafından
Şimdi ki zaman kötü iyi insanı kötü insanı seçemiyor insan.
tarafından
Vala öyle
0 oy
tarafından
Dikkat et canım Allah Korusun belli olmaz insanlara sprey sıkar bayıltır ne var ne yok alırlar 
tarafından
Yok tövbe çok korktum
tarafından
Bende korkarım böyle şeylerden Allah korusun
0 oy
(5,799 puan) tarafından
Ne hale gelmişiz ya bizi bu hale getirenler den Allah razı olmasın gerçekten yardıma ihtiyacı olan birisine bile tereddüt ile yaklaşıyoruz belki kadın yalan söyledi belki doğru onu Allah bilir ama almasaydın bu kez vicdan azabı çekecektin aldın şimdi de korku var içinde yoldan geçerken gördüğümüz dilenciye bile yardım edemiyoruz kimseye inancımız kalmadı bizi bu hale getirdiler yazık gerçekten yazık 
tarafından
Vala yüreğim ağzıma geldi çıkana kadar çıktıktan sonrada gidip tuvaleti kontrol ettim bişey bıraktımı bişey mi yaptı diye
(5,799 puan) tarafından
haklısın korkmakta ben kapıyı asla açmam beklediğim biri varsa kimo derim kimseyi beklemiyor sam hiç kimo da demem açmam da
tarafından
Ben komşu teyze sandım ona çok benziyordu yoksa hiç açmazdım
0 oy
(3,846 puan) tarafından
Her geleni Hızır, her geceyi Kadir bil demişler ama endişe etmekte haklıyız, insanların hali ortada malesef.  Ne güzel ama, iyi birine denk gelmişsin. Oh vallahi Oturduğun yerde iyilik ayağına geldi. 
tarafından
Öylede yüreğim ağzıma geldi vala çıktıktan sonra bişey yaptı mi bıraktımı diye tuvalete baktım hemen
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Şu halimize bak çok masum Bi istekte bile şüphelenir endişe eder hale geldik nasıl bi dünyada yaşıyoruz ya  elbette korkmakta haklısın fakat eşine neden söyleyip soylememe konusunda kararsizsin söylesen nolcak ki 
tarafından
Kızar çok kızar ya bişey yapsaydı ya bişey olsaydı diye tartışır diye
(8,934 puan) tarafından
O zaman hiç söyleme durduk yere huzurun kacmasin zaten hayir duası almışsın o yeter
tarafından
Aynn söylemiycem

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 312 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 302 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 617 göst.
0 oy