0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eve geldi salata niye hazır değil niye bu saate bırakıyorsun diye laf söyledi bende hızlı olsun diye salatalığı soymadan doğradım sofrada hep kolaya kaçıyorsun salatalık niye soyulmamış dedi her gün her yemekte mutlaka bir şey bulur eleştirecek neyse işte sofrayı topladım ayran dolu sürahiyi çocuğun eline vermiş mutfağa gönderiyor çocuk halıya döktüm haliyle kızdım bende niye veriyorsun diye falan yav ne kadar gevezesin biraz sus sus dedi bende sesimi yükseltim kapının önündesin sesini yükseltme sesiz konuş diyor (kapı önü dediği evimiz giriş içerdeyiz yani ) bende al bir üst kat kapı önü olmasın dedim almıyorum işine gelmiyorsa git diyor bana ya sinir oldum akşam akşam 

İçinde olduğumuz ev babasının kira ödüyor ve ben evden memnun değilim 
Keyfinden ev almıyor yoksa durumumuz gayet müsait 

6 Cevaplar

0 oy
(914 puan) tarafından
Salata zaten önceden yapilmaz ki hep en son yapılır. 
tarafından
Yok beyfendi ben geldiğimde hazır olsun sofra serilmiş olsun istiyor e çocukla yemeği zor tapıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post yukarı 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
1. Eşinin üslubu hiç değil. Soyulmamiş salatalık olsa ne olacak yenmiyor mu? Ben bu adamların nankörlük ve memnuniyetsizliklerini asla anlamıyorum. 
tarafından
Bende çok sinirleniyorum bunu ya
0 oy
(5,908 puan) tarafından
Sanki başka Bi sıkıntısı varmış da bahaneler bularak sinirini çıkartıyor gibi Bi hali var canım. Sürekli bu memnuniyetsizlik niye yani cok anlamsız 
tarafından
Ne olabilir ki nilmiyorum
0 oy
(50 puan) tarafından
Yemeğe bir bahane bulunca sen söyle az sus sus sus diye beğenmyorsa yemesin. Sen sanki evdeki çalışansın... 
tarafından
Olurmu hiç ben söylersem kuyamet kooar
0 oy
(10,939 puan) tarafından
Bir kere böyle dediğinde çok biliyorsun ya al endin yap diye çekil kenarı bacım.eski eşimde çok karıştırdı.bir kere bir çekildim iki gün yemekleri o yaptı.bir daha ağzını acanadi zor geldigine
tarafından
Yapmaz gider dışarda yer beni umursamaz

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 126 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 396 göst.
15 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Musmutlu anne-16 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 232 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 362 göst.
2 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,959 soru

11,374,275 cevap

34,857 kullanıcı

...