0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından
Maksat muhabbet . Site gene yıkılıyor kederden . 

Anne ben sana demedim mi kardeşime bak diye . Kardeşim acıkmış kalk süt yap ona . Açıksin mi o . 

Kızım şimdi yemek yedirdim .

Olsun anne sen yine yap tazik ona koca ayısı acıkmış ( koca ayı karnı yani ) 

Her sabah beni güldürüyor bu kız kardeşine çok güzel ablalık yapıyor . 5 yaşında olduk . 

Sizleri özledim maksat sohbet olsun

28 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
4 yaşında bu sıralar 'yeter artık çok canimi sıkıyosunuz' başladı :D geçen sene amanı s.kiyim demisti. Ama amanı yanlış olmasın :D dayisindan duymuş oyun oynarken çok küfür eder kardeşim. Sonra tabi ben herkesi bı payladim. Şimdi lan kelimesi bile duysa çok ayıp terbiyeli konuş der:)
(7,121 puan) tarafından
Yaaa ne güzel ❤️
-Reklam-
0 oy
(3,164 puan) tarafından
Benim oğlumda iki buçuk yaşında anne sen çok güzelsin diyor ama babaanne çirkin diyor :))) 
(7,121 puan) tarafından
Ayrımı biliyorlar;)
0 oy
(682 puan) tarafından
Aynısı bizde de var 4 yaisnda kendisi 40 günlük kardeşine annelik yapiyor
(7,121 puan) tarafından
Evet ya uyutmaya çalışıyor emzigini veriyor çok cadı oluyorlar
(682 puan) tarafından
Bide agladiginda anne baksana diye bagiriyor
0 oy
(1,388 puan) tarafından

Bi dogsunda baxaq ne deyrsjsj:D.yerim ben o ablayi masAllah  

(7,121 puan) tarafından
Yaaa saglikla gelsin
0 oy
(3,484 puan) tarafından
Hiç adil değil

Bu bebek çok ağlıyor susmuyor
(7,121 puan) tarafından
Yaaa gazli bir bebek mi . Benim kızımda çok huysuz dj :(
(3,484 puan) tarafından
6 aylık hâlâ gaz sancısı çekiyoruz:((
Hiç bırakamıyorum koala gibi yapışık geziyoruz
(7,121 puan) tarafından
Shhdhd bizde öyle
0 oy
(5,475 puan) tarafından
Maşallah muhabbete bak :) benim oğlum da sinirlenince anne git köpek seni yesin diye kapıyı gösteriyor:) tabi tam anlamıyla konuşmayı sökemedi sökse Allah bilir neler diyecek :D
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa kopek mı yesin diyor bdbdbdb
0 oy
(4 puan) tarafından
Merhaba kızlar benim iki kızim var büyüğü 5 yaşında hamileyken beni sağlıksız beslenmeye izin vermezdi cipsi kola yeyib içsem gelib elimden alırdı anne bunlar zarar derdi. Ufak kızım 10 buçuk aylık kaç yaşın var soruyuruz parmağıyla gösterib bir diyor. Birde bana sinirlendiyinde eşşek diyo
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa:) Allah'ım esirgesin maşallah
0 oy
(11,114 puan) tarafından
Maşallah yaa :) benim büyük bu kadar ilgili değil kardeşlerine karşı, üzülüyorum. 6 yaşında sıcakkanlı da ama genelde kendi dünyasında takılmayı sever.

Bu akşam yemekte sorduğu soruya bak :)             -Anneee senin erkek arkadaşın var mı? +Var oğlum baban var ya. - Babalar da mı arkadaş yani? +Evet oğlum, hem kocam hem arkadaşım. Peki neden sordun bu soruyu? - Hep kadınlar geliyo ya yanına ondan. Sonrasını kendimce açıkladım konu dağıldı gitti.

Vala ne yalan söyleyeyim ben erkek arkadaş diyince normal arkadaş gelmedi aklıma. Altından ne çıkacak diye bekliyordum ama normal masumca bi soruymuş sadece. Neden aklına geldi nerden esiyo bilmiyorum ama hep değişik sorularla geliyo :) 
(7,121 puan) tarafından
Ama keşke başka türlü aciklasaydin . Muhtemelen karşı cinsi keşfediyor o yüzden baban arkadasim demeseydin . Kafası karışmıştır :)
(11,114 puan) tarafından
Yok zaten kendimce açıkladım kısmı geniş biraz, o yüzden yazmadım buraya. Çok bilmiş olur kendisi de :) yaşından büyük şeylere merakı var her zaman. Anlıyor beni o, anlayacağı şekilde anlatıyorum, kafası karışsa yine sorar zaten bitmez ki sorular asdfss :D

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 602 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,939 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 2,403 göst.
18 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ❤Nehir Neva❤ (1,065 puan) tarafından soruldu
+2 oy
20 cevap 503 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.