0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından
Maksat muhabbet . Site gene yıkılıyor kederden . 

Anne ben sana demedim mi kardeşime bak diye . Kardeşim acıkmış kalk süt yap ona . Açıksin mi o . 

Kızım şimdi yemek yedirdim .

Olsun anne sen yine yap tazik ona koca ayısı acıkmış ( koca ayı karnı yani ) 

Her sabah beni güldürüyor bu kız kardeşine çok güzel ablalık yapıyor . 5 yaşında olduk . 

Sizleri özledim maksat sohbet olsun

28 Cevaplar

0 oy
(1,356 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah'ım konuşmalara bak sen yerim ben onun ağzını ☺️❤️❤️
(7,121 puan) tarafından
Hepsi bela :):) napiyon ablam nasıl gidiyor ramazan hazırlığı
(1,356 puan) tarafından
Tatlı bela ❤️☺️☺️☺️
Elhamdülillah Ayşem çok şükür iyi gidiyor kete yaptım birde sana bahsetmiştim bazlama ekmek yaptım ama ekmekten az daha yapacağım insallh
Birde evimiz soğuk olmasa bir haftadır kalorifer yanmıyor Kazan delinmiş ev buz gibi birtane küçük elektrikli soba ile idare ediyoruz
Sen nasılsın neler yaptın balım ❤️☺️
(7,121 puan) tarafından
Yaaa çok üzüldüm insallah hemen tamir olur. Bende napim uğraşıyorum çocuklar gelen giden öyle telaş
(1,356 puan) tarafından
İnşallah canım benim ❤️❤️ ❤️
-Reklam-
+1 oy
(7,778 puan) tarafından

Adam mısınız yaa diyor bu aralar. Nerden kimden duyduysa. Racon kesecek yakında:D

(7,121 puan) tarafından
Hahahahha ağzına ağzına vur onun op
(7,778 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşek sıpa. Bir de k.validenin ismi artı bir de İnci ismi var. Hep İnci diye sevince diğer ismini ben o değilim ben inciyim diyor. Bitiyorum
(7,121 puan) tarafından
Yaaaaaa
0 oy
(48,713 puan) tarafından
benimki level atladi ***** kelimesine ogrenmis sinirlenince he salagim.soyle diyo bana ☺️
(7,121 puan) tarafından
Hahahahha yaaa yerim ağzını onun . Babası sus kızım diyor benim kine . Susmicam sen sus susunca nolacakki diyor . Bayılıyorum çocukların cevap vermelerine
0 oy
(13,834 puan) tarafından

Benim oğlan kardeşini her fırsatta kistirir ama süt yaparken ağlasın aglatmasana anne çocuğu....ben bazen sinirlenince beni sinir hastasi ettiniz diyorum:Donu diyor şimdi bana kızınca sinir hastası ettiniz beni ....daha çok var simdikiler çok bilmiş 

(7,121 puan) tarafından
Evet ya
0 oy
(13,920 puan) tarafından
Ay bu kızlar ne guzel abla oluyorlar demi. Benim kizimda eline geçen yemeği getirip ağzima sokuyor. Süt yapar ye şunu diyor. Resmen 4 yaşinda bir kaynanam var diyorum. Sütün az kardeşim doymuyor diyor. 
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa yerim onu ben ya evet ya çok anneci kızım babasına da düşkün ama bana ayrı bir bağı var Allah'ım esirgesin hepsini
(2,387 puan) tarafından
Allah'ım o nerden biliyormuş ya süt yaparmış vurcn ağzına bi tane
(13,920 puan) tarafından
Hamileykende sen yorulma hamilesin diyordu. Babasindan duyuyor sipa :D
0 oy
(547 puan) tarafından
Oy maşallah:)
(7,121 puan) tarafından
Senin daha ilk hamilelik demi balım
(547 puan) tarafından
Evet canım nasipse kız bekliyoruz
(7,121 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah
(547 puan) tarafından
Amin inşallah canım . Rabbim seninkilerede hayırlı sağlıklı ömür nasıl etsin inşallah:)
(7,121 puan) tarafından
Amin balim
0 oy
tarafından

Gidip gelip ben kardeş istemiyorum dede anneme söyle diyor babanesi kardeşin olsun diye diye çocuğuma gard aldirdi resmen 

Babası gelince oyun parkına goturcem seni dedi telefonda babanesine diyor ki sen evde yemek yap bizle gelme dedesini gösterip şu adamı goturcem gezmeye diyo :D

(7,121 puan) tarafından
Ebbebrbr yaaaa çok güldüm
tarafından
Çok fenalar çok
0 oy
(2,562 puan) tarafından

17 aylikkk 

Ohaaaaaaaa der 

Cüşssssss der

Bide abooooooooo der 

Bişi oldugunda çok komik diyo bide uzatarak:D

(7,121 puan) tarafından
Yaaa ağzını op yerime sen nasılsın balım
(2,562 puan) tarafından
İyiyim çok şükür buğlem ile uğraşıyorum diş falan çıkarıyor çok mızmız Bir yandan da evde paket işi falan yapıyorum ☺️
(2,562 puan) tarafından
Sen nasılsın iyi misin (⁠✷⁠‿⁠✷⁠)
(7,121 puan) tarafından
Kolay gelsin kuzum iyi yapıyorsun vallah bende biraz büyüsün oğlan eve iş alırım yine canım sıkılıyor
(2,562 puan) tarafından
Allah razı olsun (⁠ʘ⁠ᴗ⁠ʘ⁠✿⁠)(⁠ʘ⁠ᴗ⁠ʘ⁠✿⁠)(⁠人⁠ ⁠•͈⁠ᴗ⁠•͈⁠)(⁠人⁠ ⁠•͈⁠ᴗ⁠•͈⁠)
0 oy
(15,272 puan) tarafından
Bizimki altına yapınca anne neden söylemedin ben sana cisim gelince söyle demedim mi diyodu bı ara. 

Bı de bugünlerde kızdığı zaman aliyo başını yatak odasına gidiyo. Napcaksin oğlum diyorum . Yalnız kalmak istiyorum diyo. Gidiyo orda yatağa çıkıp oturuyo. Ellerini de kucagina koyup öyle kara kara dusunuyo. Ben onu yalnız bırakıyorum tabi. Az sonra gülerek geliyo anne geçti diyerek ☺️☺️☺️ 

Yavrum benim. Çok özledim. Bugün ilk defa babasıyla dükkana gittiler bensiz. Çok canım sıkıldı evde . Kafa dinlerim zannediyodum ama insan bı tuhaf oluyo☹️
(7,121 puan) tarafından
Boşluk oluyor sanki evde ya
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bizimki öğrenmiş anne ben güzel mıyım ben çok güzelim sen cirkinsin babam beni daha çok seviyor diyor 
(7,376 puan) tarafından
Hiç sorma babamda babam babasida oda babasına çok düşkünler
(7,121 puan) tarafından
Kızım babası kapıdan girince emekleyerek atlardi üstüne . Oğlum hiç yapmiyor :) bana geliyor
(7,376 puan) tarafından
Kız bu direk kapıyı açıyor bana diyor sen içeri git sarılıyor öpüyor babasını
(7,121 puan) tarafından
Ohhh mis cadılar ya
(7,376 puan) tarafından
Aynen valla sorma tam cadı
0 oy
(2,804 puan) tarafından
2 yaşnda oğlm kız kardeşim tlfnda ona no öğretmiş hayır yerine herşey no no diyor bide uyku saatinde süt ısıtınca 1 5 7 10 bitti diyor :)) (
(7,121 puan) tarafından
Hahahah sayıya çok güldüm
0 oy
(7,786 puan) tarafından
Sen anne deilmisin kalk corba yap aciktim:)))))
(7,786 puan) tarafından
Bide dönüşüyorum pija maskeliler die evin icinde dolaniyor:)
(7,121 puan) tarafından
Ay evet ya . Geçen kızım diyor ki . Anne ben örümcek olmak istiyorum ama bak çıkmıyor diyor kolunu uzatıp vıcık diyor bak çıkmadı diyor . Ağ çıkmamış ;):) ben ucamam o yüzden diyor . Allah'tan çıkmıyor ya ağ çıksa kolundan asla tutam :)&)
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Benim ki haylaz kelimeden çok dikkatli bir abla yürümeye başladı küçük kızım  sürekli ağzına biseyler alıyor hemen koşuyor ağzına bişey aldı anne koş koş diye oyunlar oynatıyor kapı eşiklerinden geçiriyor yemek bile yediriyor 6 yaşında bu arada ☺️ 

Bazen kızıyorum yalandan " anne küçücük çocuga bagırılırmı ne anlasın o kizmadan diyor" Allah'ım sen nerden biliyorsun acaba 6 yaşındaki beyninle diyip her tarafını ısırıyorum :D

(7,121 puan) tarafından
Hepsi mi bal olur ya
(6,512 puan) tarafından
Rabbim acılarını göstermesin bazen depremde çocuklarını kaybedenleri görüyorum yani Allah korusun öyle bişeyin olma ihtimali bile aklımı basimdan alıyor rabbim sen koru bütün sabileri
(7,121 puan) tarafından
Amin balım amin
0 oy
(2,354 puan) tarafından
Ahahahh yerim ya zehir bu çocuklar. Benim oğlan da kardeşi ağlayınca sus yeter diye bağırıyor suratına karşı. Bı de ben bu kızı napayım oğlum deyince çal anne diyor veya çöpe, dışarı atalım diyor yani genelde kardeşine karşı bı siniri kıskançlığı var ☺️☺️
(7,121 puan) tarafından
Hahaha çöpe at ne ya
0 oy
(7,048 puan) tarafından
Geçen mutfağa gitmiş yaramazlık yapıyor tabi babası da çabuk buraya gel döneceğim seni dedi bizim kız da hayır orada dövme burada döv diyor  :))

Dün akşam da annemlerle görüntülü konuşuyoruz telefonu elimden aldı sen çok fenasın hadi kalk bize bi kahve yap dedi  :D
(7,121 puan) tarafından
Dhhshdhdh yaaa laflara bak
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Biz daha anne bu ne bu ne bu ne kısmındayız:D 

(7,121 puan) tarafından
Level bir yani :)
(3,826 puan) tarafından
Evet bakalım ilerde bizi neler bekliyor ☺
(790 puan) tarafından
Kaç aylık
0 oy
(7,316 puan) tarafından

Ben ona kızınca anne boş boş konuşma diyor bana :D bide kardeşi o oyun oynarken yanına gidiyor ayaz bak işime karışma git burdan diyor :D3 yaşında 

(7,121 puan) tarafından
İşime karışma jdbdbdn
(7,316 puan) tarafından
Jsjsjs :D
0 oy
tarafından
Maşallah ne tatlı konuşuyor nazar değmesin ❤
tarafından
Şükür  diym canım diken üstünde bekliyoruz işte :(
(7,121 puan) tarafından
:( yaaa
tarafından
Sen nasılsın :)
(7,121 puan) tarafından
İyi diyelim iyi olsun
tarafından
Senin kuzucuklar ne alemde:)
0 oy
(9,019 puan) tarafından

Ben bazen kızınca hayır yapamazsın ben anneyim izin vermiyorum diyorum. Oda aynısını bana diyo ben anneyim izin vermiyorum diyo :D 3 yaşına girecek 1 ay sonra. Bide bazen babama soylicem seni diyo :D bı kere git dedenede şöyle dedim gitti dedesine söyledi annem kızıyor bana

(7,121 puan) tarafından
Hahahah yaaaa akıllı bıdık
(9,019 puan) tarafından
Konuşmaya geç başladı ama birden açıldı bizi hergun ayrı bir şoka sokuyo. Bugün yağmur yağdı burda anne gel dışarda gökkuşağı ariyalim montunu giy ama üşüme dedi:D
(7,121 puan) tarafından
Yaaa düşünceli olacak demkki
0 oy
(790 puan) tarafından
Vıttıri vizzik şarkısı var ya bana diyor vıttırı vızzık annemmm :))
(7,121 puan) tarafından
Kız o ne
(790 puan) tarafından
Şarkı var ya adam sandık fos çıktı vıttırı vızzık adamlar diye o da bana diyor vıttırı vızzık annem :) hiç dinlemedin mi o şarkıyı
(7,121 puan) tarafından
Dinlemedim kız

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 591 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,754 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 2,281 göst.
18 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ❤Nehir Neva❤ (1,065 puan) tarafından soruldu
+2 oy
20 cevap 500 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu