0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Kizlar bir baktaniye aldık Trendyol express kargo eşim gececi gündüz uyuyor kapıya gelmişler ben evdeyim bekliyorum kargomu kapıya gelip eşimi aramışlar ulaşamayınca geri dönmüşler iade sürecini başlatmış laf ya arkadaşım kapıya gelip zile basmak çok mu zor bir zile baş evde miyiz değil miyiz sonra ara ürünüm geri iade ediliyor bir de sipariş ver bir daha yasa aynı şeyleri valla anlamadım ben bu kargoları sürat kargoda 3 günüdür dagitima çıkarıyor getirmiyor anlamadım ben bu kargoları 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bugün getirip hemen iade edemez ki ara canım almaya Gelcez şubeye biz diye. Sen şubeden al en Iyisi onları 
(7,376 puan) tarafından
Canım çok uzak şube ya nasıl gidip alayım insan kapıyı çalar aradım ama diyorlar biz telefon ettik insan kapıya geldimi kapıyı çalar acmazsa arar bunlar saçma sapan iş yapıyor
tarafından
Yanı doğru tabikide
(7,376 puan) tarafından
Kaç gündür evde bekliyorum şimdi geri gidecek
tarafından
Siteyle konuş kargocularla konuşsun canım mesaj at siteye
(7,376 puan) tarafından
Attım canım iade olacakmış malesef
-Reklam-
0 oy
(5,797 puan) tarafından
kargoyu şikayet edebilir sin benimkiler evde olmadığım zaman kapıya bırakırlar komşum alır sağ olsun 
(7,376 puan) tarafından
Sorma canım sinirlerim bozuldu
(5,797 puan) tarafından
haklısın ama
(7,376 puan) tarafından
Aynen canım yapacak bir şey üründe bitmişti nasıl olacak acaba
(5,797 puan) tarafından
iade işlemini iptal edemiyorlar mı ya nasıl bir şey bu ilk defa duydum aynı gün iptal talebi
(7,376 puan) tarafından
Bende canım iptal istedim iadeyi durdurduk dediler sonra mesaj atmışlar urunuz iade edilecektir diye
0 oy
(13,851 puan) tarafından
Bugün beni de aramışlar duymamistim karşıya bırakmışlar kırtasiyeye keşke biraksaymis bir yere
(7,376 puan) tarafından
Kız zile bassa Alaçam evdeyim eşimi arıyor kapının önüne gelmiş eşimi aramış telefonu kapalı ya mübarek zile baş acmadik ara normalde yukarıdaki komşum alıyor
(13,851 puan) tarafından
Bizim de kapıya gelmedi aramış acmayinca alta bırakmış işte kirtasiyeye niye gelmiyor kapıya ki
(7,376 puan) tarafından
Kız kapıya gelmiş demelerine göre zile basmadiklari için almadık güya aramışlar acmamisiz zile bassa Alaçam
(13,851 puan) tarafından
Neyse artık hayirlisi
(7,376 puan) tarafından
Valla üründe bitmiş ti bakalım ne olacak bir sahada görünmüyor

İlgili bir soru bulunamadı

382,868 soru

11,461,067 cevap

35,048 kullanıcı

...