0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (5,463 puan) tarafından
Kızlar bu iki buçuk yıldir spiral.takili kızım 30 aylik nyse çok ağrılarım var akıntım baya oluyri. Halsizlik ağrı sisizm aşırı oluyro hele bu son zamnalrda ayakta bile duramiyorum ayaklarım çekiliyro  sanki vajinam yerinden çıkacak gbi mesela eve bı süpürge atsam bı yemek yapsam artık ayaklarim kasgim vajinam sizlyor yaa napacam pazartesi grip bı kan vrrveyim zaten adet de olamadım 13 şubata oldum hep duzesinzdi zaten ayaklarım agryor çok kötüyüm hemen yoruluyorum kan testi ne çıkarsa gidecem kadın doguma gidip cikarcam bune yaa :( sizde de öylemi spiralden önce byle degildim ya

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamıle falan olmayasın kız
(5,463 puan) tarafından
Kız vala bı abla var oda çocuğu 5 aylık bnm gbi bu sorunlari yasamis doktor demiş kan değerlerin yüksek hamilelik varmış korktum bnde ilk byle değildi aşırı vajinama baskı var çok akıntı Sık sık WC çıkıyorum maf oldum bnde pazartesi test vercm sana syleyecem sonucu
tarafından
Ihtımal var kı pekı hamılelıgee
(5,463 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi ama eşim falan hisettigini hiç sylemedi bide kanama falan yok ama aşırı baskı var sanki vajinam popom yere dusecek gbi sızliyor felâket ayaklarima vücuduma atyor agirisi :(
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Arkadaşım da senin gibiydi çıkartırdı ben oturamıyomuştum bile diyor 
(5,463 puan) tarafından
Valah bende oturamiyorum resmen popoma.batyor aferdesn sanki rahmim çikacak gbi aşağı mi kaydı ne oldu hani ilişki zamanına eşim bişey hisetmedi aferdesn kanama falan da yok ama aşırı kötüyüm yaa cikarcam bune yaa
0 oy
(5,463 puan) tarafından
Spiralli olupta bu sorunları yaşayan varmi
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Bendede 2 buçuk yıldır var bende aynı sorunları yaşıyorum canım baya gecikmem oldu sonra adet oldum sonra çok kısa sürdü sonra bugün mesela mutfağı topluyorum ağrı sancı giriyir usutuncede oluyor bende çıkarmayı düşünüyorum 
(5,463 puan) tarafından
Evet konusmustuk ayy aynı galiba çok uzun süre kaldığı için paslandi ben etinin içinde resmen hisetldyroum yaa
(7,375 puan) tarafından
Aynen canım ya bende gidecem hastaneye bakalım böyle olmuyir
(5,463 puan) tarafından
Bu aralarda çok gaz şikayeti de bende var vala bu ay gidebilsem hele ne dyor
0 oy
(6,526 puan) tarafından
Bende de 1 sene olcak taktirali gidip bı kontrol ettireceğim kasıklarım çok ağrımaya başladı önceden böyle bir sorun yaşamıyordum son 1 haftadır böyle anlamdm
(5,463 puan) tarafından
Akiniti çok varmı cnm
(6,526 puan) tarafından
Akıntım benim normalde de çok olur zaten
(5,463 puan) tarafından
Kız bnmde ama spirldende çok yapyor bacakalrim sızlıyor çekiliyr kasigim agryor bugunlerde vajinam çıkacak gbi ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 133 göst.
23 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 269 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde mehal (638 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 108 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu

384,954 soru

11,513,679 cevap

35,174 kullanıcı