0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar lütfen yalnız olmadığımı söyleyin ben kızıma çok sinir oluyorum dışarı çıkıyorum gezsin hava alsın eve getirdiğm gibi ağlıyor ben akşama kadar dışarda durmam ki herkesin peşinden ağlıyor ben ne yapicam ya ara sıra vuruyorum ama çok üzülüyorum lütfen ve ağlayınca susmuyor valla hep ağlıyor kendini yere atıyor 

25 Cevaplar

0 oy
(5,657 puan) tarafından
fazlasıyla hemde bazen oturup gerçekten ağlıyorum sinirden 
tarafından
Vuruyor musun hiç ben vuruyorum üzülüyorum
(5,657 puan) tarafından
Yani eline vuruyorum bazen ama o ağlayınca bende ağlıyorum hemen sarılıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benım kendımı tokatlamıslıgım var sınırden 
tarafından
Bende az önce kafama vurdum ne bilim bazen diyorum ben bakamıyorum üzülüyorum
(1,099 puan) tarafından
Ay yemin ederim ben
0 oy
(113 puan) tarafından
Benim buyuk 4 yasinda kucugu 9 aylik bazen saclarimi yolma derecesine geliyorum gercekten 
tarafından
Kızıyor musun onlara ben kızıyorum üzülüyorum ama kizilmayacak gibi de değil
(113 puan) tarafından
Kucugune bisey diyemiyorum desemde anlamaz zaten ama buyugune kiziyorum bende uzuluyorum sonra ama yapck bisey yok bizde insaniz bizimde sinirlarimiz var kafayi yemeden buyuturuz ins canim :)
0 oy
(8,327 puan) tarafından
Vurma cocuga dısardayken uyar saatı goster deki bu şuraya gelince eve gideceğiz yaklasınca da uyar annem son bir ıkı kay ya da sunu yapalım gidiyoruz de ve aglarsa bile tavız verme bitti süremiz bir iki ağlar sonra bırakır yeterki yeterınce agladıgında yapma kararlı ol kızma bagırma baska sorumlulugum var onu yapıcam de ben öyle cozuyorum
tarafından
2 yaşında anlamıyor ki saati Felan anlatsam
(826 puan) tarafından
2 yasinda bebek vurunca anlıyor mu bari ?
(8,327 puan) tarafından
Olsun canım ağlar ama sen anlat bi süre sonra davranıs kalıbını öğrenir 2 3 kez daha kay suraya kadar gidelim ondam sonra evımıze gidecegız diye götürecejsın ama vurma
tarafından
Aaa lütfen dayak cennetten çıkma. 2 yaşındaki masum ne anlayabilir vurulmaltan yaa. Anca travma. İnsanın annesi tarafından zarar verilmesi ne acı
0 oy
(683 puan) tarafından

2 buçuk yaşında oglum bazen kızıyorum bazen yapma diye sesimi yükseltiyorum :( sonra oturup aglyıorum 

tarafından
Benimde 2 yaşında ya çok üzülüyorum böyle olunca
(683 puan) tarafından
Bende öyle ya hiç oturmuyor ve ben zayıflayamıyorum herkes zayıflar ben tam tersi stresten kilo alıyorum
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Valla tabiki deliriyoz TV fişini çekme diyorum yapıyor.

Mutfak dolablarini küt küt vurma vuruyor .

Makineyi açma açar 

Dışarı cikcam diye huysuzlasir yurumez
0 oy
(202 puan) tarafından
Vuruyor musunuz? Hemde savunmasız olduğunu bile bile.. Ağladığında ya da hircinlastiginda gidin başka bir odaya sakinleşince gelin. İnşirah suresi okuyun. Benimde oğlum hırçın miz miz ama bi kere bile vurmadım. Onlar bize Allah'ın emaneti bunu hatirlayin ve unutmayın. 
tarafından
Ama hiç susmuyor ben başka odaya gidiyorum ağlıyor eline birşeyler veriyorum hiç durmuyor yanj
(202 puan) tarafından
Vurmak çözüm olmamalı  ağlıyorsa bırakın ağlasın atsın enerjisini yada görmezden gelin o da olmuyorsa oyun oynayın beraber.
(733 puan) tarafından
Çözüm olsun diye vurmuyordur eminim zor bi bebekse sakinleşmeye bile fırsat vermiyorlar tabiki doğru değil ama bi yerde kaçıyor elinden sonrası pişmanlık tabiki
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bazen bende sesim kısılıncaya kadar bağırıyorum inadından yıldım artık anlamıyor herşeyi istiyor herşeyin peşinde tamam çok akıllı bebekliği bile usluydu hiç çekmedim ama bu dediğim dedikliği mahvetti beni kayınpederim aynı halası diyo o da öyleydi diyo buda aynı yani vurmada bir kaç kez aşırı sinir halinde yaptım ama bana vulma dedi ilk kelimesi gibi bişeydi nerde nasıl öğrendi diye günlerce ağladım şimdi kesinlikle vurmuyorum elimi kaldırıyorum bak dövcem diyorum gülüyo biliyo vurmayacağımı bağırmamayada çalışıyorum hele bu depremden sonra iyice düşkün oldum senaryolar bitmiyor kafamda 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım 2 3 yaş cocuklarindan birilerinin arkasından ağlama ağlama krizleri inat uykuya yemek yemeye direnme ne dersen tersini yapma gibi bir durumları var sabretmeliyiz vurmak çözüm değil malesef Biz ağlama alanı yaptık odasında agladimi oraya gidiyor Susana kadar gelmiyor 
0 oy
(826 puan) tarafından
Yorumlara baktım da 2 yaşındaki bebek vurunca anlıyor mu? Evi cazip hale getir onun için.  Masa sandalyeye oturt boyama kitabı ver boya ver susar . Parmak boya al , balon al sisirirsin,  sevdiği yiyeceği disardsa al eve gelince ver ,oyun hamuru al bu tarz şeyleri severler . 
(826 puan) tarafından
Hemen ilave edeyim 33 ve 20 aylık iki bebeğim var
0 oy
(1,236 puan) tarafından
2 yaşında diyorsun canım laftan anlamaz ki benim kızım da bugün hasta inan iyi olsa yaramazlık yapsa diyorum sürekli ağlıyor huysuz ama dünyaya biz getirdik sonuçta annelerimiz nasıl bakmış o kadar çocuğa bazen şaşırıyorum 
0 oy
(323 puan) tarafından
Normalde sakin olan kızım geçen hafta emziği bıraktırdım o günden beri bir huysuzluk var bulduğu her şeye ağlıyor durmuyo haliyle beni sinir ediyo vurma vurmuyorum ama o aşamaya çok geliyorum bazen kolunu sıkıyorum hafif yada bağırıyorum artık dayanamadığım kısımda.
0 oy
(10,371 puan) tarafından
Yok ya sabrım bir ona sonsuz sanırım kızınca bazen odadan çıkıp yüzümü yıkıyorum geçiyor. 
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Vurman yanlış. Çocuk bu elbet sabrımızı tasiriyor. 2 gecedir zor uyutuyorum. Yüz kere yerimden kaldiriyor hasta hasta. Kızıyorum falan ama ben de pişman oluyorum sonra. Anne barıştık mi falan deyip duruyo Yavrucum. Çocuk onlar ama biz yetiskiniz. Asıl biz tutmalıyız kendimizi . 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Yanı çocuk demeyelim da bebek. Sonuçta kiziyom ama ya sabır çekip onsuz günlerimi düşünüp sakinlediyom  rabbimin emanetidir  
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Çok zorluyo poposunu ısıriyorum oyun algılıyo gülüyo sonra geçiyo sinirim otomatik olarak 
0 oy
(3,048 puan) tarafından
Hastanenin ortasında hüngür hüngür ağladığımı biliyorum sinirden. Kendini yerlere atıp böğüre böğüre ağlıyor öylece biraksam olmuyor kafasını bi yere çarpacak diye kucağıma alsam durmuyor ne ele avuca sığıyor ne yerde doğru düzgün durur. Senin ki yine iyi eve girerken ağlıyormuş. Benim ki uslu dursa bütün gun parkta oynatırım gezdiririm. Ama sürekli keşfetmek için ya tehlikeli işler peşinde yada bizim olmayan eşyaları kurcalamak istiyor. İzin vermeyince çıldırıyor. Ya bak ciddi söylüyorum oğlum gibi bir çocuk görmedim. Yerde. Yere atıyor kendini sokağın ortasında delirmiş gibi davranıyor. Hani sokakta bir çocuk görürsün Allah annesine sabır versin dedikleri insan var ya işte o benim. Ama sakinleşince de direk gelip benim gönlümü alıyor. İki koklaşıp sarilmasina eriyip unutuyorum herşeyi. 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Yalnız değilsin.. Zor ya annelik hakkaten zor
0 oy
tarafından
Ona vurmuyorum ama kendime çok vurmuşluğum var. Hem bacağımı cimciriyorum hem bazen kafama vuruyorum. O görmeden tabi. Zaten cimcirince kendimi aklım başıma geliyor.

Bugün 10 saniye sadece başka odaya gittim geldim. Mutfak masasına çıkmış camdan aşağı bakıyor aklım çikti. O an kendimi atasım geldi mesela. Ama ses etmedim. La havle çektim. 
0 oy
(7,666 puan) tarafından

Ben vuruyordum artik kendimi tutuyorum cok yaramaz ayni disari cikartsam iceri girmez girse cikmaz cok huysuz bi cocuhum var ama olsun yapcak bsy yok:)

İlgili bir soru bulunamadı

380,071 soru

11,377,524 cevap

34,864 kullanıcı

...