0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (505 puan) tarafından
Avukat eşyalar için ayriyeten para istiyor ve diyorki alıp alamayacağının garantisini veremem yok itiraz ederler yok satmışsa birşey yapamayız faturaları sendemi  ben böyle bir saçmalık görmedim insanlarla haber gönderiyoruz eşyalarımı göndersinler yok vermiyorlar bugün kuran-ı kerimimi istedim onu bile göndermediler napıcam ben 2019 yılında ailem 40 bine yakın çeyiz yaptı bana düşündükçe kafayı yiyorum ayrıca eşyalar yarı yarıya falanda olmuyormuş diyor avukat ven zaten kendi çeyizimi sadece istiyorum vermiyorlar avukat ta halledemiyor  Allaha havale ediyorum 

1 cevap

0 oy
(11 puan) tarafından
Bende alamadım önceden çok kafama takıyordum iki seneye yakın olacak ama depremden sonra artık takmıyorum Allah daha iyilerini veriyor ben tebbir koydurdum senin gibi sadece kendime ait eşyalarımı istiyorum yatak odasını falan babam yaptı bana sattım falan dedi ama babamdan korkuyor aynı memleketliyiz biraz ondan bişey yapamıyor ama inan canım zamanla eşyalarıni bile kendin istemiyor sun üzülüyorsun ama inan bana ağlayarak giden mali Allah gülerek yedirmiyor ahın çıkıyor kendini çok yıpratma malesef oyle kadın hakları falan çok olmuyor kızımın hasta olduğunu öğrendiğimiz de bile aklı esya da olan insanlardan insanlık çıkmıyor canım bu durumu yaşayan çok arkadaşım var çoğunda pişman oluyorlar bir kaç sene içinde inşallah eşyalarını alırsın canım 
(505 puan) tarafından
Bu tedbir de koymuyor ki nasıl avukat anlamadım zaten şans olsa avukat düzgün denk gelirdi ben eşyalarımın onlarda kalmasını istemem ama alamıyorum da arkadaşım avukatıyla gidip almış bu nasıl birşey ben anlamadım inşallah dediğin gibi olur ağlayayın malı gülene kalmaz
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 134 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Elif2021 (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 759 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 26esmerim (43 puan) tarafından soruldu
0 oy