+1 oy
1,397 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
Kızlar eşim hasta di telefon bırakmış normalde saklar şifresi olur buldum bakiyim diye girdim gördüklerim beni çok üzdü hamileyim elim kolum bağlı eşim Bir sürü kızla koşuyor bana söylemedi kelimeleri söylemiş canım çok yanıyor gttim sormaya sanane dedi ölmek istiyorum 

32 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Hani hergun su sıtede daha kotusunu goremem heralde dıye gırıp daha kotusunu gorup cıkıyorum, hamılesın, aldatıyor sorunca sanane dıyor
tarafından
Ya bende çı dedim yuvamı yıkmak istemiyorum yazmış adam pişman olsa tamam yıkma da
(1,043 puan) tarafından
Ölmekten korkmuyorum diyorsun ölmek istiyorum yazıyorsun şimdi de oglumu elimden alir mi diyorsun devlet kanun nizam var bu ülkede
(80 puan) tarafından
O an herşeyi düşündüm inan kedimi öldürsem karnında bebek onu mu öldürsem dedim hani TV gördüklerime inanmazdım ama o an herşey geliyor aklına oğlum bana çok düşkün çünkü çok şeye şahit oluyor
(1,110 puan) tarafından
Kendini daha fazla üzme Şengül hiç olmazsa karnındaki bebeğin hatrına o doğana kadar sakin kalmaya çalış ve şimdi karar vermemen daha sağlıklı olur senin için kendine zaman tanı
(80 puan) tarafından
Teşekkürler Bana dua edin lütfen
-Reklam-
+1 oy
(3,578 puan) tarafından
Bu kadar kendinizi ezdirmeyi. Uzaklastirma kararı aldirabilirsiniz illa fiziksel şiddet gerekmiyor uzaklaştırma aldırmak için çocuğu doğurduktan sonra gerekirse temizliğe gidin para kazanın kimseye muhtaç olmayın yapamam edemem demeyin isteyince neler yapılıyor 
(80 puan) tarafından
Ben 28 yaşında ama kendime o yaşta hissetmiyorum hergün insan ölümü bekler mi ben bekliyorum evimde ölümü çocuklarım büyüsün ecel alsın diyorum eskiden ölümden korkardim şimdi korkmuyorum çok bel bağlamışim çok umut vermişim heralde daha gücüm kalmadı
0 oy
(4,155 puan) tarafından
Oha nasi sanane en azindan yok aslinda oyle degil bunu demek istedim falan bi zahmet bi savunaydi kendini 
(80 puan) tarafından
Dediği Kelime sanane kes sesini vurursam orda kalırsın oldu açılma yapsa inancaktim karnım dakinin hiç kıymeti yokmuş bir saattir ne yapsam nereye gitsem diye düşünüyorum
(3,535 puan) tarafından
***** ye bak lan hem Zina işliyor hem hamile can taşıyan kadına vurmaktan bahsediyor Allah bildiği gibi yapsın
(80 puan) tarafından
Ben günaha girme dedim sadece ona ama kelimeyi bile bitirmeme izin vermedi  karnımda bebeğini düşünmüyorum
0 oy
tarafından
sananenin bir karsiligi olmasi gerek ki bir daha yapamasin
(80 puan) tarafından
Karşılığı yok ki ne yapmaliyim
tarafından
annenin evine gidemiyorsan ya da lafini kimse geciremiyorsa bir caren yoksa o zaman karistirip kendini yormamalisin
0 oy
tarafından
Başlığı düzelt yanlış olmuş canım 

Allah yardımcın olsun 
tarafından
Nedir yanlış olan bu mu yanı
tarafından
Yol canım aldatıyorum yazmışsin ondan dedim
0 oy
(239 puan) tarafından
E allah cezasini versin onun ne diyim
0 oy
(7,586 puan) tarafından
Hemen bir kanit alsaydinda bosasaydonya pezvenki
(80 puan) tarafından
Ailem yok altı aylık hamileyim ve oğlum var kanıt var ama seçenek yok
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bazen burda okuduklarima çok şaşırıyorum nasıl bu kadar kendinizi ezdiriyorsunuz nasıl sanane diyebiliyor birde üstüne hamilesin yazık günah gerçekten Rabbim yardımcin olsun 
(80 puan) tarafından
Bende duydukça şaşırdım eşim çok güvenirdim benimde başıma geldi
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Sana ne dedi ve sen ölmek mi istiyorsun rabbim seni o adam için yaratmadı saçma sapan şeyler düşünme vur gö. Tüne tekmeyi ne diye böyle Bi adam için ölecem be aynısını yaşadım boşandık çok şükür yeniden dünyaya gelmiş gibi olmuştum boşanınca kendime deger vermeye başlamışım boşanınca 
(2,466 puan) tarafından
Altt komşu ne yaaa allahim iyice siyirdilar

Alt komşuya insene eline kanıt falan al
(2,449 puan) tarafından
O kadının kocasına anlat bakim kim ölüyor
(80 puan) tarafından
Kocası yok onun dul sadece numarasini gördüm ama başka kadınlara yaptığı yorumları gördüm gözümle
(2,449 puan) tarafından
Şerefsizlik ya
(13,821 puan) tarafından
Ee yani dul olması ya da mesaj görmemen ne ifade ediyor Allah yardimcij olsun ne diyim
0 oy
tarafından
Ailenle konuş inşallah yanında olurlar ondan kurtul. Seni o kadar cepte mi sanıyor ki sanane diyor eli ayağına dolasmamis rahatlıkla cevaplıyor birde pislik adam. 
(80 puan) tarafından
Ailem yok gibi gözüküyor durum çok farklı ordan oda tekim görüyor Allah'ım yardım etsin Bana yanına alsın
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Peki ne yapmayı düşünüyorsun
(80 puan) tarafından
Çok şey düşündüm ama gidemem gidecek kimsem yok eşim benim en kıymetlim di düşmüyor o yapamaz
(8,908 puan) tarafından
Hala eşini savunuyorsun ya pes suanki psikolojine veriyorum şok içindesin çünkü gayet normal şuan şokta olman ailen nerde peki
(80 puan) tarafından
Ailem yok gibi varlar ama yok sayıyorum çünkü hiç yanımda olmadılar benim eşimi seviyorum çünkü onu savunmam
0 oy
(131 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım çok üzüldüm 

Allah eşine de akıl fikir versin 
(80 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Peki sen ne dedin sanane deyince? Gidecek bir yerin var mı ailene gitsen 
(80 puan) tarafından
Ailem yok kimsem yok Allah dan başka kimsem yok bana dua edin lütfen kanımdaki günahsız sabi için Allah' eşime hidayet versin
0 oy
(433 puan) tarafından
Ölmeyi bayılmak zannediyorsunuz herhalde sizin hemen toparlanıp bu adiden nasıl boşanırımı düşünmeniz lazım  
(80 puan) tarafından
Ölmek de kolay değil ki evet o ipin önünde saatlerim geçti kendime kıymak değil karındaki yıllardır yolunu beklediğim kızıma kıymam iylsh annesine benzemez kaderi
0 oy
(8,318 puan) tarafından
O ha sanane diyo bi de rezil ederdim onu ya 
(80 puan) tarafından
Keşke şöyle cesaretli güçlü kadın olsam
0 oy
tarafından
Alt komşunun konuştuğu kadının kocasına göster vursun kocanı ondan sonra görsün sananeyi
(80 puan) tarafından
Ah canım dul kapısı herkese açık zaten numarasıni gördüm ya beynimden vuruldum
tarafından
Allah kocanı bildiği gibi yapsın rabbim yardımcın olsun kimsesiz olmak zor hayatta ise annen baban abin ablan bir telefon et en azından durumunu anlat belki sahip çıkarlar
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Çok üzüldüm...

Seni böyle çaresiz bu duruma düşüren o eşini Allaha havale ediyorum belasını versin ....
(80 puan) tarafından
Keşke oda birazcık sizin kadar üzülse bana beni düşünse
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ölmek değil, öldürmek deseydin anlardım. 9 yaşında da çocuğun olduğunu söylüyorsun, hemen kendine gel. Karnındaki bebeğin için,  kendin için diğer evladın için dik dur, her anne gibi sen de çok güçlüsün. Gerekiyorsa bir müddet sabret ama unutma, sindirme.
(80 puan) tarafından
Düşündüm öldürsem dedim sonra karnımdakini düşündüm Allah beni çocuklarım la alsin bu kirli dünyadan
0 oy
tarafından
İşte öylesine ölmek istiyorum denmez. S.... git diyip kapı gösterilir. İyi misin sen ya. Biraz kendine güvenin olsun.
(80 puan) tarafından
Güvenim çok kırıldı umdum kırıldı
0 oy
(3,360 puan) tarafından
Ben  beni aldatan biriyle ömür  asla geçirmezdim boşanırdım  ha evlâdım  var demi gider çalışıp  bir  ev tutarım çocuğuma  da bakarım  oda yetmiyor  delil toplar nafaka alırdım   oturduğun  ev senin  ise onu bile nafaka olararak isterdim 
(80 puan) tarafından
Ah canım çok güzel diyosun ama öyle olmuyor keşke olsa
(3,360 puan) tarafından
Aslında olur ama işte sen güçlü degilsin cnm

İlgili sorular

+4 oy
53 cevap 2,681 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 538 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Umaynaz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy