0 oy
253 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (229 puan) tarafından

Bundan bir  hafta önce de post açmıştım çocuk odası için halı resimleri attım çoğunluk gökkuşağı desenli olan yuvarlak halıyı beğendi ama  bnşm içime sinmiyor böyle dekoratif bi halı olsa kötü mü olur acaba bir. Kaç örnek atıcam bu arada bebek odası beyaz onunda resmini atıcam bana yardımcı olun 

image

image

image

image

image

13 Cevaplar

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Çocuk halısı niye almıyorsunuz daha tatlı olur bence 
(229 puan) tarafından
Canım ben evlenirken çok böyle desenli karışık dekarasyon yaptım çok saçma geliyor gözüme şimdi çocuk odası içinde aynı hatayı yapmak istemiyorum bu tarz olsa kötü mü olur oyuncaklarla falan renklendiririm diye düşündüm
(1,541 puan) tarafından
Canım çocuk icin renkli haraketli halılar daha iyi bence
tarafından
Ki attığın halılarda da seksek filan vardı yarın öbür gün çocuğun büyüdüğünde de oynardı malum dışarısı eskisi kadar güvenli değil artık. Evde ikiniz oynardınız.
-Reklam-
0 oy
(6,162 puan) tarafından
Bence olur bende rengarenk halıları sevmem 
(229 puan) tarafından
Demi kalabalık gibi duruyor
(6,162 puan) tarafından
Olur tâbiki nasıl istiyorsan öyle yap bu halılar da çok şık hem uzun süreli büyüyünce de kullanırsın nolcak yani çocuk odası diye illa rengarenk halı olacak hâli yok
0 oy
tarafından
Yani sade evet daha güzel ama. Bence daha güzel sade modellerde vardır iyi araştır bunlar biraz ağır ve o saçaklar hiç güzel durmuyor canım. Ben seksekli seviyorum ama benim de hep tercihim sadeden yana
0 oy
tarafından

Bende bu halilardan aldım canım.

Önceden olsaydı çocuk halısı alırdım fakat artık sade şeyler moda . Dur fotosunu bulayım. Çok güzel çok memnunum

image

(229 puan) tarafından
Buda çok güzelmiş böyle istiyorum ne bileyim ya diğer türlüsü çok kalabalık duruypr bu seferde bu dekoratif halı alsam acana bebek odasına uyumusuz mu olur resimdkei aynısından oda kötü durmaz demi uyku setide böyle bej tonlarda kğçğk gold detayları var
tarafından
Hayır bence artık sade şeyler moda.  Ben çok beğeniyorum. Bende bir iki ay önce aldım.
Kızımın dolabında krem ve ahşap. Ona uyuyor.
Ben bu fotodaki in aynısını aldım. O zmn indirimdeydi 430 a aldım ama şimdide uygun bence fiyatı. Kacirma
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Önceki postunu görmedim ama bende olsam sade halı alırdım modası da geçmez 
(229 puan) tarafından
Bakabilirsin canım bana da fikir olur hem
(3,663 puan) tarafından
Baktım canım onlarda güzelmiş aktiviteli hemde ama uzun süreli olsun diyorsan sade alabilirsin büyüyünce tekrar değiştirmemek için
0 oy
(4,189 puan) tarafından

Canim bunlar cocuk odasi icin cok uygun degil gibi. Sade olsun istiyosun sanirim. Sade cocuk odasi halilarida var. Bende yaza oda yapiyorum. Simdiden arastiriyorum bak bunlards sanaa fikir olsun. 

.

image

image

image

image

(229 puan) tarafından
Evet bunlara da baktım canım
0 oy
(5,703 puan) tarafından
Olur bence niye olmasın gayet güzeller
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım bu halılar beyaz krem tarzı ve çocuk yani çabuk korlenir bunlar çok ugrasirsin renkli halılar baksan daha güzel olur 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Mobilya benimkinden canım aynısı asla bu halıları tavsiye etmem Allah'tan önce mobilyalar eve kurulmuş duvarlar beyaz parke beyaz perde beyaz mobilya beyaz ruh gibi oldu oda bende duvar sitickeri ve haliyle renk kattım bence çocuk odası rengarenk olmalı sevimli olmalı benim diğer odaların sade çocuk odam renkli sen diğer odalarında hata yaptın diye çocuk odanda da hata yapcakdin bak pişman olursun 
0 oy
(1,028 puan) tarafından

Bak ben bunu alacağım inşallah :angel:

image

0 oy
(48,491 puan) tarafından
birinci haliyi begendim olur
0 oy
(7,656 puan) tarafından
Bence harika olur. Bir kere gökkuşağından artık nefret eder oldum. Bir de çocuk odasıymış diye de her şeyi çocukça yapmaya gerek yok ki. 
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Bence her şey böyle sade olmalı abajur yatak örtüsü duvar kağıdı gibi daha kolay değiştirilebilir şeylerle renk katılmalı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
9 cevap 240 göst.
17 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 679 göst.
24 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birbalannesi (12,759 puan) tarafından soruldu

378,243 soru

11,320,778 cevap

34,765 kullanıcı

...