0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar 1 hafta oldu adetten çıkalı ama sol kasigim  ve belim çok ağrıyor sıkça tuvalete çıkıyorum hamile kalma ihtimalim varmidir yada gecen aydan üstüne mi gördüm acaba 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım onu sen bılırsın, korunmasız ılıskın olduysa ıhtımal olur tabı, ben ustune gorme olayını ysamadım hıc ama olan cok
(48 puan) tarafından
Korunmasız yaşadım ma 1 haftada hemen olacak birseymi hadi oldu hemen belirti gösterirmi  bilemedim
-Reklam-
0 oy
(4,954 puan) tarafından
Regl olurken bile ilişki olursa hamile kalabilirsin çünkü yumurta üretimi devam eder. Yani korunmadığın her ilişki gebelik yapabilir 
(48 puan) tarafından
Yaparda kuzum hemen belieti veririmi
(4,954 puan) tarafından
Bünyeye göre değişir. Ben gebeliğimi 6 haftalıkken öğrendim hiç belirtim yoktu sadece adet tarihim 1 gün geçmişti. Normalde saati bile şaşmazdı erken gebelik testi alıp yaptım. 9 ay boyunca da hiçbir belirti göstermedim :) herkes farklı yani :)
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Ben hesaplamalarima gore adette hemen sonra hamile kalmisim :D dogumumda ona gore oldu. Olabilir yani cok normal.
(48 puan) tarafından
Valla test yapacağım yarın
0 oy
tarafından
Bence idrar yolu enfeksiyonu olmuşsun. Hamilelikle ilgisi yok
(48 puan) tarafından
O da bir ihtimal tabi
tarafından
Öyle canım . Özellikle adet zamanı vücut enfeksiyona daha yatkın oluyor. Adet bitiminde idrar yolu enfeksiyonu görülme sıkligi cok
(48 puan) tarafından
Su da içmiyorum bu ara dediğin de olabilir ama yarın bir test yapacağım içi rahat degil
tarafından
Evet şu icmeyincede oluyor
Sen bilirsin yap için rahatlar en azindan
0 oy
tarafından
Canım kanaman adet kanamasi gibiymidi yoksa farklımiudi ben üstüne görmeyle hamile kaldım ama iki üç gün pembe kan geldi çok az o sekildeydi
(48 puan) tarafından
Normal kan gibi değildi bide çok olmadım daha çok kahverengimsi
tarafından
Çok kanamam oldumu peki birde uzun sürdümu adetin belli olmaz canım olabilir yani sonucta adette gorulebiliniyo rabbim gönlüne göre versin inşallah
(48 puan) tarafından
Yok olduğumdan az oldum aynen Rabbım hayırlısını versin
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Üşümüş dündür canım bende öyleyim yani hamilelik hemen bu kadar çabuk belirti vermez ki 
(48 puan) tarafından
Benim aklıma da geliyor da geçen aydan kaldım da mi fark etmedin diyorum oğlumda öyle olmuştu adet oluyor sanmıştım ama gebeydim
(7,376 puan) tarafından
Valla canım onu bilemem sen test yap
0 oy
(330 puan) tarafından
canım ben hamileyim daha yeni öğrendim 1.5,2 aya yakin adet görmedim yeni çıktı sonuç biraz beklemen lazım 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Bqzı kadınlar adet bıter bıtmez yumurtluyor o yuzden hamılelık tabı kı olabılır

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 225 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 239 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
6 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Soni (36 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,867 cevap

34,767 kullanıcı

...