0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Kızlar üst katta oturuyorum iki üç gündür ses duyuyordum catıdan vikleme seklinde kuş sandım ama fare sesiymiş youtube da dinleyince anladım herhangibi sekilde eve girermi bu ****** catıda catır cutur ses de yapıyor sanki evde dolaşıyor gibi geliyor bana ya

2 Cevaplar

0 oy
(3,272 puan) tarafından
Evin apartman mı, müstakil mi? Ev içinde çatıya giriş var mı? 
(69 puan) tarafından
Apartman son kattayım eski ev havalandırma boşlugu var orda wc banyo penceresi var
(3,272 puan) tarafından
Çok rahat girer eve ozaman. Sen evin köşelerine yapıştırıcılar koy, hemen düşerler. Hiç beklemediğin anda griririerler şaşırırsın, fare çok çabuk çoğalıyor, bir kez yavrularsa zor hallolur. Allah korusun gene de.
(69 puan) tarafından
Ayy gercekten mi ya tamam canım aldırayım eşime hemen böceğe bile tahammülüm yoktur bide fare olursa aklımı kaybederim sanırım :(
(3,272 puan) tarafından
Aman yok aklını kaybetme, sakin ol. Dediğim gibi fare tutkalı sür her dip köşeye mutlaka koy. Bu mevsim tam fare mevsimi, varsa hemen düşerler. Ama apartman yöneticisine söylense keşke, ilaçlama yapılmalı o çatıya.
(69 puan) tarafından
Yok canım yönetici nerde binada kimse kimseyi tanımıyor millet doldurmuş eskilerini herhalde onlara dadandı
-Reklam-
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Ay çok kötü kız fare sen önlemini al girebilirler eve 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 316 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Miskokulum (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tunis (103 puan) tarafından soruldu
0 oy