0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Kizlar nedir benim bu kargolar dan çektiğim ya kişiye özel bir ürün gelecekti ki, kardeşim kızıma hediye almış ürün yurtiçi kargoda dağıtıma çıktı diye mesaj bile atmamış teslim edemedik deyip iade isteği oluşturmuşlar bu hafta bu kaçıncı sinir oldum gerçekten ne oluyor bu kargolara hiç biri getirmeden direk iade oluşturuyor 

2 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kizlar kargo sorunum bitmiyirdu sinirlerim bozuldu siz olsaniz ne yapardınız 
-Reklam-
0 oy
(918 puan) tarafından
Sizin mahalleye bakan şubenin tembelliginden kaynaklıdır bizde yurtici kargoyla bir sorun olmuyor genelde zamanında getiriyorlar 
(7,376 puan) tarafından
Kız ilk defa böyle oldu dünde Trendyol expresste getirmeden iade oluşturmuş sürekli de alışveriş yapan biriyim ilk defa üst üste başıma gekiyor sinirlerim tepeme çıktı valla bide kişiye özel ürün yani nasıl iadesini ister kargo dağıtıma çıktı bile demeden teslim etmedik iade isteği demişler kaç gündür aynı sıkıntıyla uğraşıyorum sinirlerim alt üst oldu
(918 puan) tarafından
Hala subedeyse beklememek için sen teslim al madem bu seferlik oluyor bazen böyle aksaklıklar benim kargoda bana değil daha çok komşulara teslim ediliyor ateş alır gibi bir kere zile basıp gidiyorlar telefonla aramada olmuyor çoğu zaman mesaj gelince takip ediyorum nerede diye zamanını  tutturamayan calisiyorum
(7,376 puan) tarafından
Şube çok uzak canım kızımla gitmem imkansız eşimde çalışıyor

İlgili bir soru bulunamadı

382,856 soru

11,460,555 cevap

35,046 kullanıcı

...