0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (438 puan) tarafından
3 yıldır sevgili olduğu evlenmeyi düşündüğü kişiden bi anda soğuduğunu söyledi istemediğini söyledi ailesi başta onay vermezken o istiyodu şimdi herkes onay verdi ama ortada bir sebep yokken bi anda soğumuş istemiyorum onunla evlenmek falan diyo  ayrıldıktan bir hafta sonra evlerine yakın olan bir tarlalarında bağ evinin köşesinde boş bir yumurta bulmuş annesi ben baktım yumurta büyüsü ayırma büyüsü olarak biliniyo böyle bir olay başına gelen var mı??? 

Kuzenim adına soruyorum kızlar olabilir mi? Bir haftadır ayrılar kuzenim salya sümük ağlardı her ayrılışında ama bu sefer aklına bile gelmiyor derecede..

7 Cevaplar

0 oy
(2,804 puan) tarafından
İlk defa duydum bilen çıkar illaki kim yapsın ki büyüyü kızın ailesi falan mı çocuğun mu 
(438 puan) tarafından
Çocuğun ailesi uzak yerde hem çocuğun ailesi biliyor istiyorlar kuzenimi.
-Reklam-
0 oy
(985 puan) tarafından
Teyzem de de vardı hatta kötü hastalığa kadar gitti şuan iyi şükür ama biliyorum beyaz yumurta şeklinde oluyordu hiç tavukları yokken hemde Allah ıslah etsin yapanı teşvik edeni Sirkeyle silsin evi kuranı Kerim açsın evde bakara suresi falan Allah yardımcısı olsun 
(438 puan) tarafından
Sağol canım yazını kopyalayıp kuzene gönderdim normalde dayım o çocuğu hiç istemiyordu kuzenim dayımla bu yüzden sürekli kavga ederlerdi şimdi dayım razı gelse bile kuzenim istemiyor durduk yere soğudu çocuktan
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Boş yumurtanın anlamı illa büyü olmak zorunda mı yani bir yerden çatlamış içi kurmuştur hemen büyü olduğunu nerden anladınız
(1,892 puan) tarafından
Erkekler genelde öyledir olmazı oldurana kadar 40 takla atar sonra vazgeçerler normal yani onların fıtratı böyle
(1,138 puan) tarafından
Kız çocuktan soğumuş.cocuk değil
(1,892 puan) tarafından
Hmm ben oğlan bırakmış sandım. Ayy bilmiyorum canım hayırlısı olsun kısmet böyleymiş
0 oy
(384 puan) tarafından
Benim dedeme yapmışlar dedem akil sağlığını kaybetti babamda dahil iki amcam ayni hastalığa yakalandı  şeyh demis yumurta  büyüsü  bi tane mezarlığa  gömmüşler 
(438 puan) tarafından
Çok ilginç şeyler hee kopyalayıp kuzene gönderdim canım. Kim yaparki acaba çocuğun ailesi kuzenimi istiyorlar yengemlerde istiyor sorun kuzenimde o soğudu bir anda kim yaparki acaba kuzenimi köyden isteyenler çok acaba onların ailesinden birileri yapmış olabilir mi ki :/
(4,210 puan) tarafından
Dedenizin hastaligi genetik olmasin ,illa herseyi buyuye mi baglamak gerek.
(985 puan) tarafından
Ama mezara bile götürüyor bazısının yaptığı yaptırdığı o kadar gördüklerim duyduklarım var
(4,210 puan) tarafından
Tabi ki buyu yaptiran varda herseyi buyuye yormamak lazim. Belki aile genetik bi hastalik vardir.
Benim neneminde dogan tum erkek cocuklari olmus buyu vs cok denmis ama sanirim kan uyusmazligiyla ilgiliymis . Kizlar yasamis. Buyu yapmislarda kocadan ayirmak icin erkek olmuyomusta. Evet bosandilar adam baskasiyla evlendi ogluda oldu. Nenemizin bi yigenininde erkek cocugu hep anne karninda dusukle sonuclandi genetige falan gitti. Kizlar yasiyo. Yani herseyi buyuye yormamak lazim.
0 oy
(4,210 puan) tarafından
Yani herseyi buyuye baglamamak lazim. Hayirlisi buymus evlenmeden ayrilmak daha dogru.
(438 puan) tarafından
Sürekli kavga ediyorlar ama bir haftadır nasıl duruyor bu kız bilmiyorum git buluşun güzelce konuşun diyorum hiç istemiyor önceden buluşmak için kırk takla atardı
(4,210 puan) tarafından
Belki hevesi kacmistir daha oncede sorunlar olmus zaten.
0 oy
(119,219 puan) tarafından
kus yumurtasi falandir kim o isteyip vazgecem herseyi her gordunu buyuye baglarsan yasayamazsin 
(438 puan) tarafından
İnşallah öyledir çünkü isteyenler var köyde çok bilemiyorum ben korkarım böyle şeylerden. İnşallah bu tür şeyler değildir
(119,219 puan) tarafından
belki bi hareketi bi soyledigi ters geldi sonradan cark etti demiyodur kimseye oda kus yumurtasidir

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 878 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 2,071 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 590 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 325 göst.