0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Kızlar bebeğim aniden çok kustu su gibi biraz biraz kusmuk halıya resmen baya kustu 8 ayligiz bugün sadece irmikli pekmezli ceviz yemisti cevizi ilk defa tattirdim acaba omu yapti neden olmuştur hastaneye gitsemmi kizlarrrr

8 Cevaplar

0 oy
(2,214 puan) tarafından
Üşütmus olabilir mi canm 
(218 puan) tarafından
Evdeyiz canım ama ayaklarından çorabı cikariyor giydirmeme rağmen buz gibi oluyo acaba öyle mi usuttuki bilmiyorum çok korktum çok
(2,214 puan) tarafından
Olabilir ayaktan daha çok usutuyorlar
-Reklam-
0 oy
(7,830 puan) tarafından
Ceviz midesini belki yakmistir reflu yapmistir ben bile yiyince midemi tuhaf ediyor bogazima gelior kusmuk
(218 puan) tarafından
Canım hemen alerji yapmaz dimi üç gün deneyim
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Emekliyosa yerde usutmustur oda hasta eder
(218 puan) tarafından
Yerde oynuyor canım ama altında battaniyesi felan var
0 oy
(260 puan) tarafından
Üşütmüş tür canım havalar soğuk gidiyor bu ara
(218 puan) tarafından
Evet ayakları soğuktu çoraplarini çıkarıyor ama bugün ilk defa böyle kustu
0 oy
(471 puan) tarafından
Nane çayı ver biraz midesini üsütmüş galiba 
0 oy
(4,268 puan) tarafından

Yok kiz abartma ne hastanesi kusmaya:) bebek bu kusar tabi . Yedikten sonra bi sure emkletmemeye calisiorum ben emeklemeye baslarsa hemen kusuo .

(218 puan) tarafından
Normalden fazla kusunca korktum baya kustu hatta yedirdigim pekmez burnundan gelmiş gibi yapış yapış sumugu
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Balgam varsa midede üşük vardır, ceviz de ağır geldiyse eğer kusturmuştur. Ayaklarını sağlam tut. 
(218 puan) tarafından
Tmm canım sağol giydirdim sıkı
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Benim de bebeğim kustu 1 saat kadar önce besifine koymuştum bence elini ağzına götürüp midesini bulandurdi dışı çıktığı için eli hep agzinda 10 aylık usuttugunu sanmıyorum belki sizde de böyle olmuştur 
(218 puan) tarafından
Sağol canım evet eli hep ağzında ama hiç biyle kusmamisti ondan tedirgin oldum birde sümüğu siyah gibi kan sandım korktum bezle aldım biraz siyah pekmez mi genzinden geldi diye düşünüyorum işte kafam karıştı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
27 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu

381,231 soru

11,413,228 cevap

34,956 kullanıcı

...