0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (172 puan) tarafından
İyi akşamlar

Çocuğunu oyun evine gönderip konuşmasında,gelişiminde ilerleme kaydeden var mı arkadaşlar?? Çok kararsız kaldım gönderip göndermemekte kizim benden bile utanıyor 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Tabi faydası oluyor arkadaşları ile birlikte paylaşmayı sıra beklemeyi öğreniyor hemde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kac aylık canım? Benım kızım da aktıvıte yerı var oraya gıdıyoruz haftada bır bazen ıkı kere, utanma sıkılmadan zıyada beyınsel olarak gelısıo enerjı atıyorlar 
(172 puan) tarafından
30 aylık canım
Gerçekten bi etkisi oluyor o zaman
tarafından
Yani oluyor tabi, bende onunla gırıyorum ılk basta suan alıstı tek gırıyor ablalarıyla arkadaslarıyla resım kum oynama saklambac vs oynuyorlar ha bana gore verılen paraya degmıyor bır saatıne 150 tl verıyorum aynısını evde bende yapabılırım ama o zamanda arkadas yok farklı ortam gormuyor
(172 puan) tarafından
Anladım canım bizim burda iki buçuk saati 100 lira
tarafından
Valla bedava gozun kapalı gonder
(172 puan) tarafından
Tamam canım :)
0 oy
(84 puan) tarafından
Ücretli mi bu oyun evleri
(172 puan) tarafından
Benim bulduklarım hep ücretli hiç ücretsiz görmedim
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Oyun evı degıl ama krese gisiyor konusmayan yavrum cok sukur 6 ay ıcınde konusmaya basladı dedıklerı anlasılıyor cogunzaman varsa ımkanın gonder akran ogrenmesıne ıhtıyacları var yavruların 
(172 puan) tarafından
Kaç aylık çocuğun canım
(8,328 puan) tarafından
Su an 3.5 yasını gectı
(172 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Bence faydalı bişey. Akranlarıyla bi araya geliyor. Ne yapılıyor ediyor görüyor. Farklı materyaller tanıyor. Her açıdan faydalı. Binevi okul onceside hazırlık gibi
(172 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(262 puan) tarafından
Oğlum 18 aylıkken yüksek sesten kalabalıktan çok korkuyordu birde kelimesi çok azdı o ayda 10 kelimeyi pisikatri oyun gurubu önermişti 2 ay gittik çok faydası oldu oğlum baya açıldı kelimeleri artmıştı maddi yönden biraz sikisiktik devam edemedim ama elimde oldukça oyun alanlarına götürdüm şuan 2.5 yaş çok şükür 3 yasida kreşe vericem kısmetse 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 54 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde M_A_E (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
21 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Tokyo (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.