0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (4,164 puan) tarafından

İyi geceler kızlar nasılsınız minik adamım kuru kayısı kemirirken fırsat bu fırsat bende bir kahve içeyim dedim sizler neler yapıyosunuz ❤️

Ramazana çok az kaldı insallah mübarek ayın gelişiyle  ülkemiz bahara ulaşır güneşli günleri görür ❤️
Ramazan için öncesinde hazırlık yapan var mı temizlik buzluk ürünleri vs ben hiç bir şey yapmadım belki bana da ilham olur ☺️❤️

image

13 Cevaplar

0 oy
(2,832 puan) tarafından
Afiyet olsun amin inşaallah canım .ben valla hiç bir hazırlık yapmadım ya yarına çıkacağımızın garantisi yok Allah ne verirse yapıp yicez taze taze:)
(4,164 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım sadece anneme içli köfte yaptırırım bide börek sararım sofrada misafir gelince çeşit olsun diye sarma falan buzlukta sevmiyorum hiç
(2,832 puan) tarafından
En iyisi canım boşver aman
(4,160 puan) tarafından
Ya ben okul açılacak diye 15 tatilde dolaba borek sarma Pogaca atmıstım kurabiye den beri ekmek yapmıştık yufka olandan okul açılmadan deprem oldu kaldı hersey nasıp olmadı evden cıktık daha gidemedim. Normalde pek hazırlık yapan biri değilim ama çocuk var diye kolaylık olsun demiştim. Bıdaha hıc bir hazırlık yapiycam:((siz yazınca aklıma geldi
(4,164 puan) tarafından
Üzülme canım çok şükür canınız sağ yine yersiniz insallah :(
(4,160 puan) tarafından
Cok sukur cnm evime gidebilseydim  ınsaallah korkuyoruz sureklı sallaniyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım aminnn aminn ❤ yok yaa hazırlık yapmam hiç canım zaten yediğimiz iki lokma taze yaparım yeriz öyle önceden uğraşmam
(4,164 puan) tarafından
Açıkçası bende öyleyim canım ama görüyorum millet neler neler yapıyor ya nerdeyse yemeği yapıp buzluğa atanlar var ☺️❤️
tarafından
Hahahahaa olur mu olur vallahi sırf uğraşmamak için ama ben ezana az kala zamanımın geçmesi için uğraşıyorum vallahi canım benlik değil o önceden hazırlık ☺☺☺
(4,164 puan) tarafından
Aynen vakit geçsin diye çok güzel oluyor canım ☺️☺️
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Ramazanda çalışmaya gidecem memlekete cok heyecanliyim. Uzun bi aradan sonra esim bi muddet yanlis kalacak. Ona kavanoz yemekleri yapacam ama ne yapsam bilemiyorum tabi. Kizimi salliyorum kafamda plan yapiyorum oyleee
(4,164 puan) tarafından
Yaa merak ettim ne işi canım ailene yardımı falan mı kastediyorsun ☺️❤️
(3,329 puan) tarafından
Yok canim avm de ramazan etkinligi yapilacak. Eski calistigim ekip çağırdı eleman bulamamislar. Esimde gitmek istersen git degisiklik olur sana da dedi.
Annem de çalışıyor o gelene kadar iftarlik hazirlarim yemek falan
(4,164 puan) tarafından
Yaa ne güzel canım sana da değişiklik olur Rabbim kolaylık versin insallah ☺️❤️
(3,329 puan) tarafından
Ayy insallah canim ya. Gercekten öyle kaygiliyim heryonden ama bakalim. Allah razi olsun
(4,164 puan) tarafından
İnsallah güzel olur canım kaygılanma ☺️❤️
0 oy
(11,073 puan) tarafından
Sana da iyi geceler :) hiç bişi yapmadım bakalım nolcak. Çocuklara bişiler hazırlamak istiyorum ramazan için, yemek değil hee. Fikirler varsa alırım :) 
(4,164 puan) tarafından
Canım poğaça kek falan mı
(11,073 puan) tarafından
Hayır sevdirme amaçlı heveslensinler diye. Zaten büyük oğlum bişi yapmasam da hevesli gün sayıyor oruç tutmak için maşallah ama ortanca da aynı hevesi taşısın istiyorum.
(4,164 puan) tarafından
Maşallah canım interntte görüyorum evi süslüyolar o tarz bir şey yapabilirsin güzel olur
(11,073 puan) tarafından
Balonlar şişirmiştim bi önceki sene. Hoş geldin ramazan yazıp asmıştım falan. Geçen sene bişi yapamadım. Bu sene özenmek istiyorum bakcam netten :)
(4,164 puan) tarafından
Bak canım çok güzel süsler var ramazan süsleri yaz çıkar heralde :)
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Afiyet olsun amin inşallah ♥️ hazırlık yapmıyorum ben 
(4,164 puan) tarafından
Bende öyle kuzum Bi içli köfte börek koyarım diğer şeyler taze güzel ❤️
(13,821 puan) tarafından
Afiyetle yemek nasip olsun ♥️
(4,164 puan) tarafından
Amin canım ❤️
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım 

Hazırlık yapmadım 12 11 yaşındaki çocuklarım 2 yıldır oruç tutuyorlar menüyü onlar nasıl isterse o anda yapıyorum öyle buzluğa bisey atmıyorum 
(4,164 puan) tarafından
Yaa maşallah onlara şimdiden alışmaları çok güzel canım çok iyi ediyosun Allah canlarına sağlık versin insallah ☺️❤️
0 oy
(6,234 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

yatak keyfii☺️☺️☺️❤️

Buda oğlum yatacak başka yer bulamamış :D

(6,234 puan) tarafından
İlknurummm geldim kuzum iyiyim sen nasılsın askim
(1,351 puan) tarafından
Ah kuzum benim babasını özlüyor ondan bu kadar hırçındır ondan sordum canım
(1,351 puan) tarafından
Hoşgeldin ilknurum elhamdülillah iyiyim sen nasılsın nerelerdesin güzelim ❤️
(6,234 puan) tarafından
Bilmiyorum abla olabilir ama babasını çok dinliyor bana vuruyor diye babasına söyledim babasida işte konuştu anneye vurulmaz falan 2-3 gündür bana vurmuyor ama evdeki herkese daha çok vurmaya başladı babasını çok dinliyor aklına yer ediniyor sanki
(1,351 puan) tarafından
Maşallah tebarekAllah kuzuma rabbim tez vakitte kavuştursun babasına canım benim
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Mutfak dolaplarımı sildim, nasip olursa perdeleri yıkayıp camları kapilari koltukları duvarları silmek istiyorum 
(1,430 puan) tarafından
Yok canım bu hafta yavaş yavaş yaparım :)
(6,234 puan) tarafından
Heee bir an dedim ulan Esma sen ne kadar tembelsin kadın gece 11 buçukta duvar siliyor cam kapi siliyor sende 1 haftaya yaymışsın sjsj
(1,430 puan) tarafından
:D ben akşam kilimi kipirdatmam.hava kararınca hiç yapasim gelmiyor bir sey
(6,234 puan) tarafından
Bende öyleyim ☺️☺️ temizlik yapiyorum aama akşam olunca bırakıyorum yapamıyorum
(4,164 puan) tarafından
Maşallah maşallah hamarat kadınlar ☺️❤️
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Afiyet olsun bacım evet yaptım 

Yaprak sardım

Börek 

Köfte 

Şu böreği yapacağım 

Kızartmalık köfte 

Temizlik bugün bir çoğunu hallettim 

Mutfak dolaplarıni iç dış

Tezgah arasını mermeri 

Kapıları tül perde 

Hali sandalye 

Buzdolabı içi dışı üstü 

Evim pırıl pırıl oldu 

Kalan işlerim gardilap içleri kaldı mantı bükülecek 
(4,164 puan) tarafından
Bende perdeleri geçen gün yıkadım süpür sil her gün oluyor zaten ama detay temizliğe giremiyorum çocukla canım insallah bu hafta bitiririm eline koluna sağlık maşallah sana ☺️❤️
(2,369 puan) tarafından
Sağolasın balim sanada kolay gelsin
0 oy
(111 puan) tarafından
Afiyet olsun hiçbir hazırlık yapmadım Vala sadece 2 halıyı yıkamaya yoladim . ⁹
(4,164 puan) tarafından
Ben halıları oğlanın doğum gününden önce yolladım geçen günde perdeleri yıkadım ama dolap silme falan yapamıyorum çocukla daha bakalım insallah ramazan gelmeden bitiririm :))
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Moralimi bozdu kaynana bana kilolusun demeye getirdi o benden zayifmista
(7,249 puan) tarafından
Ama sinirim bozuldu akşam oturmaya gittik sinir etti
(4,164 puan) tarafından
Aman boşver takma canım kocanın da ağzının payını sırnaşınca ver giyin süslen yaklaşınca da  kusura bakma canım kilolu oldugum için o taraklarda bezim yok de dön yat :))))
(7,249 puan) tarafından
He o sarılır bekliyorum pusuda :)))
(4,164 puan) tarafından
Bekle bekle elbet gelecek o zaman görür anasınınkini :))) ay yani anasının lafına katılmayı demek istedim :))
(7,249 puan) tarafından
Yok yok anasininkini de görecek pis bilendim :))
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Afiyet olsun canım Ramazan için hiç bir hazırlık yapmadım 35 haftalık hamileyim ve 3 yavrum var piskoloşileri bozulmuş durumda anne ölecekmiyiz diyip duruyorlar ah Bi bitseydi şu depremler çok zor Rabim herkesin yardımcısı olsun inşallah 
(4,164 puan) tarafından
Ayy onları minik kalplerinden öperim sarıp sarmalarım yavrularım benim onlara hiç bir şey olmaz Allahın izniyle hangi şehirdesin canım :(
(1,048 puan) tarafından
Allah razı olsun canım adiyamanın Bi köyünde oturuyoruz ev hasarlı olduğu için çadır kurduk bu sefer yağmur çok yağdı öyle böyle Bi yağmur değil bir yılık yağmur 2 günde yağdı çadırı su bastı eve girmek zorunda kaldık velhasır zor Bi sinavdan geçiyoruz tek düşündüğüm yavrularım köye çoçuk  psikiyatri talep etik hala gelen giden yok bu köyler kimsenin umurunda değil kimse gelip gitmiyor
(4,164 puan) tarafından
Ahh depremin üstüne sel halk perişan oldu canım bende aslen urfalıyım memleketimin o hali içimi paramparça etti keza Adıyaman Antep hepsi aynı neresi yanıyorsa kalbimiz oraya parçalandı çok zor bir imtihan ordaki halka Rabbim yardım etsin ben Antalyada yaşıyorum inan bende her gün bizim başımıza ne gelecek acaba diye açıyorum gözümü Allah bizlere merhamet etsin başka Bi yerde akrabanız yok mu biraz uzaklaşsanız oradan bir süre başka şehirlerde devletin imkan verdiği yerlerde konaklasanız
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Uyudunuz mu millet ☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 572 göst.
+1 oy
18 cevap 386 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 324 göst.
0 oy
10 cevap 287 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Dilankaya (940 puan) tarafından soruldu

379,643 soru

11,364,588 cevap

34,841 kullanıcı

...