0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (339 puan) tarafından
3 gun önce hamile olduğumu öğrendim yarın saglikocagina gitcem orada ki aile hekimi ve ebe çok kızar gibime geliyor bir bebeğim var 5 aylık premature doğdu sebebi belli değil ama biz enfeksiyondan olduğunu düşünüyorum (beni linçlemeyin korunuyorduk eşimle)

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kimene ne zaman kaç tane doğuracağından herkes işini yapsın haddini bilsin 
(339 puan) tarafından
Aynen öyle kızarlarsa baya hamilelik hormonlarıda var kötü olurum
tarafından
Ben hamilelikte tarama testlerini yapmadım diye hemsiremiz bana yazık bebegine kesin onunda aşılarını ihmal edersin demişti 4.cocugum ya beni ihmalkar Sandi o an öyle bir bakış attimki ona sonra doktor dedi ben Ceylan i on yıldır 15 yıldır tanırım asla çocuklarını ihmal eden biri değildir diye sonra sustu hemsire doktor müdahale etmeseydi ben verecektim ağzının payını
(339 puan) tarafından
canım ben biraz çekingenim lafını vermem gerek gerekirse veririm ama gidene kadar kafama takılır ne derler nasıl tepki verirler diye düşünür dururum
tarafından
Bosver rahat ol onlara ne sen sağlığını bebeğini düşün sağlıkla gelsin
-Reklam-
+1 oy
(48,902 puan) tarafından
doktorla ebe niye kizsin hayirli sağlıklı olsun insallah 
0 oy
(2,994 puan) tarafından
Bir şey olmaz canım onlara ne ki he de geç bir şey derlerse.Rabbbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah evet baya erken olmuş bu arada neyse üzülme nasibi varmış demek ki
(339 puan) tarafından
teşekkürler canım inşallah sağlıkla gününde doğar
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Nasıl korunuyodunuz canım dua ile mi :) linclemek değil amacım. Ama korunma yönteminiz  bir korunma sağlayacak yöntem değil demek ki. Ayrıca hem prematüre annesi olup hem bu kadar erken gebelik. İnşallah sağlıkla altından kalkarsiniz.
(1,169 puan) tarafından
Markası neydi canım condomun
(339 puan) tarafından
Bilmiyorum valla ya hasarla bir üründu sanırım emzirdigim için hapta almadım biseferden birşey olmaz diyede düşündüm ama olan oldi
(339 puan) tarafından
Bimde satılan ok
(1,169 puan) tarafından
Bimden uzak durun kızlar.Bir de ok markası için ne düşünüyorsunuz
(1,103 puan) tarafından
Eros en eski marka. Daha hiç hasarli yada alerjik bı durum olmadı. Diğerlerinde hep alerjik reaksiyon yaşadım
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Amaann boşver olmuş artık napcan. Korunuyordum dersin baktın üsteliyolar, işinizi yapın gerisi beni ilgilendirir de sustur. Herkese laf anlatmaya kalkarsak oooo..

Hayırlı olsun bebişin :) 
(339 puan) tarafından
teşekkür ederim aynen korunuyordum üstelerlerse sizin dediğiniz gibi derim olmazsa
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Hadi oradan kimmiş o kızacak

O sağlık ocağını asitle yakarım 

Ne haddine onların kızması 
(339 puan) tarafından
Kızarlarsa çok kötü hissederim hormonlar felan
(2,939 puan) tarafından
Ne alakası var aaa hele Bir kızsın beni çağır
(339 puan) tarafından
:D ya gerekirse cevabını veririm onlara sanki kaç kere gorcem demi
(2,939 puan) tarafından
Tabiki de
0 oy
tarafından
Kime ne canım niye kızsinlar ekmeğini suyunu onlar mı veriyor hiçte bile tedirgin olma sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah 
(339 puan) tarafından
amin canım teşekküler kızarlarsa artık cevabını vercem mecbur yoksa her gorduklerinde laf ederler
0 oy
tarafından

Çocuklarıma siz bakacaksınız kızabilirsiniz de onlara :woot:8-)

0 oy
(7,936 puan) tarafından

Benim 3 aylikti oglum 5 haftalik hamile oldugumu ögrenmistik ha korunmuyordum cahildim sut korur dediler inan korunma yontemini bile bilmiyordum kimsede soylemedi:) sonra az gitti uz gitti 30 haftalik oldu kaybettim karnimda hic isdemedim nasil yapcam nasil bakcam derken Allah verdi Allah aldi kimseyi ilgilendirmez senin ne zaman ne kadar cocuk yapacagin ins saglikla dogsun Rabbim acisini gostermesin<3

(339 puan) tarafından
insallah ben bilinçliydim korunuyordum da ama olan oldu yapacak bişey yok
(7,936 puan) tarafından
Oyle deme ama olan oldu falan die saglikla gelsin de hayirlisi de cnm
(339 puan) tarafından
Aynen sağlıkla vaktinde gelsin birsekilde buyuyecekler zaten en fazla 2 yıl zorlugunu çekerim
0 oy
(6,192 puan) tarafından
Yok canım kızacaklarını sanmıyorum ben iki sağlık ocağı değiştirdin ev dolayısıyla hiç öyle hemşirelere denk gelmedim hepsi cok anlayışlı ilgili bayanlardı
(339 puan) tarafından
bizim buradaki yaşlı biraz kızıyorda ilk gebeligimde laf etmişti başta
(6,192 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah. İlkine neyi kulp ederek kızdı ki. Yani kızmaya hakkı yok ne olursa olsun da. Ne diyerekten kızıyor muş merak ettim
(339 puan) tarafından
yaşım küçükmüş neden acele ediyormuşum öyle şeyler dedi
0 oy
(15,507 puan) tarafından
Kizana gelip benle siz mi bakiyosunuz de. 
(15,507 puan) tarafından
İnan ki kendi ananın babanın bile böyle bişey demeye hakkı yok . Ver cevabını.
(339 puan) tarafından
annemde baya laf eder ona daha demedim kaynanam biliyorda bakalım hayırlisi olsun sağlıklı olduğunu öğrenince anneme diyeceğim
(15,507 puan) tarafından
Bizimkiler de mirin kırın ettiler. Ben kızdım valla. Böyle demeye devam edersen torununu göstermem sevdirmem diye ☺️
(339 puan) tarafından
:D güzel taktikmiş şuan aslında kimseyi takmak istemiyorum sadece iki bebegime odaklanmak istiyorum ama ben böyle şeyleri kafama çok takıyorum çekiniyorum ne derler nasıl tepki verirler diye
(15,507 puan) tarafından
Ben de annemin böyle tepki vereceğini tahmin etmiştim. Herkes kendi yaptığı şeyi sen yapınca gözüne batıyor bakma sen annem de annannem de bana erkendi küçüktü ne gerek vardı falan dediler. Ama hepsinin çocuklarının yaş araliklari benim çocuklarımla aynı. Boşver gitsin. Kimse bişey diuemez diyene sen mi bakiyon hayırdır de geç .
0 oy
(119,752 puan) tarafından
ne hakla.kizacaklarki bide dikkatimi nick cekti adohitler yani acilimi ne size gore
(339 puan) tarafından
Benim oğlum çok huysuz ismi adem bide hitler varmış işkence yapmışlar toplama kampi benim oğlanda bana iskence yapıyor ado ademden getirdim hitleride huysuz olduğu için koydum adohit oldu:D
(119,752 puan) tarafından
bende diyom niye hitler koymus bilmiyo acaba dedim allah seni yaa
(339 puan) tarafından
bu gör hak verirsin canım sende:))
0 oy
(5,797 puan) tarafından
Kime ne ya onlara ne ne demek bana kızarlar!!!! hayat senin hayatın nasibi varmış olmuş keşke doğru zamanda olsaydı ama korunmanıza rağmen olmuşsa nasibi varmış 
(339 puan) tarafından
yaşım genç biraz oyuzden ilk bebeğimede laf etmişti hemşire
(5,797 puan) tarafından
kaç yaşında sın kuzum hemşire laf edince sen sustun mu ne hakla laf ediyor omu bakıyor eziyeti çekiyor hayret bir şey niye bu kadar pısırık oluyor sunuz onların sizden bir üstünlüğü yok kim onlara o hakkı veriyor da senin hayatın ile ilgili seni yargılıyor lar
(339 puan) tarafından
19 yaşındayım
0 oy
(6,584 puan) tarafından
Onlarmi bakacak onlara neee birşey derse gelip senmi bakacan de hadlerini bilsinelr
(339 puan) tarafından
Dogru bakacak olan benim gerekirse cevabini vercem vermem gerekiyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
0 oy
7 cevap 96 göst.
18 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biranne19 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
0 oy
8 cevap 214 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu

382,856 soru

11,460,641 cevap

35,046 kullanıcı

...