+1 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (2,338 puan) tarafından
ya biliyorum diceksiniz artık sıkıldık yarın ramazan alışverisine cikicam sahur icin alicam malzemeler nedense içimde geçmeyen bi heyecan var televizyon karsisinda iftarimi açarken nihat hatipogluyu izlemek kulagimin ezan sesinde olması iftar icin heyecanla yemek yapılması sahur için davulun sesini duyup kostura koştura çay suyu koymak icin mutfaga koşuşturmalar allah uzun ömürler versin cümlemize daha nice bayramlar nice ramazanlar görelim inşallah kızlar bide bişey sorucaktım sahurda neler yesem tok tutar koca gün 

9 Cevaplar

0 oy
(2,104 puan) tarafından
Bu sene nedense bendede farkli bi heyecan var ramazan geliyo diye hersene tabiki oluyo heyecan falan ama bilmiyorum bu sene farkli bi heyecan var ❤ biz kahvalti yapiyoruz sahurda yumurta peynir zeytin Allah ne verdiyse Rabbim tutacagimiz oruclari kılacagimiz namazlari kabul etsin insallah❤
(2,338 puan) tarafından
amin canım insallah
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Valla bizde öyleyiz alışveriş yapalım dedik sonra salı yaparız dıe vazgeçtim

Ben dikkat etmem lazım sahurda yumurta salata falan yicem bizimkiler börek pogca:D

(2,338 puan) tarafından
kız börek poğaca cok susatmazmı
(3,669 puan) tarafından
Valla istiyorlar cnm  ilk zamanlar yerler cnm tava böreği mutlak olması lazım
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Sendeki hayat sevincinin yarısı bende olsaydı keşke :)
(2,338 puan) tarafından
olur kız hayata küsme :⁠-⁠)
0 oy
(2,780 puan) tarafından
Ne güzelde anlatmışsın cnm bende heyecanlıyım her ramazan gelişi gibi biz alışverişimizi yaptık kahvaltılık var zaten fazlasıyla onlar bitsin sonra alırım eşimle sahur yapmıyoruz zaten bir bardak su bi ili tane hurma yer namaz kılar yatarız hiç acıkmıyorum gün boyu 
(2,338 puan) tarafından
ay ne güzel canim ya ben bu sene ilk defa tutucam bakalim
(181 puan) tarafından
Nie kız ilk defa
(2,338 puan) tarafından
hamilelikten bide ilac kullandigim icin tutamamistim ha bide sigara iciyodum
0 oy
(1,026 puan) tarafından
Geçen yıl tamda böyleydim ama bu yıl hiç öyle değil deprem yaşadık sel yaşadık 3 yavrumla çok zor Bi donemde geçiyoruz o heyecan yok bu yıl 35 haftalık hamileyim aliş veriş desen yok yok bacım 
(2,338 puan) tarafından
çok geçmis olsun canım benim
0 oy
(6,507 puan) tarafından
Ay senin hevesini severim yaa ☺️çok ictensin❤️
(2,338 puan) tarafından
teşekkur ederim kuzum :⁠-⁠)
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Beni anlatmışsın kız,  ,:) tahin pekmez tok tutar
(2,338 puan) tarafından
susatmazmı canım o
(2,297 puan) tarafından
Yok ben yıllardır oyle yapiyorm suda içiyorum.. ben gecen ay kazalarimi tuttum sadece yarim ekmek ve 2 bardak su icio yattim vallahi aksama kadar acıkmadım midem de oyle rahatti ki normalde aciksam elim ayağım titriyor du
0 oy
(670 puan) tarafından
Keşke bende senin yerinde olsam ramazanı iple çekiyordum fakat bugün hasta oldum biran önce bitsede bende hevesle oruc tutsam
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Hiç de sıkılmadık bence de Ramazan'ın abartilmasi gerekiyor :) ay nasıl heyecanlı nasıl güzel insanın içi kıpır kıpır oluyor. Bende bir ben öyleyim sanıyordum. Aha şimdi ramazan alışverişine çıkıyordum. Allah hepimize güzel hayırlı bir ramazan nasip etsin. Bu güzel ayın yüzü suyu hürmetine de ülkemizin başındaki doğal afetleri çeksin üzerimizden. ❤️❤️❤️
(2,338 puan) tarafından
amin canım benim

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 500 göst.
9 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Prenses annesi1234 (1,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
7 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Tugbamelis (1,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 347 göst.
18 Mart 2023 Aile kategorisinde Fatmastl (649 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 242 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu

374,622 soru

11,204,403 cevap

34,506 kullanıcı

...