0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından

Kızlar son zamanlarda dikkatimi çekiyo oğlum kulaklarını kaşıyıp duruyo kaşıyamıyınca bana geliyo kaşı diye ve bunu gün içinde çok yapmıyo uyutacağım zaman yapıyo temizliyorum 2 günde bir biraz kulak lekesi çıkıyo kulak pisliği yani temizlerkende duruyo kaşındığı için enfeksiyon mu oldu acaba :ermm:

3 Cevaplar

0 oy
(2,359 puan) tarafından
Akıntı filan var mı kulak ağrısı vardır belki. Birde kulak çöpü ile mi temizliyorsunuz acaba?
(73 puan) tarafından
akıntı filan yok cnm kulak çöpüyle temizliyorum ama ucunu ıslatıyorum biraz
(2,359 puan) tarafından
Kulak çöpü ile kulak temizlenmez tüm pisliği içine itiyorsun. Sadece kepceye düşeni temizleyeceksin canım. Doktorlar kesinlikle ama kesinlikle önermiyor. Kepceye düşeni Bir şey ile temizle
(73 puan) tarafından
kepçe ne kız ama çıkıyo pislik
(2,359 puan) tarafından
İşte kulağının içine itip temizleme canım. Sen iyisi video izle doktorlar anlatıyor.
(73 puan) tarafından
tmm cnm sağol
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kuzum benim oğlan da 3 buçuk yaşında ağustosta 4 e girecek yani belki bu yüzden 5-6 defa doktora gittim KBB kulağında bişey yok dedi sağlık ocağı aradan biraz geçmişti enfeksiyon var dedi acil bişey yok dedi durmuştu tekrar başladı kaşınıyor deyip duruyor yine randevu alıp goturcem mantar var mı yok mu diye çocuk doktoru enfeksiyon yok ama KBB vir görsün ben mantarı göremiyorum demişti ama ben artık çoğu zaman piskolojik olduğunu düşünüyorum 
(73 puan) tarafından
bilmiyorum cnm valla kac gündür böyle 2 yasinda
(4,700 puan) tarafından
Bizimde o yaşta uykuya dalarken yapıyodu rahatlamak için yaptığını düşündüm çünkü kaç doktora götürdüm elle tutulur bişey çıkmadı ama mutlaka götür sende kulak göz bunlar hassas yerler
(73 puan) tarafından
tmm cnm sağol götürürüm olmadı dokyora
0 oy
(18 puan) tarafından
Doktorum kulak akıntısı kırmızı yada yeşil değilse enfeksiyon yoktur dedi bebeğiniz alerjik ise devamlı kaşıntı olur şahsen ben alerjiğim benimde devamlı kaşınır 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 159 göst.
3 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 485 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Grc13 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 43 göst.
23 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cilemzengi (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Annelibebek (11 puan) tarafından soruldu

381,037 soru

11,407,476 cevap

34,943 kullanıcı

...