0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (327 puan) tarafından

image

Kızlar kızım bayramdan sonra 30 aylık olucak hem artık havalar ısınır artık tuvaletini ogretiyim diyorum ama önerilere çok açığım lazimligi var ama ondan haz etmiyor rahatsız oluyor bende söyle bı aparat alicam da bundan kullanan var mı acaba sever mi ? Bide sizce 30 ay tuvalet eğitimi için ideal mi ?

3 Cevaplar

0 oy
(2,581 puan) tarafından
37 ayda başladık ve başarılı olduk biz lazimlik la başladık asla oturmak istemiyordu ama alışınca oturuyor ve alisiyorlar alaturka tuvalet varsa comelede bilir ama yoksa benim gibi lazimlik iyi oluyor 
(327 puan) tarafından
Yok canım alafranga var sadece lazimlik acıtıyor diyor istemiyor
(2,581 puan) tarafından
Acititmiyordur yaa cocuklara göre uretiliyor sivri bir yeri yoksa tabi soğuk olabilir oraya oturunca
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bence cok cok ideal ben 22 buçuk diyim o ayda suanda ogretmeye calisacagim tabi basarili olabilirsem eger bundan eltim aldi cocuk hic sevmedi kullanmadı simdi pekiştirdi çişini annesinin babasinin zoruyla bunu kullaniyor ama ilk etapta hic ise yaramadi normal klozet adaptoruyle ogrendi onla yapti hep 
(327 puan) tarafından
Ne güzel canım bende kararsız kaldım severmi bilemiyorum severek öğrensin istiyorum
(1,170 puan) tarafından
bence ilk once basit bi klozet adaptoru ve ucuz bi lazimlik bulundur eger klozete yapmazsa lazimliga oturtursun belki onu sever eger ikisini de sevmezse o zamn son care olarak buna bak derim canim cok yer kapliyor ve gereksiz evde basamagi varsa onu koyarsin altina gerekirse
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bence coook yararlı bı aparat. Ama benm bundan haberim yoktu :D 26 27 aylıkken öğrettim ben. Çocuk taburesi aldım. Bide klozet adaptörü. Şimdi hala tabureyi kullanır tuvalet için yada el yüz diş fırçalama işleri için. 4 yaşında :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 123 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Balbebek20 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.