0 oy
43 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar merhaba eşim bu gece 2 40 kadar PUBG MOBİLE oynuyor bende yatak odasında uyuya kalmışım küçük bebeğim var yorulmusum tabi eşimin oturma odasındaydi oyun oynuyirdu birden ses geldi bi kız bir erkek sesli bir şekilde oyun oynuyor bende yatak odasından fırladım dinledim oyunla ilgili konuşuyor neyse erkeğin sesi kesildi kız eşime birset defi eşim sıkıntı yok dedi sonra bende yataktan yastığı aldım eşim koltukda yatiyordu attım üstüne sonra yatak odasının kapısını kitledim girmesin diye kapıya vuruyor pat pat ayı kircak kapiyi kapı kırılsın neyse zaten zor uyuyan bir çocuğum ona. Bile acımıyor neyse açtım boğazımı sıktı noluyor neyapmaya çalışıyorsun diye bende defol git istemiyorum seni kimle konusuyorsan devam et dedim neyse gitti 5 dakka sonra yastıkla geri geldi yattı yatağa bana sarılmaya calisyor falan git dedim ya istemiyoeum seni dedi sarılma dedim aldı yastığı defoldu gitti ağladım çok zoruma gitti ya 

Daha 1 buçuk yıllık evliyim 7 aylık bebem var 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 492 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 71 göst.
0 oy
0 cevap 143 göst.
0 oy
23 cevap 577 göst.